Skocz do zawartości

Karta dnia - temat dla wszystkich :)


Ismena

Polecane posty

Chciałam zapytać, czy będą osoby chętne na udział w tym ćwiczeniu? Ja chętnie mogłabym wziąć udział, ale najlepiej by było, gdyby było więcej chętnych :)

 

Karta dnia, czyli losowanie i interpretacja wieczorem karty na kolejny dzień, a później weryfikacja i losowanie kolejnej i tak dalej i dalej :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, więc ja na jutro mam taką niefajną kartę

 

4532070_orig.jpg?144

 

Jutro mogę mieć dość nerwowy dzień, przepełniony nieporozumieniami i niedomówieniami. Możliwa jakaś kłótnia z kobietą lub przeszkody. W zamyśle mam problemy w pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię tej karty :( wychodzi na złośliwe kobiety, fałszywe, kłótliwe, apodyktyczne, obłudne i w skrócie o paskudnym charakterze. Czyli coś nie miłego ze strony kobiety faktycznie mogło Ci sie przytrafić - plotka, kłamstwo, sprzeczka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć skomplikowany dzień. Możliwe, że jakaś kobieta zajdzie Ci za skórę, za wszelką cenę będzie chciała pokazać, że to ona rządzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies

 

Melissa+Lenormand+Dog.jpg

 

Jedna z moich ulubionych kart - niesie za sobą sporo pozytywów

 

Ktoś z bliskich znajomych prawdopodobnie mnie wspomoże w jakiejś sytuacji, albo po prostu zaprosi mnie na przysłowiową kawę i ploteczki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic z tych rzeczy, dzień minął spokojnie, bez żadnych spotkań

 

Karta na jutro to List:

 

827.jpg

 

Z pewnością mogę oczekiwać jakiejś wiadomości czy informacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Karta na jutro ptaki

 

812.jpg

 

Jutro mogę mieć stresujący dzień przede wszystkim, jeśli chodzi o kwestie pracy. Mogą wystąpić jakieś problemy, być może będę musiała coś wyjaśniać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolino - a może po prostu zdecydujesz się na coś czego dawno lub w nigdy nie robiłaś. Przyjmiesz inny punkt widzenia.

 

Moja karta na jutro, to: Lilie

30.Lilie.jpg

Szczera rozmowa?, przełamanie oporów, może spotkanie z jakimś starszym ode mnie mężczyzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień był bardzo mocno stresujący w pracy, ale i dzięki rozmowie trochę się uspokoiłam

 

Na jutro wyciągnęłam pierścionek

 

25.jpg

 

Pomyślność, sukces. Dzień powinien minąć mi pozytywnie, mogę oczekiwać jakiegoś dobrego obrotu jakiejś sprawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję swoja kartę dnia: Nic takiego, o czym pisałam, nie miało miejsca. Dzień minął mi bardzo pracowicie, kontaktu ze starszym mężczyzną nie było, za to koleżanka bardzo mi pomogła, można napisać, że dzięki niej ominęła mnie trudna sytuacja.

 

Karta na jutro 23.3.to Mężczyzna

30326_600.jpg

 

Hm, spotkanie albo rozmowa z mężczyzną. Ale także może czekać mnie jakaś ważna sprawa, która będzie wymagać ode mnie wiele cierpliwości. Mogę też pomóc jakiemuś mężczyźnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zweryfikuje niestety poprzedniej karty, ponieważ nie pamiętam tego dnia

 

Karta na jutro Pani

 

mystical-lenormand-05824.jpg

 

Dzień powinien być spokojny. Powinnam mieć pozytywne nastawienie, możliwe udane spotkanie towarzyskie bądź niespodzianka ze strony partnera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja karty, z tamtego tygodnia - rano spotkałam się ze znajomym, później odwiedził mnie jeszcze wujek. Więc coś się sprawdziło ;)

 

Karta na jutro, tj. 30.03

Ogród

20-garden.jpg

 

