Skocz do zawartości

Karta dnia Syreny


Syrena

Polecane posty

Moja karta na jutro to :

 

9 karo

karo_9.jpg

 

Karta raczej wskazuje na opóźnienia. Będę musiała wykazać się cierpliwością prawdopodobnie w sprawach finansowych. Coś się może przeciągać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd zapłata za moją pracę się opóźnia już od jakiegoś czasu, ale w tym dniu na nowo był poruszony temat

 

Karta na dzień jutrzejszy to 9 kier:

 

k,Mzk2OTI0MjEsNDY5NDgx,f,9KIER.png

 

Jest to kart pomyślna, zwiastuje niespodziankę i radosne wydarzenia. Może docenienie ze strony partnera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może będziesz miała okazję spędzić więcej czasu z domownikami, pójdziecie na spacer czy coś razem porobicie. Może dostaniesz jakiś podarek od rodziny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień był spokojny, trochę więcej czasu miałam, ale nie za wiele :)

 

Na jutro wyciągnęłam 8 trefl:

 

8zrtrr.jpg

 

Jutro w pracy mogą pojawić się jakieś nieprzyjemności czy oszczerstwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałam, że wczoraj był problem w pracy związany ze mną, ale nie z mojej winy - tzn, że ktoś swoją niekompetencję próbował przelać na mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsza karta to 10 pik

 

400_F_40037113_4EzO01a7Pe4PtZP33O1wOFjn1j4fLxnG.jpg

 

Będę zajęta jakimiś sprawami urzędowymi, będe musiała dużo spraw załatwiać, może nagromadzi mi się dużo obowiązków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień miałam rzeczywiście mocno zaganiany, dużo spraw do pozałatwiania, poza tym musiałam zawieźć zwierzaka do weterynarza, który w konsekwencji i tak zmarł, więc zaganianie, rozterka, zdenerwowanie i smutek jak najbardziej towarzyszyły mi

 

Karta na jutro to:

 

10 kier

 

images?q=tbn:ANd9GcRuRgdrW2ddjV9hPJNTyAEhsHuMZVkC7zhVn3wDLUARdvSg5aXP

 

Karta radości, może dostanę jakąś propozycję, która pozwoli na ustabilizowanie mojej sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma weryfikacji, więc piszę:

mogło spotkać Cię jakieś pozytywne wydarzenie, coś się udało, zrealizowałaś swoje plany. Możliwe, że spędziłaś miłe chwile z kimś bliskim/rodziną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął bez szału

 

Zdążę jeszcze kartę na dziś wyciągnąć i jest to 8 kier odwrócona

 

13cc405ab81378be3e7c579ceadfff3f.jpg

 

Mogę dziś odczuwać zmęczenie i spadek sił, być może jakieś małe problemy rodzinne mogą wyniknąć dziś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile zakończysz dzisiejszy dzień, może nawet zostaniesz zaproszona na jakaś romantyczną kolację? Ogólnie będziesz zadowolona z dzisiejszego dnia, spraw, które udało Ci się załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część spraw udało mi się załatwić, na kolację nie zostałam zaproszona, ale mąż uraczył mnie pysznym obiadkiem :)

 

Karta na jutro walet pik w pozycji odwróconej

 

images?q=tbn:ANd9GcRczbWswHiimRlz1fnruqeARnk4ER99Puei4DHIHA1E7pollM0L

 

Dzialania, które powinny nabrać tempa albo ustaną albo w ogóle będą niewykonalne lub będą miały negatywny wydźwięk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź ostrożna, ktoś może Cię oszukać. Albo otrzymasz jakąś złą wiadomość, ktoś Cię zdenerwuje, będzie chciał wyłudzić od Ciebie pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się nie działo tego dnia

 

Karta na jutro to Dama Karo

 

?k=NjAzMzA3MjYsODk4MTg5&f=d00468d01dQ.jpg

 

Ta karta wskazuje na szanse rozwiązania jakiś spraw, co bylo nierealne do tej pory, więc może coś się jutro wyjaśni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się raczej nie wydarzyło, towarzyszyły mi normalne codziennie obowiązki

 

Karta na dziś to 4 karo

 

193?cb=20110513173838&path-prefix=pl

 

Być może spotkam się z kimś z przeszłości (ze starą miłością?) lub mój związek się ożywi, uczucia znowu się ocieplą w tej pogoni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od męża prezent na który chorowałam dość dłuższy czas :)

 

Karta na dziś walet kier

 

talia_walet_kier.gif

 

Może dziś coś miłego się wydarzy lub po prostu ja będę w dobrym nastroju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choruje mi jeden zwierzak i myślałam, że to coś poważnego, a to małe przeziębienie, poza tym miałam dobry nastrój

 

Karta na jutro to 2 pik

 

Pik%20Zwei100x150.jpg

 

Być może jutro dostanę jakąś propozycję, która odmieni tor biegu życia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta na jutro:

 

8 karo w pozycji odwróconej

 

karo_8.jpg

 

Jutro może wyniknąć jakiś problem związany być może z finansami, może nieoczekiwany jakiś wydatek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej miałam wydatek, którego na chwilę obecną się nie spodziewałam.

 

Karta na jutro to 3 trefl w pozycji odwróconej

 

7465454510_e50ebce42d_z.jpg

 

Wg. karty 3 trefl powinna jednak wrócić energia i chęć do działania, pozytywny dzień, powrócą dobre widoki i spokój

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uspokoiła sytuacja, ja sama jestem bardziej rozluźniona, ale nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, prócz wiadomości o dodatkowym zastrzyku gotówki

 

Karta na jutro: 6 kier w pozycji odwróconej

 

images?q=tbn:ANd9GcSHJHFn3CioBn-a14aIXGynRFAw4ml8wgwprCDJK-XienzzSijqbA

 

Wg tej karty czekają mnie jutro nieporozumienia, a może nawet jakaś kłótnia z mężem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie chciał wykorzystać Twoje zaufanie, okłamie Cię. To także symbol zazdrości (może o męża/lub on o Ciebie) oraz egoizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta raczej wskazywała na moje rozdrażnienie, byłam poirytowana, zmęczona i zapracowana

 

Karta na jutro 8 pik

 

15bfb953ccc562702d66c6fdc0aa26ed.jpg

 

Ta karta dla mnie symbolizuje zmiany - ponieważ jest w pozycji prostej to zmiany na lepsze, więc jutro może polepszyć się jakaś sytuacja, może coś się wydarzyć co zmieni, któryś aspekt mojego życia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...