Skocz do zawartości

Ćwiczenie: Co ten Pan/Pani do mnie ma


Marika

Polecane posty

Mgiełko, mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać, że wykorzystałam Twój rozkład do ćwiczeń? <kwiatek>

 

Link do rozkładu viewtopic.php?f=62&t=2459

 

Tak jak w Tarocie, pojawił się rozkład na ukrytego adoratora, tak może i tutaj zaczniemy podobne warsztaty?

Jeśli są chętni, to zapraszam :) Kto zacznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne,że się nie pogniewam :)) Nawet zapraszam . Fajnie się sprawdza . Osttanio baba mnie wnerwiała, sprawdziłąm ten rozkład na niej i okazało się, ze ona lubi być chwalona, a jak tego nei ma to robi pod górę(urzedniczka w urzedzie miejskim) No to nastepnym razem rzuciłam jej komplement i miałam załatwione wszystko od ręki

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wstawiamy wykonany przez siebie rozkład, interpretujemy i prosimy innych o pomoc? Jeśli tak, to ja zacznę. Zrobiłam ten rozkład, na mojego dawnego znajomego:

Tło sytuacji : czyli tak ogólnie jak mnie odbiera - Kosa (10) - może w ogóle nie chce mnie w żaden sposób odbierać, odciął się ode mnie?

1. Co ten Pan sobie myśli - List (27) - tyle ile dowiedział się na podstawie wspólnej korespondencji?

2. Co czuje - Myszy (23) - chyba jest w stosunku do mnie negatywnie nastawiony, ma do mnie żal, uważa, że w jakiś sposób mu zaszkodziłam?

3. Jak to postrzega - Kobieta (29) - dawno już zapomniał, odciął się od wspomnień ze mną

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - Trumna (8) - nie chciałby, zerwał z przeszłością, zakończył tamten etap i nie chce do niego wracać.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - Kotwica (35) - chyba pomyślnie? inaczej niż on zakłada.

 

Przyznam szczerze, że miałam trudności w interpretacji, szczególnie w łączeniu tej pierwszej karty (Kosa), z każdą jedną, od 1 do 5.

Jeśli byłby ktoś chętny, w ramach ćwiczeń, wstawić własne spostrzeżenia, będę wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja trochę inaczej widzę ten rozkład :)

 

Przede wszystkim kosa jest kartą ogólną - przedstawia całą relację. Przede wszystkim kosa nie zawsze musi być negatywna - zależy jej wydźwięk od kart obok, tutaj jest tylko ona. Myślę, że przedstawia ona to co się zadziało wcześniej w tej relacji do chwili obecnej. Rzeczywiście być może Wasze drogi się rozeszły, relacja się ucięła, ale niekoniecznie oznacza to, że tak ma pozostać (osobiście dociągnęłabym kartę:))

 

1. Co ten Pan sobie myśli - List (27) - ja uważam, że ten pan nosi się z zamiarem odezwania się do Ciebie. Chciałby nawiązać ponowną relację, porozmawiać. Zastanawia się czy powinien się odezwać, czy odświeżyć znajomość, być może trochę się boi jakiegokolwiek "odrzucenia", ale i kieruję się zasadą "raz kozie śmierć"

 

2. Co czuje - Myszy (23) - tutaj też moja interpretacja troch odbiega od Twojej. Ja bym stwierdziła, że on czuje się odrzucony. Nie tyle ma żal co poczucie poniekąd straty czasu czy energii. Wg jego spojrzenia próbował przenieść znajomość na inny szczebel - nie twierdzę, że odpowiedni:) -, ale nie udało się - stąd poczucie w/w strat

 

3. Jak to postrzega - Kobieta (29) - nie zapomniał:) On jak najbardziej pamięta i żywi jakieś uczucia. Uważa Ciebie za inteligentną i niezwykle pociągającą kobietę co sprawia, że w Jego głowie kłębi się myśl "Ona byłaby idealną partnerką dla mnie" Karta Pani jest kartą samą w sobie pozytywną. Reprezentuje partnerkę obecną lub przyszłą. Reprezentuje osobę o kwintesencji delikatności i poniekąd kobiecego czaru i tak właśnie on postrzega Ciebie :)

