Skocz do zawartości

Program do obliczania kosmogramu


soleila007

Polecane posty

Dziewczyny poradzcie ktora strona internetowa ma miarodajny program do obliczania kosmogramu:wedlug urani slonce jest w 2 domu saturn w 11 i nie ma aspektu merkury-koniukcja-wenus a wedlug astroenter.pl i http://www.astro.com/cgi/ade.cgi

w obu slonce jest w 1 saturn w 12 i jest aspekt merkury-wenus i co wazne 5 dom wedlug pozostalych stron jest w raku wedlug urani w lwie(to robi duza roznice jak wiadomo rak jest znakiem plodnym) i nie wiem ktora strona mowi prawde <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astro.com uważam za miarodajny :) z uranii zrezygnowałam...

Jeszcze jest darmowe demo programu Astrolog: tu.

Radix działa (w darmowej wersji), jakieś dodatkowe funkcje mogą nie działać, ale podstawy są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dziewczyny poradzcie ktora strona internetowa ma miarodajny program do obliczania kosmogramu:wedlug urani slonce jest w 2 domu saturn w 11 i nie ma aspektu merkury-koniukcja-wenus a wedlug astroenter.pl i http://www.astro.com/cgi/ade.cgi

w obu slonce jest w 1 saturn w 12 i jest aspekt merkury-wenus i co wazne 5 dom wedlug pozostalych stron jest w raku wedlug urani w lwie(to robi duza roznice jak wiadomo rak jest znakiem plodnym) i nie wiem ktora strona mowi prawde <bezradny>

Czy z tej strony nadal można korzystać? Bo u mnie, po wpisaniu danych pojawia się strona główna <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Soleila ściągnij sobie Uranię free, tam są podstawowe opcje i program liczy dokładnie. Ale: zwróć uwagę na system domów - jako domyślny jest tam ustawiony system Krusińskiego i trzeba sobie przestawić na inny, powszechnie używa się Placidusa; jest tam kilka opcji. Podobnie jest z aspektami - orby dobrze jest ustawić wg. siebie.

Właśnie dlatego wychodzą ci takie kwiatki, jak opisałaś. Inną opcją jest wykreślenie sobie kosmogramu na astrodienst, tylko tam z kolei zakres aspektów jest spory, co może być mylną informacją dla początkujących, bo np. widać, że aspekt jest ale tak naprawdę już go nie ma, szczególnie jeśli chodzi o aspekty separacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
W dniu 12.05.2017 o 14:14, Ismena napisał:

Czy z tej strony nadal można korzystać? Bo u mnie, po wpisaniu danych pojawia się strona główna %7BSMILIES_PATH%7D/mysli.gif

Dokładnie to samo u mnie. 

Objaśnię przy okazji gdyby ktoś chciał skorzystać również z tej strony astro.com: 

Wchodzimy w menu po prawej stronie -- wybieramy free horoscopes -- Horoscope Drawings & Data -- Extended Chart Selection -- horoscope for -- add new person 

 i następnie show the chart

 I  teraz pokaże się wykres horoskopu.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...