Skocz do zawartości

Karta dnia Syreny


Syrena

Polecane posty

Moja karta dnia na jutro to Lis

 

14-Fox-D-product.gif

 

Powinnam jutro zdanie na jakiś temat zatrzymać dla siebie, nie wychylać się nad wyraz, ponieważ ktoś nieprzychylny mi może to wykorzystać. Wskazana ostrożność i dyskrecja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się kojarzy ta karta z osobą fałszywą, która udaje naszego przyjaciela... nie wiem czy Wy też macie takie odczucie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady - Blue - tak jak najbardziej też mi się tak kojarzy. Ktoś chytry i cwany, kto po "trupach" musi dojść do swego zostawiając za sobą z reguły pełno "śmieci"

 

Co do weryfikacji nic z tych rzeczy się nie wydarzyło - chyba, że po prostu nie doszły do mnie takie informacje. Dzień minął pracowicie, ale dość spokojnie..

 

Karta na jutro to dom:

 

house-complete.jpg

 

Karta oznacza przede wszystkim sprawy domowe. Spokój, pomoc, wsparcie i dobrobyt. Może w dniu jutrzejszym domownicy docenią moje starania i pomogą w obowiązkach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że może wyjaśnić się jakaś sprawa, która sprawi, iż sytuacja domowa się poprawi - może coś związane z pracą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam we wcześniejszych ćwiczeniach (tarot i klasyczne) dzień minął dośc spokojnie, spędziłam ciut więcej czasu w domu niż zwykle w ostatnim czasie

 

Na jutro wyciągnęłam Lis znowu :)

 

14-Fox-D-product.gif

 

Swoją drogą podobna karta w klasycznych mi wyszła bo 8 trefl, a tutaj jest lis i 9 trefl :)

 

I tutaj bym to też podobnie napisała jakieś oszczerstwa i być może nieprzyjemności w pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałam, że wczoraj był problem w pracy związany ze mną, ale nie z mojej winy - tzn, że ktoś swoją niekompetencję próbował przelać na mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie przed kimś, kto jest świetnym słuchaczem i obserwatorem, jest obok Ciebie i może Ci poważnie zaszkodzić. Jeżeli chodzi o pracę, to może szykuje się ostra wymiana zdań z koleżanką, kolegą? W każdym bądź razie możesz mieć do czynienia z kimś nieszczerym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ten list tak często występujcy. Nikogo takiego nie podejrzewam lub nie zauważam. Na chwilę obecną spokój

 

Karta na jutro to

 

kwiaty

 

Lenormand-card-meanings-09-Bouquet.jpg

 

Karta radosna, zapowiadająca jakąś niespodziankę, może dostanę jakiś prezencik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było prezencików, ani żadnych szałowych sytuacji :)

 

Karta na dziś (jeszcze sporo dnia przed nami :)) to drogi:

 

4da58b3f5d609855a03047fbe52be64f.jpg

 

Może będę musiała dokonać jakiegoś wyboru, czy o czymś zadecydować. Pojawi się jakaś sytuacja nad którą będe musiała zapanować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam zapanować nad obowiązkami :)

 

Karta na jutro to niedźwiedź

 

Niedwied.jpg

 

Ta karta też wskazuje na to, iż powinnam wierzyć w swoje siły i w fakt, że decyzje, których podejmuję są dobre i dam rade stawić im czoła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem rozmawiałam z szefem, ale to nie było znaczące :)

 

Karta na jutro to wieża

 

images?q=tbn:ANd9GcS8VFXcmZVM_95_s-oFxRtwRanUtj0-EwwJSce__WsF5prkYcbB

 

Karta, która przede wszystkim wskazuje dla mnie na sprawy zawodowe i urzędowe, więc te sprawy jutro mogą mnie pochłonąć najbardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam mnóstwo pracy, więc jak najbardziej karta się sprawdziła.

 

Karta na dziś to ryby

 

fish-completed1.jpg

 

Karta przede wszystkim pieniędzy, więc być może czeka mnie dziś jakaś pomyślność finansowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko pieniądze przychodzą mi na myśl. Chyba, że na przykład w pracy będziesz "rzucona na głęboką wodę", bez odpowiedniego przygotowania lub wcześniejszej praktyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ostatnio pochłonęły mnie sprawy zawodowe związane poniekąd z finansami

 

Karta na dziś chmury

 

gr6clouds-196x300.jpg?w=535

 

Myślę, ze problemy, które ostatnio się pojawiały dziś mogą się rozjaśnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozjaśniło się niebo o problemach nic mi innego nie wiadomo :)

 

Karta na jutro to chmury

 

gr6clouds-196x300.jpg?w=535

 

Czyżby jutro też słoneczko pięknie świeciło? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/jak najbardziej na chwilę obecną problemy się rozwiązały, ale te chmury mogą oznaczać też mój spadek sił, nadmiar pracy i przemęczenie, ale i również małą wygraną :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta na jutro to kotwica

 

4156825_orig.jpg?145

 

Ta karta wskazywałaby na pomyślność w kwestiach zawodowych, stabilność, ale i również takie zakotwiczenie i niemożność zmian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bardziej bym się skłoniła nad uspokojeniem spraw zawodowych

 

Karta na jutro to słońce

 

31_slonce_pop.png

 

Karta, która rozświetla, więc jest bardzo pozytywna, wskazuje na energię, radość, siłę, chęć działania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiły się perspektywy na zastrzyk gotówki, więc nie ukrywam, że napawa mnie to wielką radością :)

 

Karta na jutro ( niedziela): serce

 

images?q=tbn:ANd9GcQqLdmdqRfbKD91OEoXz24zm6p8PJDDV9Hoix8Ya5pr-eX_jY9r

 

Serce uszczęśliwia, daje wiarę, pomaga, niesie ze sobą miłość i wsparcie, jest hojne, więc myślę, że ktoryś z tych aspektów mnie jutro czeka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy, wczoraj dominowała praca

 

Karta na wtorek to kotwica

 

2752eb7870661c45e210bdb8bc34d80d.jpg

 

Może biorąc pod uwagę te pare dni wcześniej i wyciągniętą kotwicę, to może będę miała trochę mniej obowiązków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...