Skocz do zawartości

Różne ćwiczenia za pomocą kart Lenormand


Ismena

Polecane posty

Może i tutaj będzie lepiej, gdy się zrobijeden temat z ćwiczeniami. Ilość kart dowolna :) Kto zgadnie lub będzie najbliżej odgadnięcia poprawnej odpowiedzi - dodaje kolejne ćwiczenie i tak dalej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału :)

 

1. W jaki region Polski planuję wyjechać na urlop?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmija lis i ryby

 

moze tam gdzie sa weze i lisy ;) moze wilki nawet , a drogi to serpentyny, wiec moze w gory , poludnie Polski, moze Bieszczady.

 

te ryby przy lisie to uwazaj na kase na urlopie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotwica+wieża+książka+drogi+pani

Wydaje mi się,że brane są pod uwagę dwie propozycję wyjazdu. Pierwsza z nich to kotwica- być może pomorze? 2 opcja to tam gdzie teren jest nierówny- pagórkowaty może (góry) i jest duże jezioro. Sama nie wiem, którą opcję wybrałaś być może obydwie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wzięcie udziału! :)

Weryfikuję, planuję wyjechać nad nasze piękne morze, tak więc trafiła Joa12 <brawo>

 

Joa12 jeżeli chcesz, to proszę zadaj Nam swoje pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy pewnego ważnego wydarzenia dla mnie.

,,Co ważnego czeka mnie w przyszły wtorek? i ewentualnie jaki efekt tego będzie? :)

Czekam na wasze propozycje.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaki, krzyż

Może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną albo w obecnej pracy będziesz mieć ważne spotkanie, od tego jak wypadniesz zależy, to czy dostaniesz awans?

Denerwujesz się przed tym wydarzeniem, wiesz, że ktoś będzie oceniał Twoje umiejętności, ale efekt końcowy będzie dla Ciebie bardzo korzystny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudna rozmowa,która prawdopodobnie skonczy się przykrością.Rozmowa która musi dojsc do skutku ale nie bedzie miła.Pełna nerwów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję weryfikację. We wtorek był dla mnie ważny dzień związany z kwestią zawodową, która dotyczyła rozmowy…bardzo dużo zależało od tego jak wypadnę i to pierwsze wrażenie… nerwy też mi towarzyszyły ale bardziej mobilizująco. Umiejętności były oceniane przez bardzo wysoko postawioną osobę. Mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny bo wynik za kilka dni. Gratulacje dla Ismeny!!! <brawo> Chciałabym zapytać Ciebie Ismeno, co oznacza ten krzyż? Bo mi to się źle kojarzy. <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudna rozmowa,która prawdopodobnie skonczy się przykrością.Rozmowa która musi dojsc do skutku ale nie bedzie miła.Pełna nerwów.

Wpisujemy karty jakie losujemy :)

 

To może ja zadam pytanie.

Coś się w moim życiu ostatnio zmieniło. Czego jakiej sfery to dotyczy i dokładnie co się wydarzyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję weryfikację. We wtorek był dla mnie ważny dzień związany z kwestią zawodową, która dotyczyła rozmowy…bardzo dużo zależało od tego jak wypadnę i to pierwsze wrażenie… nerwy też mi towarzyszyły ale bardziej mobilizująco. Umiejętności były oceniane przez bardzo wysoko postawioną osobę. Mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny bo wynik za kilka dni. Gratulacje dla Ismeny!!! <brawo> Chciałabym zapytać Ciebie Ismeno, co oznacza ten krzyż? Bo mi to się źle kojarzy. <bezradny>

Dziękuję za weryfikację :)

Ja to odczytałam, tak, ze ta sytuacja nie będzie zależeć od Ciebie, będziesz ograniczona, ktoś inny będzie sprawował nad Tobą "władzę", w sensie, że będzie zadawał Ci jakieś kontrolne pytania. W znaczeniu miałam także, że krzyż, często oznacza jakiś test, sytuację, w której jesteśmy obserwowani, w której sprawdzane są nasze umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

To może ja zadam pytanie.

Coś się w moim życiu ostatnio zmieniło. Czego jakiej sfery to dotyczy i dokładnie co się wydarzyło?

 

Przypominam, że wisi ćwiczenie i zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może ja zadam pytanie.

Coś się w moim życiu ostatnio zmieniło. Czego jakiej sfery to dotyczy i dokładnie co się wydarzyło?

Chmury, Statek

Zaszły duże zmiany, które mogły dotyczyć każdej sfery Twojego życia. Sytuacja finansowa uległa poprawie, w związku, uczucia odżyły, ogólne kłopoty, problemy zostały rozwiązane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Syreno, za wzięcie udziału :)

Chyba, już nikt nie weźmie udziału. Weryfikuję: kupiłam kilka kosmetyków.

 

Jeżeli chcesz zadaj, swoje pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies, słońce

 

Może coś co wiąże się z Twoimi zainteresowaniami, coś co poprawia nastrój w sensie podbudowujące, dzięki czemu masz radośniejsze spojrzenie na swoje sprawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścionek - mam nadzieję, że karta jasno wskazuje, iż chodzi o biżuterię ;) ewentualnie o kosztowne rzeczy, dobre jakościowo lub konkretnie - pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie macie rację. Bardzo lubię dostawać rzeczy praktyczne silne związane z moimi zainteresowaniami czy potrzebami w danej chwili, pieniądze również, ponieważ dzięki temu mogę je przeznaczyć na swoje "zachcianki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...