 

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - Trumna (8) - idealny odpowiednik śmierci tarotowej. Może zapowiadać "śmierć" danej sytuacji i wszelkich konsekwencji jaki zakończenie starego na rzecz rozpoczęcia nowego. I ja się przychylam tutaj do drugiej tezy. Przede wszystkim większość kart - w tym w punkcie 5 nadaje zarys pozytywny, więc i tutaj klaruje się pozytywniej niż zwykłe urwanie. Ja myślę, że owszem chciałby zakończyć stare dzieje, ale tylko po o by rozpocząć z czysta kartą.

 

5. Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - Kotwica (35) - to zależy od Was, ale jest szansa na zakotwiczenie uczuć. Myślę, że tutaj jest szansa na poważny i długotrwały związek oparty na odpowiedzialności i wzajemnym szacunku. Jeśli nie miłość to przyjaźń z bardzo mocnymi fundamentami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syreno, bardzo dziękuję za to, że zechciałaś poświęcić swój czas i przygotowałaś interpretację! Rzeczywiście, nasze interpretacje bardzo się różnią, Twoja jest bardziej pozytywna ;) Największy problem stanowiło połączenie tej pierwszej karty z każdą kolejną, ale coś tam kombinowałam i wyszło jak wyszło. Zobaczymy, jeśli coś się zacznie dziać, dam znać ;)

 

Zapraszam do wzięcia udziału w tym ćwiczeniu, może ktoś inny wstawi wykonany przez siebie ten rozkład na jakąś relację i będziemy wspólnie interpretować? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

To ja wezmę udział. 2 rozkłady, bo dwóch panów ;)

 

Pan 1

Tło sytuacji: (2) Koniczynka

Wydaje mi się, że generalnie miło wspomina naszą relację, jako w miarę szczęśliwą, jednak to szczęście nie trwało zbyt długo.

1. Co ten Pan sobie myśli - (30) Lilie - Jeżeli już o mnie myśli, to chyba wspomina bardziej intymne chwile? Jako coś przyjemnego, pozytywnego.

2. Co czuje - (10) Kosa - Jako takie odcięcie się ode mnie, zakończenie wszelkich kontaktów. Uważa, że to zamknięty temat, rozdział.

3. Jak to postrzega - (14) Lis - Hm, jakby doszukiwał się drugiego dna? Jakbyśmy byli względem siebie nieszczerzy w tamtym czasie.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (25) Pierścionek - Nie wiem, może chciałby takiej neutralnej znajomości, na poziomie koleżeństwa?

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (21) Góry - Sprawa nie ruszy do przodu, ugrzęźliśmy w martwym punkcie. Kontakt raczej nie zostanie odnowiony, bo pojawią się przeszkody.

 

Pan 2

Tło sytuacji: (26) Książka

Początek znajomości, więc pojawia się taka chęć lepszego poznania, odkrycia swoich tajemnicy. Przyszły partner, którego jeszcze nie znamy.

1. Co ten Pan sobie myśli - (5) Drzewo - Chciałby aby ta relacja rozwinęła się w stronę partnerstwa? Liczy na jakiś związek między nami?

2. Co czuje - (13) Dziecko - Wie, że to początek znajomości i czuje takie dziecięce "podniecenie" całą sytuacją.

3. Jak to postrzega - (32) Księżyc - Prawdopodobnie ma jakąś tajemnicę, której nie chce jeszcze ujawniać...

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (17) Bocian - Tu w zasadzie napisałabym co samo co w pkt. 1, liczy na związek?

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (9) Kwiaty - Być może będę coś przed nim ukrywać? <szok> Generalnie wydaje mi się, że relacja pójdzie w dobrą stronę...

