Skocz do zawartości

Ćwiczenia z klasyków


Nadia

Polecane posty

Zaproponuje pewne ćwiczenie. W nim chodzi o zadanie jakiegoś pytania, na które zna się odpowiedz następnie kolejne, zainteresowane osoby na podstawie wyciągnięcia jednej karty udzielą odpowiedzi. Osoba która zgadnie zadaje kolejne pytanie i tak dalej i dalej...

 

Co wy na to?

 

ja zacznę: Kogo dziś spotkałam na spacerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz udzielę jutro..może ktoś jeszcze chętny na jej udzielenie:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 pik - kot.

Tak mi się skojarzyło, bo kiedyś usłyszałam, że koty są fałszywe, a ta karta właśnie m.in. oznacza fałsz.

 

Ciekawa jestem, co to za zwierzątko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo <brawo> Ismeno masz rację..mam kotkę..ale jak koleżanki pisały o rybce..to chciałabym mieć taką złotą..oj wykorzystałabym ja przynajmniej w jednym życzeniu:)

 

Ismeno z racji tego,że odgadłaś zadaj nam pytanie:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo jestem zaskoczona :D

Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, to rybkę możesz kupić, tylko odradzam trzymania jej w kuli, najlepsze zawsze będzie akwarium.

 

 

Z kim dziś wieczorem rozmawiałam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ismeno :) Teraz jak już wiem jakie to zwierzątko to myślę sobie, że karty mi dobrze podpowiadały. 4 kier reprezentuje osobę która może być uzdrowicielem-bioenergoterapeutą, czy wykorzystywać swoje inne wrodzone zdolności metafizyczne. A koty podobno posiadają naturalne zdolności uzdrawiające i nawet występują w roli terapeutów (felinoterapia).

 

Muszę zaznaczyć, że jestem początkująca i dopiero uczę się czytać karty. A takie ćwiczenia są w tym bardzo pomocne :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismeno.. wyciągnełam kartę 10 kier więc myślę, że rozmawiałaś z osobą bliską Twojemu sercu. 10 kier oznacza sprawy małżeńskie więc może chodzi o Twojego ukochanego.. męża/ partnera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rozmawiałaś z kimś z rodziny albo przyjacielem(rodziny).Kimś kto udzielał Ci rad,wskazówek w jakiejś sprawie.Osoba,która jest dla Ciebie autorytetem,drogowskazem.

Karta:10 trefl

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wzięcie udziału :) Wszystkie poniekąd miałyście rację - rozmawiałam z mężczyzną, rzeczywiście w przeszłości, dużo rozmawialiśmy, dawał mi rady, ale tutaj najtrafniej napisała Laila - ten mężczyzna, był kiedyś bliski mojemu sercu.

 

Lailo, teraz Twoja kolej na zadanie pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo :) A oto moje pytanie : Czy jestem w związku, czy może jestem singielką?

 

Życzę udanej niedzieli, a chętnych zapraszam do wzięcia udziału w ćwiczeniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

uważam,że jesteś w związku.

karta:król kier

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba więcej chętnych już nie ma, więc udzielę odpowiedzi. I tu pewnie Was zaskoczę... bo jestem singielką :)

Ale tak sobie myślę, że może niedługo to się zmieni, skoro karty widzą mnie w związku ;)

 

Proponuję, aby Tarocistka_Kinga zadała teraz swoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niespodzianka <szok>

W takim razie moje pytanie brzmi:

Co przydarzyło mi się dziś z rana,coś wesołego/smutnego/śmiesznego itp(to co zdołacie wyczytać)?

"Jestem niezależna od cudzych decyzji, mam własną drogę i podążam nią z lekkością, mam własne cele i realizuję je z łatwością".

 

 

p.s.pomijam osoby,które nie przeczytają mojego regulaminu i się do niego nie zastosują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...