Skocz do zawartości

Tranzyt Saturna do Wenus


Masza

Polecane posty

Witam.

Ponieważ zostałam zdopingowana na innym wątku, postanowiłam odważyć się zadać 1 pytanie.. (jeśli wątek jest w złym miejscu lub ogólnie "nie na miejscu", to przepraszam..)

Chciałam spytać, czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami z przechodzenia tranzytu (koniunkcji) Saturna do ur. Wenus? Chodzi mi o kwestie związane ze sprawami zawodowymi i materialnymi. Tranzyt ten testuje mi związek niemal wzorcowo oraz systematycznie pogarsza moje warunki bytowania.. W tym samym czasie Jowisz przechodzi przez mój Dom X, do tego teraz weszłam w 1-szy rok osobisty. Liczyłam po cichu na lekką poprawę w sprawach zawodowych i finansowych, bo dramatycznie tego potrzebuję, a tymczasem z miesiąca na miesiąc jest gorzej.. Poprzedni rok (9-ty osob...) wraz z tranzytem Saturna do Urana zlicytował mnie - za przeproszeniem - niemal do gaci, hurtem zemściły się na mnie prawie wszystkie moje wcześniejsze decyzje - i ok, taka jego uroda, wzięłam to na klatę. Ale czas płynie, a ja nadal turlam się po tym dnie i za Chiny nie mogę się od niego odbić.. <bezradny> Nie bardzo rozumiem, w czym może być rzecz, dlatego pomyślałam, ze może nawiedziły mnie lata tzw. pustki..

Od razu uprzedzam, że w tym temacie jestem laikiem, więc dogłębnych analiz nie jestem w stanie zrobić, więc pytam bardziej z ciekawości, czy ktoś pamięta może, jak sam przechodził kon. Saturna do Wenus?? Chodzi mi głównie o kwestie kontaktów zawodowych itp., bo sprawy związkowe są dla mnie zrozumiałe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Tutaj trzeba podac troche wiecej informacji. W jakim domu siedzi wenus, w jakim znaku, jakie tworzy aspekty, tak samo z saturnem. Jowisz w 10 domu, ogolnie swietnie, ale jego polozenie w horskopie natalnym moze diametralnie zmienic sytuacje. Nie podalas daty urodzenia- kiedy sie zaczal rok osobisty, jaki jest rok numerlogiczny. Wszystko zalezy od calosci horoskopu. Jak mialam tranzyt saturna do wenus kilka lat temu i nie odczulam go specjanie mocno. Ale pewnie dlatego, ze te saturn byl jednoczenie w trygonie z sloncem, sekstylu z asecndentem , jowiszem i saturnem w moja natalna wenus tworzy "tylko" dwa sekstyle czyli ten saturn nie "wyzwalal" zadnych napieciowych aspektow w horoskopie natalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...