Mogę otrzymać zaproszenie na jakąś imprezę lub spotkanie towarzyskie. Oprócz tego mogę zawrzeć jakąś nową znajomość, ogólnie wydaje się, że dzień spędzę ciekawie. Zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jeśli można chętnie sie dołaczę i tym samym odświeżę wątek. <brawo>

rózgi - niestety nie mogę zrobić zdjęcia, ale mam piatnika którego kazdy zna :)

jutro mam wizytę u lekarza z dziećmi a potem idziemy do przedszkola po rzeczy. podejrzewam że w obu tych miejscach bedę miała niezłe nerwy. <bezradny>

no cóz mam nadzieje jakoś to przeżyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózgi, nieprzewidziane spięcia, konflikty, może nie zgodzisz się z opinią lekarza? Ale także energia seksualna, udany wieczór, mile spędzony czas z partnerem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim "lekko" się wkurzyłam u lekarza- system organizacyjny powalił mnie na kolana- spędziłam 3 godziny w szpitalu przy czym okazało się ze najważniejszych badań jeszcze nie ma - bedą za kilka dni . ale nie ogę ich zobaczyć - dopiero na wizycie u lekarza, która wyznaczona jest na 27 sierpnia. MASAKRA <nerwy>

seksualnie ta karta się nie sprawdziła :( <bezradny>

 

dzisiejsza karta dnia to RYBY - mam nadzieję że dostanę a nie wydam heheh <cwaniak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dostałam , i nie wydałam heheheh - jak to marzenia sie spełniają <cwaniak>

poszłam po spodnie na rynek więc miałam wydać kasę - niestety spodni niet, więc nie wydałam <dobani>

po drodze jednak spotkałam sie z klientką której stawiałam karty - miała mi przynieść obiecaną książkę w prezencie - więc dostałam <buziak>

 

karta dnia na jutro - lilie czyli wsparcie , spokój, osoby starsze, dojrzałość, ale także i seks ;* ciekawe hm

 

czy ktoś stawia jeszcze lenormandki,? ja teraz mam ten etap, wcześniej tylko tarot, czasem cygany. teraz jakoś mnie od tarota odpycha, leży więc biedaczek i czeka na lepsze czasy. mam za to ochotę na klasyczne, ale jakoś nie mam kiedy się zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szam-Anka napisał:
przede wszystkim "lekko" się wkurzyłam u lekarza- system organizacyjny powalił mnie na kolana- spędziłam 3 godziny w szpitalu przy czym okazało się ze najważniejszych badań jeszcze nie ma - bedą za kilka dni . ale nie ogę ich zobaczyć - dopiero na wizycie u lekarza, która wyznaczona jest na 27 sierpnia. MASAKRA  <nerwy> 

seksualnie ta karta się nie sprawdziła :( <bezradny>

 

dzisiejsza karta dnia to RYBY - mam nadzieję że dostanę a nie wydam heheh <cwaniak>

To jest nasza służba zdrowia ... Trzeba się naczekać, nachodzić i co i tak nic z tego nie ma <nerwy>

 

Seksualnie może się nie sprawdziła, bo te nerwy zablokowały energię seksualną?

 

szam-Anka napisał:
no i dostałam , i nie wydałam heheheh - jak to marzenia sie spełniają  <cwaniak>    

poszłam po spodnie na rynek więc miałam wydać kasę - niestety spodni niet, więc nie wydałam <dobani>

po drodze jednak spotkałam sie z klientką której stawiałam karty - miała mi przynieść obiecaną książkę w prezencie - więc dostałam <buziak>

 

karta dnia na jutro - lilie czyli wsparcie , spokój, osoby starsze, dojrzałość, ale także i seks ;* ciekawe hm

 

czy ktoś stawia jeszcze lenormandki,? ja teraz mam ten etap, wcześniej tylko tarot, czasem cygany. teraz jakoś mnie od tarota odpycha, leży więc biedaczek i czeka na lepsze czasy. mam za to ochotę na klasyczne, ale jakoś nie mam kiedy się zabrać.

@szam-Anka Ja stawiam rzadko, ale jednak. Głównie używam ich tylko do tych ćwiczeń, ale i tak przeważnie kieruję się włąsnymi odczuciami.

Lilie - zbieranie plonów z tego co zasiałaś, satysfakcja z podjętej pracy, z własnych czynów, zachowania. Karta odnosi się do Ciebie i Twoich uczuć. Jeszcze może być wskazówką ogólnego spokoju, odpoczynku, takiej chwili tylko dla siebie w celu wyciszenia się, relaksu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...