Skocz do zawartości

same figury


jasminka

Polecane posty

Witam jeszcze raz. mam pytanie czy ktoś by mi pomógł jak czytać same figury w rozkładzie na 4 karty na przyszłość. Moje pytanie : czy czeka mnie jeszcze miłość z mężem: wyszły mi takie karty D karo,W trefl, D trefl, K trefl symbolizują z tego co czytam osoby .... bardzo proszę o podanie wskazówek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz podpowiedź jak wróżyć z kart klasycznych i małe opisy kart . Spróbuj sam coś z tego wywnioskować i połączyć w jedno. Jak to zrobisz i opiszesz to pomogę rozwinąć: viewtopic.php?f=49&t=2461 [link został zmieniony]

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość, to znaczy co? Różne są definicje tego słowa :)

Bo miłość, to może być seks, np w związku, mąż i żona uprawia miłość.

Miłość, to może być jedna namiętna chwila

Miłość, to okazywanie sobie szacunku.

Miłość, to motyle w brzuchu

.

.

.

A zwierzając do sedna, zadałaś ogólne pytanie.

Figury to nie zawsze i w nie w każdym rozkładzie osoby, to też sprawy, informacje, czesto ważne, na które w pierwszej kolejności powinna być zwrócona uwaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a... rozumiem czyli źle zadałam pytanie i karty mi nie odpowiedziały jak są te figury ?

Źle mnie zrozumiałaś :) To nic, że są figury, to czy one są w rozkładach, czy nie, nie wpływa na to czy jest, czy też nie ma odpowedzi. Odpowiedź będzie zawsze.

W tym przypadku chodzi mi o to, że właśnie zawarłaś w pytaniu słowo, które ma wiele znaczeń i gdy dojdzie do interpretacji, może być problem. Zakładam, że Ty wiesz o co chodziło i to wytłumaczyłaś, ale ja, czy inne osoby nie jesteśmy zorientowane, co miałaś na myśli i co według Ciebie kryje się pod słowem "miłość".

Poza tym, sama forma pytania jest nieodpowiednia, zobacz: "czy czeka mnie jeszcze miłość z mężem"

nie jest określony czas, słówko "jeszcze", można rozumieć, że kiedyś, ponownie, jeszcze raz, a co z kolei może nastąpić. Czekać Cię taka miłość może i pojawić się może za rok, dwa, dziesięć lat. Nie określasz ram czasowych i pytanie schodzi do kategorii ogólnych.

 

Macie dzieci? Jeśli tak, to w tym pytaniu, karty, które wyszły pokazują, że taka miłość była w przeszłości i z niej, owocem są Wasze dzieci. Jeśli dzieci nie macie, to wygląda na to, że Dama i Walet, wskazują na potomstwo, więc siłą rzeczy, aby doszło do zapłodnienia, potrzebne jest zbliżenie cielesne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie jest nic pewnego, bo tak jak wspomniałam, Twoje pytanie można interpretować na kilka różnych sposobów, gdyż nie jest ono konkretne.

Jeśli chodzi o związek, to pamiętaj, że najlepszym lekarstwem zawsze jest szczera rozmowa, to jest dużo lepsze niż karty, wróżby i cały szereg podejrzeń. Porozmawiaj z partnerem, mam nadzieję, że uda się Wam rozwiązać problemy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Dziękuje Mariko :) ale myślę że już wszystko zrobiłam co mogłam dla naszego związku. Mój mąż nie chcę rozmawiać i nie umie taka jego natura, Żyjemy sobie cóż dzieci są... nie iskrzy. Człowiek się przyzwyczaił lecz jednak brakuję miłości, czułości zrozumienia i innych spraw........ :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasminka dużo wytrwałości dla Ciebie! Nadzieję, zawsze warto mieć, teraz są święta, wiec może maż się przełamie i jednak się dogadacie lub chociaż szczerze porozmawiacie? Tego Ci życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...