- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Ćwicz wspólnie z innymi użytkownikami forum, sprawdzaj swoje umiejętności oraz zdobądź nowe, cenne informacje na temat Kart Klasycznych.
Awatar użytkownika
przez Laila
Określanie miejsca przez karty jest trudne, więc pomyślałam, że możemy wspólnie poćwiczyć i nabrać wprawy :)

Zapraszam chętnych do wzięcia udziału, im więcej osób, tym będzie ciekawiej :)

Spróbujcie odpowiedzieć na pytanie - Gdzie dzisiaj byłam na wycieczce?
Awatar użytkownika
przez juliak
As pik, wyślizgnęły się: Król Trefl i 5 kier*

Myślę ze tam gdzie byłaś jest bardzo ciekawie ;) I chyba nie jest to okolica w której mieszkasz. Może to jakieś miejsce widokowe?
Góry lub jakiś ładny park z rzeczką? Albo jakis zabytkowy cmentarz?
Lub tez opcja nr 2 : Zwiedzałaś miejsce, w którym się 'myśli' - uniwersytet itd.
Awatar użytkownika
przez Ismena
Hm, a ilość kart jest dowolna? czy to ćwiczenie z jednej karty?

10 Karo - mam dwie opcje, pierwsza - osiedle domków jednorodzinnych albo jakieś osiedle willowe, gdzie, gdy popatrzy się na te domki, widać iż właściciele do biednych nie należą.
druga - miejsce gdzie jest jakiś zamek albo po prostu muzeum.
Awatar użytkownika
przez Laila
Ismeno, Julio dziękuję za Wasze odpowiedzi. Z weryfikacją poczekam do jutra, może jeszcze się ktoś zdecyduje.

Myślę, że możemy przyjąć dowolną ilość kart. Można oczywiście z jednej, a jak ktoś woli z kilku to nie ma problemu :)
przez Essa
As karo 10 karo dama kier
Wydaje mi się że dostałaś wiadomość od kogoś i pojechalaś gdzieś gdzie jest zielono jakiś park czy dziedziniec ale też jakieś dziedzictwo kulturowe czyli albo ruiny jakieś albo muzeum pomnik czy galeria obrazów. To był dzień odpoczynku. Mógł to być w sumie też ogród botaniczny <myśli>
Awatar użytkownika
przez Laila
Wydawałoby się, że ćwiczenie trudne a jednak bardzo dobrze sobie poradziłyście :) Chodziło o góry, więc tutaj odgadła Juliak - gratulacje :) Pierwsza Twoja myśl, że to miejsce widokowe bardzo trafna. Ze szczytu roztaczały się naprawdę piękne widoki.

Ismeno, byłam w miejscowości turystycznej, więc było tam dużo hoteli, pensjonatów i willi. Karty też tutaj trafnie wskazały.

Esso fajnie, że również wzięłaś udział. Zgadza się, dostałam wiadomość, że mam się szykować i jedziemy na wycieczkę. Było dużo zieleni, łąki,lasy. Napisałaś, że park więc było blisko.

Julio jeśli masz ochotę, to możesz nam teraz zadać jakąś zagadkę :-)
przez Essa
Ahaaa :D Czyli to był nie pomnik ani ruiny tylko góry! :D Fajne ćwiczenie :)
Gratuluję Julio :)
Awatar użytkownika
przez Ismena
Hm, juliak ostatni raz była na forum 7 października. Może, aby kontynuować temat, niech ktoś inny zada pytanie? ;)
Awatar użytkownika
przez Laila
To może ja zadam.. A pytanie brzmi : Gdzie mieszkam? Chodzi mi o to, czy w domu, czy może w bloku/kamienicy ?
Myślę, że pytanie nie jest trudne - są tylko dwa warianty odpowiedzi. Zapraszam więc do udziału :)
przez Essa
Trochę trudne jednak jest jak dla mnie :) mam wrażenie że wyprowadziłaś sie z domu rodzinnego i mieszkasz teraz w 4 ścianach, czyli mieszkanie w jakimś budynku. Karty As karo, 4 karo, 5 pik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
Związek/ powrot

hej:) rozłożyłam karty ( As buław, As mieczy, Król[…]

Zabawa w skojarzenia

Hot-dogi - musztarda

] Witaj kochana Ismeno. Na razie nie jestem w s[…]

Związek