Przy Panu 2 wzięłam większość na logikę... więc nie wiem czy dobrze <stres>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby najpierw zająć się jednym panem ;)

Pan 1

Tło sytuacji: (2) Koniczynka

Wydaje mi się, że generalnie miło wspomina naszą relację, jako w miarę szczęśliwą, jednak to szczęście nie trwało zbyt długo.

1. Co ten Pan sobie myśli - (30) Lilie - Jeżeli już o mnie myśli, to chyba wspomina bardziej intymne chwile? Jako coś przyjemnego, pozytywnego.

2. Co czuje - (10) Kosa - Jako takie odcięcie się ode mnie, zakończenie wszelkich kontaktów. Uważa, że to zamknięty temat, rozdział.

3. Jak to postrzega - (14) Lis - Hm, jakby doszukiwał się drugiego dna? Jakbyśmy byli względem siebie nieszczerzy w tamtym czasie.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (25) Pierścionek - Nie wiem, może chciałby takiej neutralnej znajomości, na poziomie koleżeństwa?

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (21) Góry - Sprawa nie ruszy do przodu, ugrzęźliśmy w martwym punkcie. Kontakt raczej nie zostanie odnowiony, bo pojawią się przeszkody.

Tło - Koniczyna - wydaje mi się, że odbiera Cię bardzo miło. Ogólnie to pozytywna karta, wskazuje na optymizm, pozytywne zakończenie pewnych spraw.

1. Co ten Pan sobie myśli - (30) Lilie - - jeśli myśli, to tylko pozytywnie. Cieszy Cię, że Cię poznał, że pojawiłaś się w jego życiu, może w pewnym stopniu jakoś mu pomogłaś. Na pewno tego czasu, którego dotyczyła Twoja znajomość z nim, nie uważa za czas zmarnowany.

2. Co czuje - (10) Kosa - ja bym to interpretowała jako oddzielenie tego co było między Wami od tego co teraz jest. Jeśli kiedyś łączyły Was bliższe relacje, to teraz on od tego się odciął/odcina, nie chce do tego wracać, uważa to za zamknięty rozdział. Nie wraca do tych uczuć.

3. Jak to postrzega - (14) Lis może w jakimś sensie czuje się zdradzony, oszukany lub ma poczucie lub, że to on w pewnym momencie zachował się nie tak jak powinien. Albo chodzi o takie oszukiwanie siebie, jako niewracanie myślami do tego co było i pragnienie zapomnienia. Co by właśnie bardziej pasowało do poprzednich kart.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (25) Pierścionek - myślę, że chciałby, aby ta znajomość trwała, mimo wszystko nie została całkowicie zakończona. Może chodzić o koleżeństwo lub po prostu o to, gdy spotkacie się na ulicy, czy w innym miejscu, to żeby powiedzieć sobie cześć, uśmiechnąć się pogadać, a nie uciekać czy robić uników.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (21) Góry - raczej się nie rozwinie, zostanie na takim etapie. O bliższej znajomości, na chwilę obecną nie ma mowy. Będzie między Wami dystans, oddalenie. Być może potrzeba czasu, aby coś uległo zmianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Ismeno, że Twoja interpretacja jak najbardziej zgadza się ze stanem faktycznym ;)

Faktycznie daję czas i cierpliwie czekam, licząc że jednak nawiążemy ponowną bliższą relację <bezradny>

Swoją drogą, to zagłębiam się w prawo przyciągania i zobaczymy, czy za jakiś czas w kartach się coś zmieni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Myślę, że nic na siłę. Czasami lepiej odpuścić, zająć się swoim życiem, pozwolić, aby sprawy biegły swoim rytmem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawsze najlepsze rozwiązanie. Nie zaniedbuj swojego życia i także pozwól, aby on sam zastanowił się nad swoim życiem, przemyślał i przeanalizował wszystko. Jeśli dojdzie do wniosku, że chce i warto, to pewnie się odezwie. Jeśli nie, to trudno...

