Skocz do zawartości

Określanie zawodów


Marika

Polecane posty

Spróbujmy i pobawmy się w określanie zawodów za pomocą Kart Lenormand. Nie ograniczajmy się tylko do osób z bliskiego otoczenia i ich zawodów. Jeśli nie mamy pomysłu o co możemy zapytać, wymyślajmy pytania, weźmy pod uwagę sławne postacie itp. Naprawdę mamy bardzo dużo możliwości :)

 

Zapraszam do wzięcia udziału w ćwiczeniu :)

 

Moje pytanie: Gdy byłam nastolatką, moi znajomi, w żartach mówili, że za kilka lat na pewno zostanę...

O jaki zawód chodziło? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Dziecko, 25 Pierścionek, 16 Gwiazdy, 26 Książka.

Dociągałam, dociągałam.... najpierw myslalam, ze chciałaś być kobietą księdzem, albo urzędnikiem, który udziela ślubów. Po kolejnych kartach sądzę, że chciałaś być piosenkarką, aktorką albo uczoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galateo dziękuję! :)

Uściślę, że ja o tym zawodzie nie marzyłam, a to oni sobie wymyślili, że właśnie do tego zawodu jak najbardziej się nadają ;)

Z weryfikacją jeszcze poczekam, może do tego czasu, ktoś jeszcze wezmę udział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Syreno, różnie dziękuję :)

 

Znajomi wymyślili sobie, że najlepszym zawodem dla mnie byłby zawód nauczycielki. O którym ja nigdy nawet przez chwilę nie marzyłam :D

Galatea napisałaś, iż mogło chodzić osobę uczoną, gratuluję! <brawo> Jeśli chcesz, dodaj nam kolejne pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Galatea nie zagląda na forum, więc ja dodam nowe pytanie:

 

Kilkanaście lat temu wpadła mi w ręce ulotka, która reklamowała pewien zawód. Pamiętam, że po jej przeczytaniu przez kilka dni rozmyślałam nad tym, czy aby nie kształcić się w tym kierunku, ale później mi przeszło ;)

O jaki zawód chodziło?

 

Zapraszam osoby chętne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bukiet, Serce

Wydaje mi się, ze chodzi o zawód, który miałby na celu pomoc innym. Robienie czegoś co sprawi innym przyjemność. Przychodzi mi na myśl: masażysta lub kosmetyczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oj, pudło, ale na pewno nie odgadłabym tego z tych kart, które mi wyszły ;/

 

To może teraz ja zadam pytanie:

 

Moja koleżanka obecnie zakłada własną działalność, gdyż chce robić, to co najbardziej lubi, na czym najlepiej się zna i co jest zgodne z jej zawodem. Pytanie: Kim jest z zawodu? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszły księga i kosa. To może być jakiś psycholog albo doradca w jakimś zakresie, no chyb że ta księga wypadła na przyład na prowadzenie księgarni albo uczenie innych czegoś.

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. - Dalai Lama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja koleżanka chce stworzyć coś publicznego, (tworzenie reklamy, wizytówek rozgłoszenie czegoś) w miejscu gdzie mieszka może przez różnego rodzaju reklamy.. a działalność związana jest z dziećmi>? Przyszło mi na myśl prywatne przedszkole ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joa12, również dziękuję :)

 

Weryfikuję: Moja koleżanka z zawodu jest cukiernikiem i właśnie w tym zakresie zamierza działać ;). A wszystko zaczęła się właśnie od tortów, które piekła i dekorowała dla dzieci swoich znajomych i rodziny. W ten sposób się "rozreklamowała" ;)

Marika pisała o Kucharce - bardzo blisko, ale Joa12, wspomniała o dzieciach i myślę, że to Joa12, powinna dodać kolejne ćwiczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Joa12 chyba już nie zagląda na forum, a szkoda. To może ja zadam nowe ćwiczenie ;)

 

Jaki zawód wykonywała bohaterka filmu, który ostatnio oglądałam?

 

Wszystkich chętnych zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wzięcie udziału ;)

Oglądałam film "Miłość z przedszkola" Główna bohaterka, była przedszkolanką. Hm chyba najbliżej poprawnej odpowiedzi była lirith :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...