Skocz do zawartości

Ćwiczenia - TAK, czy NIE?


Ismena

Polecane posty

Proponuję kolejne ćwiczenie, tym razem tylko na odpowiedź Tak lub Nie z jednej karty ;) Później możemy zrobić z dwóch, czy trzech. Zobaczymy co Nam będzie wychodzić :)

 

1. Czy sama ubierałam choinkę?

2. Czy zrobiłam jakieś postanowienie noworoczne?

 

Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elag, dziękuję! super, że napisałaś, w końcu to ćwiczenie, więc wszelkie eksperymentowanie jak najbardziej wskazane :)

 

Weryfikację dodam jutro, zatem jeżeli jeszcze ktoś będzie chciał wziąć udział - Zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję :)

1. Czy sama ubierałam choinkę?

2 kier - nie, w dwójkę :)

2. Czy zrobiłam jakieś postanowienie noworoczne?

2 karo - nie wiem czy świadomie to sobie postanowiłaś, ale ta karta może wskazywać na to, że chcesz bardziej słuchać intuicji, mieć do niej większe zaufanie, mniej się przejmować drobiazgami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy zrobiłam jakieś postanowienie noworoczne?

2 karo - nie wiem czy świadomie to sobie postanowiłaś, ale ta karta może wskazywać na to, że chcesz bardziej słuchać intuicji, mieć do niej większe zaufanie, mniej się przejmować drobiazgami :)

Tak sobie teraz myślę, że może nie robiłaś żadnych postanowień, ale starasz się po prostu na co dzień kierować logiką w połączeniu z intuicją? To by bardziej pasowało na pytania, które zadałam kartom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Esso :)

 

Dziewczyny dodaję weryfikację: 1. Sama nie ubierałam choinki

2. Postanowienia zrobiłam ;) Jednak tu się zgadza, to co Esso napisałaś, bo żeby z tych postanowień coś wyszło, to przede wszystkim potrzeba chęci i logicznego myślenia.

 

Obydwie dobrze odpowiedziałyście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. czy palę papierosy?

2. czy chodzę na fitness?

 

1. 4 pik - Nie, czwórka mówi o stabilnym zdrowiu i pragmatycznym podejściu, więc tutaj wydaje mi się, że nie.

2. 7 pik - wydaje mi się, że dopiero zaczęłaś lub chciałabyś się wybrać, ma to związek z chęcią poprawy nastroju, zdrowia. Jest tu pewne ociąganie lub jakieś przeszkody. Więc odpowiadając na pytanie - Tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedz na pytania i weryfikuję

 

nie palę papierosów i nigdy nie paliłam i Essa ma rację szkoda zdrowia na taką truciznę.

Co do drugiego pytania to TAK chodzę systematycznie na fitness i wcale tego nie widać po figurze...Essa masz rację tu chodzę , bo choć się zmęczę to potem samopoczucie super... Racje miała Ismena i Essa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Esso! <brawo>

Dziękuję elag za weryfikację :)

 

Dobrze, to zadam swoje pytania, zapraszam do wzięcia udziału :)

 

1. Czy mam w domu chomika?

2. Czy wybieram się jutro na zakupy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):):) A ja pozwolę sobie wziąć udział, chociaż po wylosowaniu kart mam problem jak zinterpretować, wyszły te , których nie lubię...

 

1. Czy mam w domu chomika? wylosowałam AS PIK -- NIE

 

2. Czy wybieram się jutro na zakupy? WALET TREFL- TAK masz takie plany , ale ten walet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie, Karolino czekałam na Ciebie z weryfikacją ;)

Dziękuję Wam i tak:

1. Czy mam w domu chomika? wylosowałam - Nie mam. Poprawnie odpowiedziała elag

2. Czy wybieram się jutro na zakupy? - elag, super Ci tutaj wyszło - plany rzeczywiście miałam, tylko, że nic z nich nie wyszło. Nie pojechałam na zakupy.

 

Elag, jeżeli chcesz, zadaj nam swoje pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona tym, że ponownie udali mi sie dobrze odczytać karty ..w takim razie ja zadam swoje pytania ...

 

1. Napisalam smsa do swojego dawnego zauroczenia..czy odpisał?

 

2. Czy lubię słuchać muzyki disco polo?

 

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Walet Kier - Tak odpisał

2. 9 Karo - lubisz, ale nauczyłaś się od kogoś, dawniej mogłaś za tym gatunkiem nie przepadać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...