Skocz do zawartości

Twój ulubiony znak zodiaku


Marika

Polecane posty

Tak się zastanawiam, na pewno każdy z Was ma swoich ulubieńców lub ulubieńca wśród znaków zodiaku z którymi/którym idealnie się dogaduje. Zastawialiście się kiedyś od czego to zależy i czy inni, którzy posiadają taki sam znak jak Wy również dogadują się tak samo dobrze z tym samym znakiem zodiaku?

 

Liczę na ciekawą dyskusję ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem koziorożec, ale kiepsko mi się dogadać z drugim koziorożcem, może chodzi tru o jedną z negatywnych cech jaką jest chęć dominacji czy przywództwa <haha2>

Natomiast zauważyłał, że dość dobrze dogaduję się z wodnikiem i rybami w sumie nie wiem czemu, ale na chłopski rozum to wszystko zwierzaki Ooo

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźnięta i Byk. Nie ze wszystkimi osobami z pod tych znaków się dogaduję idealnie, ale z większością tak. Z bykiem mam wiele wspólnego :D z bliźniętami dogaduję się chyba dlatego bo i one czasami są konkretne, wiedzą czego chcą. Najgorzej dogaduje się z osobami spod znaku Wodnika - kompletna zagadka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margita, ale według mnie większość tak ma, trudno się dogadać z tym samym znakiem. Zadziwiające, że nieco łatwiej, gdy się nie wie jaka osoba ma znak. Kiedy tę wiedzę zdobędziemy, automatycznie wszystko się pogarsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Panną, ogólnie najlepiej się dogaduję z osobnikami z trygonu ziemskiego i ognistego, zwłaszcza z Bykami i Strzelcami. Najgorzej ze znakami powietrznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jestem rakiem ale astrologicznie mam dużo z bliżniaka dlatego lubię bliżnięta bo są wygadane a ja lubie sobie pogadać :D Poza tym uwielbiam skorpiony pażdziernikowe - nie pytajcie mnie co to za różnica ale z listopadowymi nie potrafię sie porozumieć :D Poza tym ryby i wagi. Moja najlepsza przyjaciółka to waga- trudna ale można na niej polegać no i wygadana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oczywiście, że moim ulubionym znakiem jest Bliźniak :D Bez dwóch zdań ! :D

 

Bliźnięta z innymi Bliźniętami dogadują się w 70% bardzo dobrze, a te 30% zostawiam na to przysłowiowe "ale", bo od każdej reguły pojawi się jakiś wyjątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała, że Bliźnięta bardzo dobrze dogadują się z:

- strzelcem,

- lwem,

- bykiem

Ale to tylko opierając się na własnych obserwacjach, nie wiem, czy tak samo będzie u innych osób z tych znaków zodiaku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Mariko patrząc na to z punktu doświadczenia co do Byczka i Strzelca się zgadzam, tylko, że Strzelec może Bliźnięta zagadać, a to jest dla nich wręcz katorgą i totalną abstrakcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Marika napisał:
Bliźnięta i Rak się dogadują, relacja jest zgodna?, czy bliźnięta dominują? ;)

 

Związek z bliźniętami to dla mnie akurat katorga. Próbowałam i jakos na dłuższą metę to się nie udawało natomiast są bardzo inteligentne i kocham z nimi rozmawiać - mam Wenus w bliźniętach i pewnie stad wynika przyciąganie - i mimo wszystko bliźniaki potrzebują kogoś stabilnego bo same są zmienne a ja do stabilnych nie należę - dominują intelektualnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Wodnikiem i najlepiej dogaduje się z innymi Wodnikami, choć to zazwyczaj relacje typu 'miłość lub nienawiść'. Fajne relacje mam też z Bliźniętami, Baranami i Wagami. Najtrudniej mi się porozumieć z Lwami, oj często to bardzo napięte stosunki :)  Z Rakiem i Skorpionem też nie mam lekko ;)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jestem rybką ;) Najlepiej dogaduję się z falami i lwami, a najlepsze związki tworzę z facetami spod znaku skorpiona. Co ciekawego zauważyłam - nie umiem przyciągnąć do mojego życia na stałe osób z trygonu powietrznego. Chyba mało okazuje się nas łączyć na dłuższą metę  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Jestem baranem (ale zabrzmialo :D ), nie lubie rakow (jesli chodzi o blizsze relacje) i mam do nich pecha. W rodzinie i wsrod znajomych uwielbiam skorpiony :) z dziewczyna baran sie dogadam, z facetem nie ma mowy. To tak na szybko siedze juz w pracy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też jestem baranem i również nie przepadam za rakami - kobietami. Osaczają mnie i są manipulantkami (te które znam). Lubię za to strzelce, koziorożce i byki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wodnikiem i najlepiej dogaduję się z bliźniętami :)  Zazwyczaj dobre kontakty z lwem i koziorożcem i panną. Nie potrafię się dogadać z ani jednym skorpionem.Z innymi wodnikami jest jak w kalejdoskopie- z tą samą osobą jednego dnia mogę się dogadać jak z najlepszym przyjacielem a kolejnego dnia sam widok powoduje pogorszenie samopoczucia.

