Skocz do zawartości

27 List


Ismena

Polecane posty

27 List

27.jpg.0b78c7c28a388ee0954fb7ce26a0c087.jpg

 

Niepewność. Wyimaginowane nieprzyjemności. List. Dokument. Ważna informacja. Karta wskazuje na wszelkiego rodzaju wiadomości – listy, faxy, smsy, maile, pisma urzędowe, telefon etc. , nic trwałego

W uczuciach wskazuje na wyznania, wiadomości dotyczące miłości, flirt, romans, wg mnie to nie jest związek dojrzały, może wskazywać na coś krótkiego, przelotnego, hmmm – może na jedną noc, ktoś kto często zmienia partnerów, przelotna przygodna/ wakacyjna/ urlopowa.

W sprawach zawodowych można liczyć z przyjęciem naszej oferty pracy, może także wskazywać na stanowisko pracy związane z komunikacją, pracą przy tworzeniu wszelkiego rodzaju pism urzędowych, np. tłumacza, sekretarkę, asystentkę, referenta etc. – jednym słowem wskazuje na prace biurową, umowa o prace, praca przejściowa, na krótki czas, może być dorywcza.

Cechy: aktywny, zdecydowany, tymczasowy, zmienny.

Czas: tymczasowo, na krótki czas.

 

źródło: ezodar.pl

 

27 List

 

Otrzymasz wiadomość - wylosuj kolejną kartę, żeby dowiedzieć się, czego będzie dotyczyć.

 

Myszy + List: wiadomość przepadnie albo otrzymasz dużo niepotrzebnej poczty (spamu)

Góra + List: wiadomość nie dotrze ze względu na jakieś przeszkody

Trumna + List: wiadomość zaginie albo zostanie zlekceważona

Księga + List: ktoś zdradzi ci tajemnicę

Serce + List: list miłosny

 

Wpływ fizyczny: Wygląd, piękno. Dolegliwość (katar, ból głowy itp.) szybko się skończy.

 

Słowa-klucze: Wiadomości, listy, e-maile, rozmowy telefoniczne.

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

List - jest nośnikiem wiadomości, które przychodzą z daleka, lecz jeżeli chmury są blisko, wiadomości będą złe.

 

Grażyna Tutak

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jestem dokumentem, jestem wiadomością, jestem informacją, jestem przesyłką. Czasami mogę być fakturą, a czasem wynikami testu. Możesz znaleźć mnie jako e-mail, biuletyn lub jako nagrodę. Zwróć uwagę na karty dookoła mnie, aby dowiedzieć się więcej o moim znaczeniu.

 

List wskazuje na komunikację, która jeszcze może nie być między nami, na wolniejszą formę transmisji, która wymaga cierpliwości, aby nawiązać połączenie. List bez karty Jeźdźca (1) w pobliżu, w przeciwieństwie do karty Księgi (26), może nie przynosić wiedzy ani nowych wiadomości, ale raczej proste podziękowanie. Pióro na liście to pióro do pisania, które od niepamiętnych czasów jest znakiem prawdy i komunikacji, pozwala nam zawsze pisać szczerze.

 

Gilded Reverie - Ciro Marchetti

29867_600.jpg

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

List przede wszystkim zapowiada nadejście wiadomości - drogą pocztową, elektroniczną, przez telefon.

Poza tym może także symbolizować dokumenty różnego typu i prasę.

 

List uzupełnia Siódemka Pik, która przynosi smutek, żal i tęsknotę, rozłąkę z ukochaną osobą, brak sukcesów i poczucia bezpieczeństwa.

 

Ciekawsze połączenia z Listem:

List + Koniczyna - loteria, los loteryjny

List + Statek - wiadomość z daleka

List + Drzewo - polisa na życie, akt woli

List + Wąż - złe wieści

List + Trumna - kondolencje

List + Rózgi - korespondencja o charakterze erotycznym

List + Dziecko - zawiadomienie o narodzinach

List + Lis - umowa o pracę

List + Góry - zwłoka w dostarczeniu wiadomości, spóźniony list

List + Serce - list miłosny

List + Pierścionek - umowa na piśmie

List + Ryby - dokumenty biznesowe

 

źródło: chomikuj.pl

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Na tej karcie zazwyczaj widzimy prostą, zapieczętowaną przesyłkę, leżącą na tacy lub na stole. Informacja lub wiadomość jest w niej bezpiecznie ukryta i czeka, aż się ją otworzy. List symbolizuje nadejście wieści lub komunikatu.

Karta Listu zapowiada wiadomości we wszelkich formach; dotyczy informacji, komunikacji pisemnej i sygnałów. To karta notatek i zawiadomień, dokumentów i raportów. Wiąże się z każdym rodzajem korespondencji pisemnej, od e-maili, faksów i wiadomości tekstowych do listów i poczty. Karta Listu pojawia się również w odniesieniu do nagród, certyfikatów, licencji, referencji i dyplomów oraz dokumentacji, zezwoleń, upoważnień i nakazów. Do znaczeń tej karty zalicza się wszystko, co związane z papierkową robotą i dokumentami, włączając w to prawo zastawu, prawo posiadania oraz kontrakty, a także papierowe formy reklamy, jak ulotki, broszury, spam i wszelkie pisane zaproszenia, ogłoszenia, kartki, plakaty i pocztówki.

Pozostałe karty w znaczący sposób wpływają na kartę Listu i nadają jej znaczenie. Należy go odczytywać w połączeniu z innymi kartami, aby uzyskać lepsze zrozumienie i wyraźniejszą, bardziej dogłębną odpowiedź.

 

 

Źródło: R. George

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...