ale jesli ten czas wykorzystasz aktywnie, będziesz skupiona na sobie i swoim życiu, to przynajmniej nie będziesz mieć do siebie żalu, że zmarnowałaś tyle czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sytuacja jest o tyle trudna, że odszedł do innej. No ale to przywołałam myślami, więc prawo przyciągania działa, ale z opóźnieniem... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to może ten pierścionek w tym rozkładzie właśnie to oznacza? nowy etap w jego życiu i to że jest zajęty przez inną kobietę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten rozkład spodobał, więc też wezmę udział :)

 

Karta tło relacji: 9 Bukiet, generalnie jest miło i przyjemnie

1. Co ten Pan sobie myśli: 21 Góra, że nie będzie łatwo, pozostanie w tej relacji to wyzwanie

2. Co czuje: 7 Wąż, jest zazdrosny? czy wręcz przeciwnie, myśli o innej kobiecie?

3. Jak to postrzega: 27 List, nie bardzo wiem jak to zinterpretować <myśli> , postrzega to jako nic pewnego, może czeka na jakieś deklaracje z mojej strony

4. Jak chciałby by nasza znajomość się rozwinęła? 34 Ryby, chce żeby to był związek nieformalny, ewentualnie myśli o narybku ;)

5. Jak ta znajomość faktycznie się rozwinie? 24 Serce, przerodzi się w miłość

 

Nie wiem, czy dobrze to zinterpretowałam, jeżeli ktoś miałby ochotę mnie poprawić, albo dołożyć jakieś własne spostrzeżenia będę bardzo szczęśliwa, więc zachęcam <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba Twoja interpretacja. Ta żmija to zwykle "ta trzecia", więc być może on wie, że jest ktoś jeszcze kto zwraca jego uwagę. Góra - czyli może uważać że to jest za dużo roboty i mogą być wielkie przeszkody. List - być może zastanawia się czy nie powinien się odezwać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za twoje komentarze :* Listu nie zinterpretowałam w ten sposób ponieważ jesteśmy w ciągłym kontakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak to postrzega - (14) Lis może w jakimś sensie czuje się zdradzony, oszukany lub ma poczucie lub, że to on w pewnym momencie zachował się nie tak jak powinien. Albo chodzi o takie oszukiwanie siebie, jako niewracanie myślami do tego co było i pragnienie zapomnienia. Co by właśnie bardziej pasowało do poprzednich kart.

Własnie mi do głowy wpadło, że dobrze zinterpretowałaś, bo on faktycznie zachował się źle i mnie po prostu oszukał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinaina

 

Pan 1

Tło sytuacji: (2) Koniczynka

Nowe horyzonty, nowe możliwości i nadarzające się okazje. To chyba odniesienie zarówno do Ciebie jak i do tego pana, że Wasze życie toczą się dalej, macie okazje na odlezienie swojego szczęścia.

1. Co ten Pan sobie myśli - (30) Lilie - Jest spokojny, a nawet zadowolony, że tak właśnie to się skończyło.

2. Co czuje - (10) Kosa - Pewnie uczucie jakieś są, tym bardziej jeśli byliście blisko, ale on nie chce o tym już teraz pamiętać. Mam wrażenie, że on układa swoje życie od nowa i to co się wydarzyło między Wami, to już przeszłość, zamknięte drzwi.

3. Jak to postrzega - (14) Lis - Raczej nie ma dobrych wspomnień. Nie było tak jak on by chciał. Coś się popsuło, działało na niekorzyść. Może być nawet tak, że ktoś kogoś okradał z nadziei, uczuć, dając złudne obietnice...

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (25) Pierścionek - Ta karta może informować, że on się oddala od Ciebie. Jeśli wcześniej coś Cię z nim wiązało, to teraz on może być poza Twoim zasięgiem. Pierścionek i to z jego strony może informować o granicy nie do pokonania.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (21) Góry - Będzie ciężko, aby w ogóle się rozwinęła. Jakieś nieporozumienia, trudności, nierozwiązane sytuacje będą ogromną przeszkodą.

