Skocz do zawartości

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji


Tefigi

Polecane posty

Dziewczyny, postawiłam sobie karty, na pytanie co mnie czeka w najbliższych dwóch miesiącach. Rozlozylam rozkład na 5 kart wyszło: król karo, król pik, król trefl, 9 kier, dama karo.

Pierwsze moje skojarzenie to odmiana losu, jakaś duża zmiana w życiu - mi to wygląda na ciążę? Nie jestem pewna dlatego proszę o wasze sugestie.będę bardzo wdzięczna Dociagnelam kartę 10 kier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ogóle pytanie. Tak naprawdę, to te karty mogą dotyczyć wszystkiego <bezradny> Tak mi się wydaje, że tutaj Król Karo, to Twój partner, a Dama Karo to Ty. Karty, które symbolizują Was otwierają i zamykają rozkład, dlatego to co pokazały karty będzie dotyczyć tylko Was/rodziny. Może chodzić o podjęcie bardzo ważnej decyzji związanej z Wasza przyszłością, jakieś rozterki, ale i nadzieje. Coś co bardzo wpłynie na Wasze dalsze losy. Jeżeli macie dzieci, to dwa króle, mogą odnosić się do nich.

Ciąża? w sumie jest karta lekarza, nadziei i Damy jako kobiety, no może, może... Ale ja bym bardziej została przy tej decyzji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moje pierwsze skojarzenie było ciąża, nie wiem coś mi ta ciąża tak strasznie chodzi po głowie. Po głębszej analizie i zastanowieniu też wydaje mi się że to ten okres będzie dotyczył mojego małżeństwa, decyzji, wydarzenia które będzie miało wpływ ma moją rodzinę. Mamy dzieci chłopca i dziewczynkę. Dlatego to skojarzenie z jeszcze jednym chlopcem. Czas pokaże :) dziękuję Mariko za Twoje spostrzeżenia i sugestie. <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Bardzo ogóle pytanie. Tak naprawdę, to te karty mogą dotyczyć wszystkiego <bezradny> Tak mi się wydaje, że tutaj Król Karo, to Twój partner, a Dama Karo to Ty. Karty, które symbolizują Was otwierają i zamykają rozkład, dlatego to co pokazały karty będzie dotyczyć tylko Was/rodziny. Może chodzić o podjęcie bardzo ważnej decyzji związanej z Wasza przyszłością, jakieś rozterki, ale i nadzieje. Coś co bardzo wpłynie na Wasze dalsze losy. Jeżeli macie dzieci, to dwa króle, mogą odnosić się do nich.

Ciąża? w sumie jest karta lekarza, nadziei i Damy jako kobiety, no może, może... Ale ja bym bardziej została przy tej decyzji

 

Mariko i to by się zgadzało, ważna decyzja dotycząca rodziny, małżeństwa. Właśnie wnioslam pozew o rozwód, liczę ze teraz moje życie się polepszy, tak że ta nadzieja i rozterki.

Wydaje mi się że bałam się tego kroku i wydawało mi się że może się jeszcze polepszyć, ale okoliczności sprawiły ze podjęłam decyzję.

Dziekuje <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ogóle pytanie. Tak naprawdę, to te karty mogą dotyczyć wszystkiego <bezradny> Tak mi się wydaje, że tutaj Król Karo, to Twój partner, a Dama Karo to Ty. Karty, które symbolizują Was otwierają i zamykają rozkład, dlatego to co pokazały karty będzie dotyczyć tylko Was/rodziny. Może chodzić o podjęcie bardzo ważnej decyzji związanej z Wasza przyszłością, jakieś rozterki, ale i nadzieje. Coś co bardzo wpłynie na Wasze dalsze losy. Jeżeli macie dzieci, to dwa króle, mogą odnosić się do nich.

Ciąża? w sumie jest karta lekarza, nadziei i Damy jako kobiety, no może, może... Ale ja bym bardziej została przy tej decyzji

 

Mariko i to by się zgadzało, ważna decyzja dotycząca rodziny, małżeństwa. Właśnie wnioslam pozew o rozwód, liczę ze teraz moje życie się polepszy, tak że ta nadzieja i rozterki.

Wydaje mi się że bałam się tego kroku i wydawało mi się że może się jeszcze polepszyć, ale okoliczności sprawiły ze podjęłam decyzję.

Dziekuje <kwiatek>

Miło że mogłam pomóc w interpretacji i bardzo dziękuję za wiadomość zwrotną :) Tefigi, trzymaj się, życzę tobie wszystkiego dobrego! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...