Skocz do zawartości

Karta dnia - temat dla wszystkich :)


Ismena

Polecane posty

lilie objawiły mi się tym ze zrobiłam generalne porządki i wcale nie chciało mi się wychodzić z domu- zupełnie jak stetryczały emeryt heheh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Karta, którą wyciągnęłam na dzień dzisiejszy, to: Żmija

Oj, nie zapowiada się, aby ta "końcówka" dnia była miła. Coś się może wydarzyć, ktoś będzie próbował mi zaszkodzić, oszukać mnie. Karta zapowiada ostrożność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Trochę czasu minęło, ale jeszcze pamiętam dokładnie przebieg tamtego dnia, wiec mogę zweryfikować.

W tym przypadku karta pokazała starszą kobietę. Obyło się bez złośliwości, przykrości, czy też oszustw.

Wybrałam się na nieplanowaną wcześniej wycieczkę, odwiedziłam swoją babcię. Ogólnie dzień przebiegł bardzo miło.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 8 months later...

Moja karta dnia na dziś" 7 ŻMIJA - czyli dzień w którym muszę uważać na swój ostry język, na manipulacje i nieszczere sytuacje, możliwe że odwiedzi mnie jakaś starsza kobieta.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

wyciągnęłam sobie na ten dzien i jutro kartę wieża , - wiadomo, byłam w pracy i będę jutro w pracy i pojutrze w pracy. kojarzy mi się z solidną budowa, instytucją.

chyba ze ktoś chce dla mnie kartę wyciągnąć. :)

wieza.png

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta karta też się kojarzy z wzniesieniami, takimi własnymi, więc może coś się wydarzy co podbije Twoją samoocenę, dobry nastrój lub cokolwiek innego

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, białadama napisał:

Karta na dziś - bukiet

Wieć chyba jako podziękowanie za prace 6-dniową , dzień wypoczynku.:*

bukiet.png

 

 

To też piękno, radość. Może poświęcisz sobie czas, takie małe domowe Spa :D

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się rozkręciłam ze wylosowałam już sobie na jutro - klucz.

czyli... jakieś pozytywne rozwiązanie sprawy?

2019-05-05_15h16_15.png

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Moja pierwsza karta dnia z lenorkow .Dom Bede w domu siedziała nic takiego się nie wydarzy Ew wyjdę po za dom 

0E7C542C-856F-4566-9C3A-77601096FDC3.jpeg

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, białadama napisał:

tak się rozkręciłam ze wylosowałam już sobie na jutro - klucz.

czyli... jakieś pozytywne rozwiązanie sprawy?

2019-05-05_15h16_15.png

Jeśli masz coś zaplanowane to uda Ci się wykonać zamierzone cele, dobre samopoczucie, coś co do tej pory wydawało się być dla Ciebie nieprzychylne lub nie do przeskoczenia dziś możesz znaleźć z tego wyjście i to dość proste. Klucz to taki złoty środek na rozwiązanie spraw otwiera te drzwi, które do tej pory na Twojej drodze były zamknięte 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lakszmi napisał:

Witam .Moja pierwsza karta dnia z lenorkow .Dom Bede w domu siedziała nic takiego się nie wydarzy Ew wyjdę po za dom 

0E7C542C-856F-4566-9C3A-77601096FDC3.jpeg

Dom to wszelkie sprawy związane z rodzina i przyjaciółmi. Możesz się z nimi spotkać, uzyskać wsparcie, miga od Ciebie potrzebować pomocy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Syrena napisał:

Dom to wszelkie sprawy związane z rodzina i przyjaciółmi. Możesz się z nimi spotkać, uzyskać wsparcie, miga od Ciebie potrzebować pomocy 

Tak tez się stalo Brat potrzebuje pomocy ładowarkę musi od mojego laptopa pożyczyć ,bo swoją spalił .A naładować musi bo cos potrzebuje zrobić .A ,ze mamy takie same laptopy wiec żeby dobro wróciło muszę  dać cos od siebie .@Syrena Skad takie trafne spostrzeżenie ?.Jakiej książki używasz  

