Skocz do zawartości

descendent przyszly partner


soleila007

Polecane posty

hej od niedawana interesuje sie astrologia zaczelam interpretowac oj horoskop urodzeniowy niewawno zafascynowalo mnie ze descendent mowi o naszym przyszlym malzonku podam przyklad:osoba ma Descendent w Strzelcu z Neptune w domu VII, partner tej osoby to obcokrajowiec (Descendent Strzelec - zagranica), neptun w domu VII, zza oceanu (Neptun - ocean, woda). Descendent Strzelec (partner otwarty na swiat, kochajacy podroze, zawodowy nauczyciel, optymista - Strzelec), oraz duzo ma cech zodiakalnych Ryb w swoim horoskopie, (Neptun w domu VII). Itd.

 

Ja mam descendent w pannie z Jowiszem w 6 domu co mozna powiedziec o przyszlym partnerze.

dziekuje za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soleila007 ja nawet nie wiedziałam, że w taki sposób można określić przyszłego partnera ;)

Dom 6 odpowiada za między innymi : podejście do spraw zdrowia, higieny, diety, kategoryzowanie, wychwytywanie szczegółów.

W domu 6 jest także panna i Merkury.

 

Nie wiem za bardzo jak to połączyć, na astrologii się nie znam ;) Poczytam i jak coś znajdę, to tu wpiszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że piszesz o domu 6 z racji tego, że to dom znaku Panny, w którym masz DC. A co z domem 7? Z Wenus, Marsem i Słońcem? Tutaj trzeba też spojrzeć na aspekty tych planet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że piszesz o domu 6 z racji tego, że to dom znaku Panny, w którym masz DC. A co z domem 7? Z Wenus, Marsem i Słońcem? Tutaj trzeba też spojrzeć na aspekty tych planet.

dom 7 mam pusty:) wenus 1 domu w baranie, mars w 12 domu w rybach, slonce w 1 domu w baranie

pisze tylko o DC bo przeczytalam ze planety kolo niego z mowa o naszym przyszlym mazlonku o jego wygladzie,charakterze oraz okolicznosciach poznania.Ja mam tylko ta planete w poblizu DC.Narazie wiem ze moge pzryciagac mezczyzn z podznaku panny lub wogule znaki ziemskie lub mezczyzne z wenus lub merkury w pannie lub znaku ziemnskim(przeczytalam na zagranicznej stronie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to słońce i wenus masz w koniunkcji?

 

Już samo to, że masz te dwie planety w pierwszym domu, świadczy, jak ważne są dla Ciebie związki, są jakby częścią Twojej osobowości, Twojego JA, konstytuują to, jak widzą Cię inni. Myślę, że masz też dużo uroku, co pewnie Ci pomaga w nawiązywaniu znajomości. Choć bywasz w nich nieco impulsywna, niezależna, ale dodają Ci te związki siły, wigoru.Może też być tak, że łatwiej Ci zacząć znajomość niż ją utrzymać (ale nie mam przez oczami całego horoskopu, więc nie wiem na 100%).

Przyciągać Cię będzie do panów Panniastych, Rybiastych oraz Strzelcowych. Niekoniecznie będą mieli Słońce w tych znakach, ale będą mieli cechy tych właśnie znaków (np. Ascendent). Tutaj się kryje pewna sprzeczność, bo o ile Panny są poukładane, logiczne, rozsądne, to często będą przyciągały Cię też typy panów bardzo skrytych, tajemniczych, których nie da się logicznie rozgryźć (dom XII i ryby). Więc podejrzewam, że przyciągają Cię skryci, enigmatyczni intelektualiści, ale też mający pozytywne nastawienie do życia, dbający o ciało, zdrowie (zadbani), jakieś sporty uprawiający (Strzelce lubią ekstrema). Z jednej strony dynamiczni (Słońce w Baranie), ale i wrażliwi (Panny, Ryby).

Wygląd jest ciężko określić, więc się tego nie podejmuję :) Wystarczy, że kilka planet jest w silnym układzie ze sobą, a wygląd partnera może wynikać z mieszanki kilku planet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...
jak mozna szybko obliczyc taki descendent i okreslic partnera ?:D

 

dołączam sie do pytania - co oznacza descendent i jak go określić?

 

Najlepiej poprzez wykonanie kosmogramu. Można to zrobić na przykład na stronie http://www.astro.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ja jestem posiadaczka descendentu w Strzelcu, moje slonce zajduje sie we lwie, ksiezyc w wodniku, mars w wadze, wenus we lwie. Czyli jesli dobrze interpretuje to co wyczytalam na tym forum, moje "przeznaczenie" moze byc spod znaku ognistego, optymista, pewny siebie, descendent w strzelcu a wiec moge go poznac poza granicami kraju? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Na descendencie mam Koziorożca 7 dom, siedzą w nim Uran i Neptun oba w Koziorożcu. Z tego co się zorientowałam taki układ wskazuje na człowieka stałego, pracowitego, chłodnego w uczuciach ewentualne poznanie się w pracy. Z kolei Juno mam w Raku w I domu a z tego wynika, że to człowiek uczuciowy, opiekuńczy. Teraz się zastanawiam co bardziej pasuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...