Skocz do zawartości

Karty klasyczne


lola2016

Polecane posty

To zależy... na pewno od wielu czynników. Nigdy, w żadnych kartach, nie ma stu procent skuteczności.

Ale myślę, że nie ma co stawiać Kart Klasycznych, niżej od Tarota. Chociaż niektórzy uważają, że Tarot jest bardziej dokładniejszy, ale według mnie głównie chodzi o symbolikę. Po prostu w Tarocie obrazki są bardziej szczegółowe, dużo łatwiej jest tworzyć skojarzenia, układać interpretację. W Kartach Klasycznych, może być różnie, szczególnie, gdy posiada się "zwykłą" talię, bez żadnych konkretnych obrazków.

Gdy używałam tych Kart, ze sprawdzalnością było różnie, ale nie sugerowałabym się tym, ani nie zniechęcała do dalszego korzystania ;) Korzystałam z różnych układów, w zależności od tego, czego dotyczyło pytanie. Ale najczęściej były to rozkłady liczące do kilku kart, tak aby można było szybko i łatwo interpretować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc ja mam w domu zwykłe karty klasyczne i próbowałam wróżyć z takiego układu jest 8 kart w trzech rzędach pierwszy to przeszłość drugi teraźniejszość i trzeci przyszłość karty czytam po dwie, ale coś mi się tam sprawdza nie wszystko czasami wychodzą jakieś bzdury też nie wiem czy ten układ jest odpowiedni bo znalazłam go w internecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...