Skocz do zawartości

Karta-rada na nadchodzący tydzień


Gość Essa

Polecane posty

Często wyciągam sobie karty rady na jakiś okres czasu.

W przyszłym tygodniu czeka mnie tygodniowy wyjazd (warszataty i treningi), więc wyciągnęłam sobie 1 kartę radę na ten okres.

Może kogoś z Was też zainteresuje ten wątek, więc zapraszam do wyciągania swoich kart :)

 

Na tydzień od 23.03 wyciągnęłam kartę Króla Karo

 

talia_krol_karo.gif

 

Jak odczytuję radę tej karty:

- radzi by być otwartym, nie oceniać zbyt szybko ludzi i sytuacji, słuchać, współpracować, patrzeć wieloaspektowo, na różnych poziomach,

- by nie być zbyt upartym i nie narzucać swojego zdania nikomu; dzielić się swoim zdaniem, ale nie uważać je za jedynie słuszne, nie obstawiać sztywno przy swoim;

- dobre rezultaty wymagają wysiłku;

- ambicje mogą powodować wrażenie bycia wyniosłym, podczas gdy w środku jest inaczej,

- zaleca takt ("uważaj co mówisz"), cierpliwość, łączenie wiedzy teoretycznej z intuicją.

 

Ogólnie ten wyjazd jawi się jako korzystny pod kątem realizacji zawodowej.

 

Weryfikacja nastąpi :) Jeśli macie jeszcze jakieś skojarzenia - piszcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również skorzystam :)

 

moja karta na okres od 23.03 to as karo

 

Karo_as.gif

 

Kolor ściśle związany z sfera materialną, więc myślę, iż ten tydzień będzie stał pod znakiem spraw finansowych i zawodowych

 

Karta, która wskazuje na:

 

- sukces finansowy i zawodowy

- pomyślność przy nowych przedsięwzięciach

- wiadomość, dzięki której odmieni się życie

- rozmowa z szefem

- być może będę musiała utrzymywać kontakt z wieloma osobami, napięty grafik, sporo spotkań, informacji

- może będę musiała pójść na jakiś kurs, szkolenie, które będą potrzebne w nowym działania

- zmiana na stanowisku pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję swoją kartę:

Patrząc na nią z perspektywy tego tygodnia, myślę, że karta ta mi miała powiedzieć by być odważną i się przełamywać w trudnych sytuacjach. Znać swoją wartość i swoje zdanie, niezależnie od tego, co mówią inni i jak się zachowują wobec mnie. Może też tu chodzić o sprawy z moim ojcem, które jakby przeszkadzają mi w realizacji niektórych zamierzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też weryfikuje:

 

Wiadomość otrzymałam jak już wspominałam w innych ćwiczeniach związaną ze sprawami finansowymi, ale to jeszcze nie odmieni mojego życia, ale zapewne dopomoże. W pracy nic się nie zmieniło, za to karta bardziej przedstawiła, aby przestać się przejmować, ale i nie odkładać spraw do załatwienia na później

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do Was ;)

 

Na tydzień od 30.03 wyciągnęłam kartę 10 Pik

nicubunu_Ornamental_deck_10_of_spades.png

 

Skoro, to mają być rady, to:

- powinnam odpocząć,

- szykuje się jakiś wyjazd, z którego powinnam skorzystać,

- zakończenie już rozpoczętych spraw, doprowadzenie wszystkiego do końca, uporanie się z zaległościami,

- jeżeli chcę coś osiągnąć, to powinnam dobrze przemyśleć plan działania,

- nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość,

- popatrzeć na trudną dla mnie sytuację z innej perspektywy lub podejść do niej inaczej,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Rozumiem, że karte wyciągamy dla siebie tak? ona oznacza możliwy scenariusz do zrealizowania w naszym życiu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moja karta na nowy tydzień: Dama Kier

65883110_8f68671bf4_m.jpg

 

Wydaje mi się, że karta całkowicie odnosi się do mnie, do moich cech charakteru, do podejmowanych przeze mnie zadań:

- powinnam słuchać swojej intuicji,

- działać rozważnie,

- mieć świadomość, że to moje życie,

- efekty mojej pracy zależą od tego jak się do niej zabiorę,

- powinnam wykorzystać swoje pomysły, postawić na kreatywność,

- nie bać się sięgać po sukces,

- wierzyć w siebie,

 

Ktoś by coś dodał? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodała że w tym tygodniu będziesz zbierać efekty wcześniej podjętych działań ale też to co teraz zrobisz - będzie mieć wielki wpływ na twoją przyszłośc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu wiele spraw zależało od mojej inicjatywy, w ogóle wymagało mojego zaangażowania. Pojawił się problem, nie dotyczył mnie bezpośrednio, ale to ja musiałam wykazać się umiejętnością szukania informacji, aby chociaż po części go rozwiązać. Wiedza też była ważna, ale i komunikowanie się. W tym tygodniu rozpoczęłam realizację nowego zadania, które wymogło ode mnie cierpliwości, opanowania i spokoju. To tak ogólnie, bo wszystko inne odnosi się do tego ale i póki co jest otwartą sprawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...