Skocz do zawartości

Karta dnia - temat dla wszystkich :)


Karolina

Polecane posty

Zakładam temat z kartą dnia dla wszystkich, zainteresowanych. Jeżeli chcecie, możecie wstawiać własne karty dnia lub interpretować już wstawione - Zapraszam :)

 

Moja karta:

Król trefl

 

depositphotos_5318566-Playing-card-king.jpg

 

Myślę, że czeka mnie jutro w pracy bardzo pozytywny dzień. Za sprawą kogoś przyjaznego być może nadarzy się szansa dorobienia lub nawet awansu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadnego awansu nie ma, ale współpracownicy rzeczywiście bardzo przyjaźni byli dzisiaj.

 

Karta na jutro to 9 trefl:

 

nicubunu_White_deck_9_of_clubs.png

 

Jutrzejsze obowiązki powinnam wykonywać z dokładnością i uczciwością. Ktoś może patrzeć mi na ręce co w przyszłości może mieć swoje konsekwencje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był dla Ciebie dość ciężki. Jakiś spadek energii, czy brak poczucia bezpieczeństwa byl motywem przewodnim dziś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję: dzień rzeczywiście miałam ciężki i bardzo się cieszę, że już się kończy.

Oprócz tego były osoby, które mnie zdenerwowały swoim zachowaniem oraz usłyszałam niemiłą informację... Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa i pogorszyło się moje samopoczucie, więc dnia do udanych nie mogę zaliczyć.

 

Karta na 3.3.2015

Dama Karo

dama_karo_200_937.jpg

 

Wygląda na to, że będę mieć kontakt z jakąś dawno niewidzianą osobą, odnowienie znajomości albo ktoś nieoczekiwanie do mnie napisze/zadzwoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś co do tej pory się nie układało, jutro może Ci się rozwiązać, może jakas nie rozwiązana sprawa. Karo to kolor finansowy, więc i w pracy powinno być wszystko w najlepszym porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dzień minąl, ale weryfikacji nie było

 

Może dostałaś jakąś pozytywną informację, coś się wyjaśniło za sprawą kobiety po 30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syreno, blisko, jednak wiadomość nie była pozytywna, a kobieta była młodsza.

Rzeczywiście skontaktowała się ze mną moja dawna znajoma, prosiła o pomoc. Jej wiadomości bardzo mnie zdziwiła, szczególnie, że tak jak wspomniałam nie była pozytywna... Poza tym, tamtego dnia, w moim towarzystwie przeważały kobiety.

 

Karta na 6.3.2015

Walet Pik

j-w.jpg

 

Być może czeka mnie jakieś negatywne wydarzenie. Oprócz tego mogę czegoś nowego się nauczyć albo spotkać młodego, upartego człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję: chyba jedynym nieprzyjemnym wydarzeniem było, to, że musiałam bardzo wcześnie wstać ;) Młodego, upartego człowieka nie spotkałam no i jeżeli chodzi o wiedzę, w sumie, to niczego nowego się nie nauczyłam, ani nie dowiedziałam. Załatwiałam kilka spraw, ale wszystko poszło sprawnie, bez żadnych komplikacji. Dzień również minął mi bardzo szybko.

 

Karta na dzień jutrzejszy 8.3.

10 Trefl (o)

ff9ff4a46725.gif

 

Już drugi raz, mam tę kartę. Tym razem odwrócona, czyli dzień będzie miły, spędzę go głownie na odpoczynku. Będzie spokojnie, może nawet jakaś niespodzianka się szykuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis moją karta dnia jest Dama kier

 

 

Może związane to z Dniem Kobiet? zobaczymy co ciekawego sie wydarzy:)

Wróżba nigdy nie jest wyrokiem..jest tylko zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romo, wydaje mi się, że będziesz musiała dokonać jakiegoś wyboru, zadecydujesz jak ten dzień będzie wyglądał. Może spędzisz go w domu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ten dzień był dla Ciebie miły. Spędziłaś go z bliską. bliskimi Ci osobami w spokoju i harmonii. Może wyszliście na wiosenny spacer lub na obiad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję moją kartę dnia, na dziś (10 trefl) - zgadza się, dzień spędziłam bardzo miło, praktycznie większość dnia na odpoczynku, wykonałam też kilka zaległych spraw oraz otrzymałam miłą niespodziankę :)

 

Karta dnia na jutro 9.3

Walet Trefl, o jaką fajna kartę znalazłam ;)

bialek1.jpg

 

Mogę spotkać się albo rozmawiać z jakimś młodym człowiekiem, jeszcze uczącym się. Oprócz tego czeka mnie wizyta w jakiejś instytucji albo otrzymam list, będę musiała się gdzieś wybrać w celu załatwienia jakiejś sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Karta dnia na jutro 9.3

Walet Trefl, o jaką fajna kartę znalazłam ;)

 

Mogę spotkać się albo rozmawiać z jakimś młodym człowiekiem, jeszcze uczącym się. Oprócz tego czeka mnie wizyta w jakiejś instytucji albo otrzymam list, będę musiała się gdzieś wybrać w celu załatwienia jakiejś sprawy.

Niestety, nic takiego się nie wydarzyło. Dzień minął mi tak jak prawie każdy poniedziałek, czyli trochę nerwowo i całe szczęście bardzo szybko ;)

 

Karta dla mnie na dzień jutrzejszy:

As Pik

Zdecydowanie zajmę się sprawami związanymi z moją pracą. Będę załatwiać coś ważnego, a także nadrabiać zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra to szybciutko na dziś, w końcu jeszcze kilka godzin mam przed sobą :D

 

Dama Pik

Czyżby dopadły mnie jakieś wyrzuty sumienia, że źle lub niekompletnie wykonałam swoją pracę? (oby nie ... ;) ) Może to też być rozmowa lub propozycja spotkania ze znajomą, brunetką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...