Skocz do zawartości

Karta Dnia


Marika

Polecane posty

Nasunął mi się pomysł na stworzenie takiego tematu (głownie dzięki użytkowniczce Alya). Widzę że na forum były próby prowadzenia przez kilka osób na bieżąco tematu i wyciągania karty dnia.

Uważam, że w ogóle karta dnia jest bardzo fajną metodą na nie tylko poznanie kart ale i poznanie siebie. Codzienne wyciąganie karty pozwala na szybką weryfikację wydarzeń mających miejsce w określonym dniu ale i na pisanie w notatniku własnych spostrzeżeń na temat tej karty.

Dla wielu taka metoda jest strzałem w dziesiątkę na poznanie kart, lepiej przemawiają do nich własne notatki niż gotowe, czasami niezrozumiałe lub trudne do przyswojenia znaczenia znalezione gdzieś w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27xjvgw.png

 

Czeka mnie dziś wytężona praca umysłowa i dobry czas na naukę, dobry dzień na realizację celu (karta ma związek z 3 domem w astrologii - Bliźnięta i Merkury, a ponieważ nie mam rodzeństwa, więc skupię się na nauce w dniu dzisiejszym) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: moja karta dnia przeciągnęła się na kilka dni - pracowitych dni, ale jestem zadowolona z tego, co udało mi się dokonać, więc chyba polubię tą kartę :) Świetna jeśli chodzi o załatwianie spraw zawodowych czy naukę (umysłowa praca) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicjo jak chcesz. Jautworzyłam temat głownie dla Alya żeby porozmawiać na temat karty dnia i zachęcić do jej wyciągania jako dobrej metody na poznanie kart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...