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lakszmi napisał:

Tak tez się stalo Brat potrzebuje pomocy ładowarkę musi od mojego laptopa pożyczyć ,bo swoją spalił .A naładować musi bo cos potrzebuje zrobić .A ,ze mamy takie same laptopy wiec żeby dobro wróciło muszę  dać cos od siebie .@Syrena Skad takie trafne spostrzeżenie ?.Jakiej książki używasz  

Nie używam książki. Znam podstawowe znaczenie kart, reszta to intuicja. Staram się rozumieć i obserwować karty. :)

 

Ale polecam książkę R. George (ktoś wspominał o niej) - jako osoba początkująca dużo informacji z niej wyniesiesz. Bierz udział w ćwiczeniu odczucia kart w lenormand i tarocie - są nieocenione :)

Życzę powodzenia i wytrwałości w nauce 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Syrena napisał:

Nie używam książki. Znam podstawowe znaczenie kart, reszta to intuicja. Staram się rozumieć i obserwować karty. :)

 

Ale polecam książkę R. George (ktoś wspominał o niej) - jako osoba początkująca dużo informacji z niej wyniesiesz. Bierz udział w ćwiczeniu odczucia kart w lenormand i tarocie - są nieocenione :)

Życzę powodzenia i wytrwałości w nauce 

Właśnie  zrobiłam ćwiczenie.I zakupiłam ksiazke Pani Iwony Porożyńska Pt Twoja przyszłość czytana z kart lenormand znalazłam i się nie wahałam jutro powinnam ja mieć  . A póki co cwiczenia 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lakszmi napisał:

Właśnie  zrobiłam ćwiczenie.I zakupiłam ksiazke Pani Iwony Porożyńska Pt Twoja przyszłość czytana z kart lenormand znalazłam i się nie wahałam jutro powinnam ja mieć  . A póki co cwiczenia 

Nic tak nie szlifuje każdej dziedziny jak praca i własne spostrzeżenia :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
6 godzin temu, Karolina napisał:

A Twoja interpretacja? 

miałam te kartę wyżej tez, to samo - niby rozwiązanie jakichś trudnych sytuacji itp.

ale nie zaobserwowałam wczoraj nic takiego- raczej dzień jak codzien z problemami -tylko nie rozwiązanymi :D nic z górki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, białadama napisał:

miałam te kartę wyżej tez, to samo - niby rozwiązanie jakichś trudnych sytuacji itp.

ale nie zaobserwowałam wczoraj nic takiego- raczej dzień jak codzien z problemami -tylko nie rozwiązanymi :D nic z górki

A może ta karta sugeruje, żebyś poszukala rozwiązania problemów, które się przytrafiają? Czyli spojrzeć inaczej na jakieś sprawy, poszukać drugiego dna, zastanowić się co zrobić, żeby było dobrze

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wyciagnelam karte na jutro: słońce

 

W najbliższych tygodniach mam obrone na podyplomowce, czeka mnie test i ustna odpowiedź. Przez obecny czas miałam wykłady online i wygladalo to nieco chaotycznie niestety. Jutro mam powtórkę przed testem i z grupą liczymy na podpowiedzi, dlatego karta słońce ładnie tu wygląda :) karta szczęścia, sukcesu, realizacji planów. Moze jutro takze nabiore pewności, że nie ma co się nawet stresować. 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vil_lemo napisał:

Wyciagnelam karte na jutro: słońce

 

W najbliższych tygodniach mam obrone na podyplomowce, czeka mnie test i ustna odpowiedź. Przez obecny czas miałam wykłady online i wygladalo to nieco chaotycznie niestety. Jutro mam powtórkę przed testem i z grupą liczymy na podpowiedzi, dlatego karta słońce ładnie tu wygląda :) karta szczęścia, sukcesu, realizacji planów. Moze jutro takze nabiore pewności, że nie ma co się nawet stresować. 

 

Dzisiaj faktycznie optymistycznie, mam konkretne pytania na test, takze ulga i z pozytywna siłą zabieram sie do pracy :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...