Skocz do zawartości

Jowisz


soleila007

Polecane posty

Hej, ostatnio duzo czytam o jowiszu w horoskopie urodzeniowym i zastanawiaja mnie pewne rzeczy,na zagranicznnych stronach wszedzie jest napisane ze jowisz przynosi szczescie w zaleznosci w jakim domu sie znajduje i co wazne podkreslone jest ze nawet przy zlych aspektach daje szczescie. Mam jowisza w 6 domu i czytam: ludzie maja szczescie w pracy, nie maja problemow z jej znalezieniem,czesto dostaja ja fartem" i przecieram oczy ze zdumienia bo ja mam bardzooo duze problemy ze znalezieniem pracy :( jak to w koncu jest z tym jowiszem,czyzby mozliwe ze moj jowisz nie przynosi szczescia??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

No coz...Jak widac nie zawsze Jowisz przynosi szczescie. TY niestety nie masz dobrze usadowionego Jowisza, Po piersze jest on w Pannie, gdzie nie czuje sie dobrze. Jowisz w Pannie jest w kwadraturze do Jowisza w Strzelcu, znaku, ktorego Jowisz jest naturalnym wladca i w opozycji do znaku Ryb (znaku, ktorego Jowisz jest drugim wladca). Jowisz to ekspansja, a znak Panny go tylko ogranicza. U ciebie podwojnie, bo Jowisz jest w domu Panny (szostym),ktory oprocz tego, ze odpowiada za prace (ale nie za kariere, tylko raczej za codzinna rutynowa prace) to jest wlasnie np zwiazany z codziennymi oboiazkami.

A to niewele ma wspolnego z Jowiszem zawiazanym, jak wczesniej napisalam za ekspansje, dalekie podroze, kultury, szerokie horyzonty...Do tego dochodzi opozycja z Marsem w 12 domu,nie wiem, czy w Rybach, ale w kazdym razie Jowisz tak usadowiony raczej nie przynosi sam z siebie spacjalnie duzo szczescia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jana33 napisał:
No coz...Jak widac nie zawsze Jowisz przynosi szczescie. TY niestety nie masz dobrze usadowionego Jowisza, Po piersze jest on w Pannie, gdzie nie czuje sie dobrze. Jowisz w Pannie jest w kwadraturze do Jowisza w Strzelcu, znaku, ktorego Jowisz jest naturalnym wladca i w opozycji do znaku Ryb (znaku, ktorego Jowisz jest drugim wladca). Jowisz to ekspansja, a znak Panny go tylko ogranicza. U ciebie podwojnie, bo Jowisz jest w domu Panny (szostym),ktory oprocz tego, ze odpowiada za prace (ale nie za kariere, tylko raczej za codzinna rutynowa prace) to jest wlasnie np zwiazany z codziennymi oboiazkami.

A to niewele ma wspolnego z Jowiszem zawiazanym, jak wczesniej napisalam za ekspansje, dalekie podroze, kultury, szerokie horyzonty...Do tego dochodzi opozycja z Marsem w 12 domu,nie wiem, czy w Rybach, ale w kazdym razie Jowisz tak usadowiony raczej nie przynosi sam z siebie spacjalnie duzo szczescia...

Podziwiam wiedzę :) <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Podepnę się. Posiadam Jowisza w strzelcu w drugim domu (także w tym domu Pluton w skorpionie), kwadratura z marsem, opozycja z merkurym, sekstyl z ascendentem,  kwinunks ze słońcem... Co to oznacza? Pozytywnie? Z tego co wyczytałam na astromagia.pl

"Najsilniejszym zwiastunem zamożności jest Jowisz, planeta szczęścia i dostatku. Ktoś, kto ma go w tym domu, nawet jeżeli nie jest bogaczem, ma dobrą rękę do pieniędzy. Nie martwi się o byt, bo wie, że los mu sprzyja. Takie położenie Jowisza często spotykamy w horoskopach miliarderów, na przykład Billa Gatesa. Ale ta planeta może niekiedy sygnalizować trwonienie majątku. Założyciel Microsoftu nie musi się tego obawiać – chroni go Pluton, który w jego kosmogramie także znajduje się w Drugim Domu. A ludzie z Plutonem w tym miejscu doskonale zdają sobie sprawę z siły pieniądza. Zdarza się, że mają na jego punkcie obsesję. Majątek może im służyć do manipulowania innymi."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...