Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Wyciągnęłam damę kier- no i mam problem, wydaje mi się że udało Ci się rozwiązać jakąś sprawę, która jakiś czas Ci ciazyla, tu chodzi generalnie o Ciebie, spełniły się Twoje marzenia. Karta kojarzy mi się z zona i matka, więc nie wiem zaręczyłas się, dowiedziałaś się o ciąży? ...... Za daleko popłynęłam? <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena napisał:
Tefigi dziękuję :) weryfikacja już niedługo (może jeszcze ktoś weźmie udział?)

Tefigi, nie chodzi o nic z tego, o czym napisałaś w ostatnim zdaniu ;)

Tak myślałam, że trochę popłynęłam za daleko <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismeno dociagnelam 10 pik, myślę że ta niespodzianka dotyczyła jakiejś propozycji pracy albo wyjazdu zagranicznego. ????

Tu już zdecydowanie bliżej jesteś :) 10 pik to lepsza karta, niż Dama Kier ;)

Jeżeli nikt więcej nie weźmie udziału, to dzisiaj dodam weryfikację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: Odwiedziła mnie kuzynka, ze swoim synem, którzy zrobili sobie wakacje i przyjechali z niezapowiedzianą wizytą do Polski.

Tefigi, bardzo dziękuję i gratuluję :) Dodasz nowe pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Kier - wydaje mi się, że to było cos pozytywnego, szczęśliwego i dotyczyło młodego człowieka albo pary młodych ludzi? Może oświadczyny, ślub? Coś dla nich bardzo dobrego, co jeszcze mocniej połączy ich jako parę zakochanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Trefl - to mi się kojarzy z czymś co prędzej, czy później musiało nastąpić. Coś nieuniknionego. Może konsekwencja jakichś czynów. Raczej, to nie jest nic przyjemnego, a wręcz przeciwnie może ciągnąc za sobą kolejne problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariko, Elag i Ismeno. Dokładnie tydzień temu, mojemu młodszemu bratu urodziło się dziecko, córeczka, długo wyczekiwana, urodziła się troszkę za wcześnie. Moj brat oszalał na jej punkcie.  <haha2> Mariko miałaś rację.  <brawo><brawo>

Mariko prosimy o Twoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Kier - może ten ktoś wrócił do domu po długiej podróży i wybrałaś się po prostu na rozmowę, powspominać dawne czasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasując karty wypadły mi 3 więc się skupiłam na tym i tak dama karo+dama kier+ walet karo. Damy oznaczają dwie kobiety spotkałaś się z przyjaciółką albo kuzynka, walet w tym układzie to cel spotkania i tak albo ta kobieta urodziła dziecko( chłopca) i poszłaś w odwiedziny do dzidziusia albo się zaręczyła, wyszła za mąż,stawialabym na tego dzidziusia( ostatnio mi się wszystko z dziećmi kojarzy <haha2><bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena, Tefigi dziękuję ;)

Weryfikuję: Byłam u mojej ciotki, akurat w tym czasie odwiedziła ją jej córka, a moja kuzynka i był też jej syn. Cel mojej wizyty, to oddanie rzeczy, którą jakiś czas temu pożyczyłam.

Tefigi świetne karty wyszły, jako te wskazujące na osoby <ok> Była także rozmowa, znaczy jak już pojechałam, to nie było mowy o szybkim powrocie  ;) Brawo dziewczyny, obydwie podałyście poprawne informacje. Kto doda nowe pytanie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak - Walet Karo - myślę, że przyjemnie, przy okazji dowiedziałaś się czegoś nowego. Na świeżym powietrzu, gdzie byli też inni ludzie. Może park, ewentualnie plac zabaw?

Z kim - 9 Kier - na pewno z kimś kogo lubisz, darzysz większymi uczuciami (może miłością?) To mogły być albo dzieci albo mąż. No i jeszcze może rodzice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Pik Dama Pik 9 Kier - to mogła być jakaś dłuższa wycieczka albo wyjazd do innego miasta, w którym mieszkają Twoi znajomi lub rodzina. Dzień spędziłaś bardzo miło, na np. zwiedzaniu lub ogólnej prowadząc rozmowy z bliskimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak As Karo - zakupy w mieście? dużo sklepów, galeria handlowa, chodzenie od jednego do drugiego sklepu, oglądanie, kupowanie.

Z kim Dama Kier - sama? albo z kimś zaufanym, może przyjaciółka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje dziewczyny.

Mariko gratuluje <brawo>

Dzień spędziłam z dziećmi na placu zabaw. Oczywiście byli też sąsiedzi że swoimi dziećmi. Było bardzo miło i wesoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...