Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OPIS WYGLĄDU


Syrena

Polecane posty

Bardzo dziękuję Tefigi :)

Czy jeszcze ktoś weźmie udział?

 

Jeśli macie karty klasyczne i chcecie zacząć z nich korzystać, a nie macie na kim ćwiczyć, to proszę zaglądajcie do tych tematów z ćwiczeniami i bierzcie udział :) Tutaj nie ma zlych odpowiedzi, nikt nikogo nie krytykuje, każdy się uczy. Zapraszamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Weryfikacja: Ta osoba to mężczyzna, a przedział wiekowy około 60-70 lat. Taki starszy pan, włosy ma siwe. Jest bardzo aktywny, często spaceruje po okolicy.

 

Tefigi nie ma chętnych, więc żeby temat był aktywny, dodaj nowe pytanie :)

Dama trefl,as karo - kobieta, najprawdopodobniej twoja koleżanka z pracy, może szefowa, 40-60 lat. Wykształcona, inteligentna. Włosy brazowe bądź rude. Możliwe że samotna, po rozwodzie lub innym rozstaniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Weryfikacja: Ta osoba to mężczyzna, a przedział wiekowy około 60-70 lat. Taki starszy pan, włosy ma siwe. Jest bardzo aktywny, często spaceruje po okolicy.

 

Tefigi nie ma chętnych, więc żeby temat był aktywny, dodaj nowe pytanie :)

Dama trefl,as karo - kobieta, najprawdopodobniej twoja koleżanka z pracy, może szefowa, 40-60 lat. Wykształcona, inteligentna. Włosy brazowe bądź rude. Możliwe że samotna, po rozwodzie lub innym rozstaniu

Tefigi może jednak? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok namowilas mnie ;)

Rozmawiałam dzisiaj z pewną osoba, jeszcze ma bardzo charakterystyczny szczegół, właśnie tego dotyczyła rozmowa. Opuszczę osobę z którą rozmawiałam, może komuś uda się uchwycić ten szczegół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Pik, 9 trefl

10 Pik - to może chodzi o długie nogi ;)

Osoba około 30 lat, moim zdaniem kobieta. Osoba aktywna fizycznie, dbająca o siebie ale nie lubi siedzieć w miejscu, lubi podróże, nowe miejsca. Włosy brązowe albo rude, oczy piwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dama Pik, kobieta około 30,40 lat, bardzo energiczna, komunikatywna. Lubi otaczać się ludźmi. Czasami nieprzyjemna, arogancja, złośliwa.

Pomyliłam się tutaj wygląd, a nie charakter :D

Dobrze, więc: włosy ciemne, długie i proste, najpewniej brunetka, oczy brązowe. Szczupła (dba o figurę), zadbana, zawsze umalowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałam na myśli moja sąsiadkę, dziewczynka miedzi 30-40 lat, wysoka, ciemne włosy długie i proste oczy piwne. Bardzo sympatyczna , miła, pomocną.

Ten szczegół o który pytałam to zaawansowana ciaza, wtedy była już tydzień po terminie.

Osie miałyście trochę racji.

Ismeno Mariko, która pierwsza tu zajrzy niech zada nowa zagadke.

Gratuluje wam <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walet Kier - młody mężczyzna, przystojny, wygląda na mniej niż ma lat, zwraca na siebie uwagę. Blondyn lub szatyn, szczupły. Pomocny, uśmiechnięty, inteligentny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nikt już nie dołączy, szkoda.

Weryfikacja - Sąsiad ma około 35 lat, jest wysoki, ma brązowe, kręcone włosy (jego znak rozpoznawczy ;) ).

 

Jeżeli ktoś chce, to zapraszam do dodania nowego pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

10 Trefl - moim zdaniem wysoka, ciemne włosy. Być może wygląda na więcej lat niż ma w rzeczywistości

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...