 

 

Pan 2

Tło sytuacji: (26) Książka

Stopniowe poznawanie, relacja rozwijająca się powoli. I chyba nawet tak będzie najlepiej, bo dzięki temu idealnie się poznacie. Książkę najlepiej czytać strona po stronie, wiec i w przypadku tej relacji tak powinno być. Nie można niczego przeskoczyć, czy przyspieszyć, na wszystko powinna być odpowiednia pora.

1. Co ten Pan sobie myśli - (5) Drzewo - jego myśli krążą wokół tej znajomości, może mieć nadzieje na coś więcej, łatwo nie zrezygnować, być może będzie chciał, aby ta relacja się rozwijała.

2. Co czuje - (13) Dziecko - jest to dla niego nowy etap, nowe uczucie, nowa znajomość i właśnie tak to postrzega. Cieszy się tym, ale też nie chce niczego zepsuć, będzie ostrożny albo nieśmiały, żeby nie popełnić żadnego błędu.

3. Jak to postrzega - (32) Księżyc - Otwiera się na tę znajomość, może już coś więcej sobie wyobrażać, coś planować, ale na razie to wszystko dzieje się jego głowie, są to marzenia. Na pewno pojawiają się uczucia, silne emocje.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła - (17) Bocian - Myślę, że on jeśli już zaczął, wszedł w tę relację, to chciałby, aby była kontynuowana. Szczególnie, że mam wrażenie, iż jest o taki fajny, zwyczajny chłopak, o szczerym, sercu, który jeśli już odnajdzie tą swoją drugą polówkę, to bez względu na okoliczności jest jej wierny i chce z nią być, planuje z nią swoją przyszłość.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie - (9) Kwiaty - Na pewno bardzo pozytywnie. Tym bardziej, że jego zamiary są dobre. Dużo zależy od tego jaki Ty masz stosunek do niego i tej relacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EwelinaA

 

Karta tło relacji: 9 Bukiet - pozytywnie, karta zapowiada dobrą znajomość, przyjaźń, miłość. Ogólnie jak będzie, jak znajomość się rozwinie, to zależy od Was.

1. Co ten Pan sobie myśli? 21 Góra - boi się odrzucenia? dokładnie nie wie jakbyś zareagowała, ale zakłada, że raczej nie pozytywnie i dlatego jego działania mogą stać w miejscu. Może też z racji innych powodów waha się.

2. Co czuje? 7 Wąż - Chyba jakieś zagrożenie. Ogólnie mam wrażenie, że pomiędzy Wami ktoś może jeszcze być (inny mężczyzna) i właśnie przez tę osobę ten pan jest wycofany, zachowuje dystans. Może Twoje sygnały nie są dla niego jasne? Myśli, że tamtym drugim jesteś bardziej zainteresowana lub dochodzą do niego takie informacje.

3. Jak to postrzega? 27 List - Jako coś jasnego, logicznego, inaczej czarne na białym ma wszystko napisane ;) Może mieć jakiś żal do siebie, odczuwać tęsknotę, ale nie chce przeszkadzać i nie wykonuje żadnych kroków.

4. Jak chciałby by nasza znajomość się rozwinęła? 34 Ryby - chciałby, abyś go dostrzegła, zauważyła. Myślę, że jeśli otrzymałby jasny sygnał, to coś by w nim pękło. Na razie stoi z boku, jako dobry przyjaciel, kolega, na którego można liczyć. Być może jest przekonany, że gdyby miał lepszą pracę lub jego sytuacja finansowa byłaby stabilna, to mógłby pozwolić sobie na coś więcej, zaryzykować.

5. Jak ta znajomość faktycznie się rozwinie? 24 Serce - Pójdzie w zamierzonym w jego marzeniach kierunku. Rozwinie się tak jak on by tego chciał. Czyli wygląda na to, że dasz temu panu szansę i inaczej na niego spojrzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...