Ale oczywiście nie znam znaków zodiaku wszystkich ludzi których spotykam na swojej drodze, więc napisałam tylko o często powtarzających się schematach w moim życiu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Kłania się byczyca:)

Ja osobiście dobrze dogaduję się z wodnymi i ziemskimi znakami. Mam raka na ascendencie:) Nie mogę zdzierżyć lwów i bliźniąt (każde, które znam jest bardzo dwulicowe). Z lwami z kolei za bardzo walczę o dominację (mars w lwie w 1domu):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jestem zodiakalnym rakiem, ale w kosmogramie duży wpływ bliźniąt. Najlepiej dogaduję się z rybami i strzelcami. Jeszcze nie spotkałam ryb, z którymi nie znalazłabym wspólnego języka. Poza tym, zawsze relacje są intensywne i trwają, i trwają... Mimo przeciwności. Co do strzelców, bardzo inteligentni rozmówcy, otwarte umysły i duża niezależność, ciągle chcą coś zmieniać, nie lubią nudy. Podobnie jak ja.

Z kolei w drugą stronę, najgorzej zawsze działają na mnie panny. Ich perfekcjonizm i ułożenie, a moje roztrzepanie i chaos... Dwie różne bajki. 

Ciekawostka : mój ojciec jest zodiakalną panną, zawsze między nami była masa konfliktów. Ciężko mi z nim się porozumieć i spędzić przy stole dłużej niż godzinę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem słonecznym Bykiem. Z innymi Bykami dogaduję się dobrze, ale czasem wzajemnie nudzimy sie własnym towarzystwem. Ascendent w Wodniku powoduje, że z innymi Wodnikami mam bardzo po drodze, raczej relacje są w miarę trwałe, ale biada, jeśli któreś zajdzie drugiemu za skóre - nie ma zmiłuj, obraza majestatu po wsze czasy. Bez odwołania. Na co dzień mam do czynienia z ogromem Wag i Lwów. Wagi lubię, chyba ze wzajemnością, kontakty są bardzo dobre, osoby bliżej ze mną związane były w większości Wagami. Co do związku uważam, że to średnie połączenie (Byk + Waga). W moim przypadku nie zdało egzaminu. Za to z Lwami mam strasznie. Lwa mam w desc. Nie dogaduję się z nimi w ogóle, co rusz daję szansę na poprawę kontaktów, ale mają - te znane mi - ogromną tendencję do rozstawiania mnie i innych po kątach. Myślą, że mają nade mną pewną (wyimaginowaną) przewagę - z czego to wynika? nie mam pojęcia. Miałam okazję poznać kilka Baranów i Ryb. Z Rybami dogaduję się również bez problemów, chociaż uważają czasem pewne moje cechy za zbyt grubiańskie. Sa też w moim przypadku troszkę obrażalskie, co sprawia, że trace grunt pod nogami, bo 5 minut temu były śmiechy i zabawa, a za chwilę humory.. Również w przypadku konfliktu - obraza na dlugie lata prawie że gwarantowana. Barany też ok, mam Wenus w Baranie. Dogaduję się z Barankami dobrze i mysle, ze sie lubimy. Imponuje mi ich pewnosc siebie i skłonnosc do walki o swoje. Mój brat oraz bardzo dobry przyjaciel to Skorpiony. Również nie mam większego problemu z dogadaniem się, jest wzajemna przyjaźń na długie lata i fajne rozmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Jestem zodiakalnymi rybami i najlepiej dogaduję się ze skorpionami:) Dużo by opowiadać. Jestem z dziewczyną skorpionem i nasza relacja jest taka, jakbyśmy byli idealnie dopasowanymi dwiema połówkami:)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. 

Jestem Skorpionem i mam wrażenie, że większość znaków się ze mną nie dogaduje... <niepewny> Albo to ja z nimi? <coo> Totalnie źle idzie mi relacja ze znakami ziemi i powietrza (bliźnięta to jakiś koszmar), a ze znakami ognia toczą się "pojedynki" (typu "kto ma większą rację" itd) ale idzie się dogadać. Także z osobami spod mojego znaku też kiepsko, ale jakoś się udaje (wygląda to jak jak odpychanie się tych samych magnesów). 

Oprócz Rybek. Z Rybkami mi się wyjątkowo dobrze rozmawia... <zawstydzony>

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jestem zodiakalnym baranem z ascendentem w rybach najlepiej dogaduje się z bliźniętami wodnikami i lwami. Zawsze jak kogoś nie lubię to zawsze jest to panna lub skorpion ojj straszne mi działają na nerwach🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Słoneczny byk najlepiej dogaduje się z Rybkami(mars w 8domu), wydaje mi się że takie osoby potrafię całkowicie prześwietlić 😄. Napewno koziorożce bo mam tam księżyc i 3 inne planety. No i wodnik w którym mam descendent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie potwierdza się to co powyżej, wodnik za nic nie dogada sie ze skorpionem oraz ze znakami ktore chca go zdominowac i narzucaja sie, ulubionego znaku natomiast nie mam, zależy raczej od charakteru drugiego czlowieka. Wodnik za to dojdzie do porozumienia z koziorozcem i drugim wodnikiem tez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byk ascedent w Wadze okropnie nie lubie kobiet blizniat. Maz jest blizniak, ale faceci blizniaki tez nie dla mnie oni musza miec kobiety bardzo wygadane i inteligentne. Ogolnie Panow blizniakow tez uwazam za skomlikowanych, szybko sie nudza. Przyciagam jednak bliznaikow. 

Panowie Rybki zawsze mi sie trafiali ale mysle ze to kretacze choc swietnie sie z nimi dogaduje i bylam z 2 w zwiazku. Z Waga byylo ciezko. 

Najlepsze kolezanki znak Panna. Skorpinki ciezkie, choc lubie ale znajomosci sie koncza. Duzo Pan rakow kolo mnie jedne fajne emocjonalne kobietki drugie manipulanki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...