- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Awatar użytkownika
przez Alicja
#51943
My, kobiety, instynktownie czujemy, kto jest w stanie skraść nasze serce. A jeśli masz wątpliwości, to idealnego dla ciebie mężczyznę wskaże pozycja Marsa w twoim horoskopie urodzeniowym.

Romantyczni Rycerze
Kochliwość, zmysłowość, romantyzm. Liryczne sny o wielkiej miłości.


Twoją drugą połówką jest Opiekuńczy Tatuś, jeśli masz Marsa w Raku. Nie pchasz się na afisz, a decyzje podejmujesz dość lękliwie. Dlatego pragniesz mężczyzny, który ukoi twój strach i zapewni bezpieczną przystań. Ma strzec domowych rytuałów i tulić cię do snu. Ma być jak wyrozumiały ojciec. Empatyczny, o kobiecej duszy.

❤ Powinno być go stać na takie gesty, jak rozsypywanie płatków róż na poduszce. W seksie, tak jak w życiu, jesteś nieśmiała i romantyczna.

Podnieca cię Mroczny Typ, jeśli masz Marsa w Skorpionie. Jesteś świadoma swego magnetyzmu seksualnego. Nieobce są ci obsesje i zazdrość. Marzysz o kochanku otoczonym tajemnicą, perwersyjnym, trochę niebezpiecznym. Władczym, odpornym na ciosy. Kierującym się instynktem, a nie rozumem. Pragniesz mężczyzny, z którym się zetrzesz, by słodko ulec.

❤ W sypialni ma pociągać cię czymś zakazanym, ma być namiętnym mistrzem doprowadzającym cię do wielokrotnego orgazmu.

Śnisz o Artyście, jeśli masz Marsa w Rybach. Nie wiesz, czego chcesz, i z bezsilności wybuchasz stłumionymi emocjami. Przydałby ci się mężczyzna twardo stąpający po ziemi, ale w twoim sercu gości długowłosy muzyk lub pisarz w sztruksach. Nieco nierealny. Nie przeszkadza ci, że twoje miłości nie są spełnione. Czasem wolisz iluzję...

❤ W sypialni preferujesz klimat narkotyczny, senny, ale niepozbawiony konkretnych działań. Jesteś zmysłowa. Mocniejsze trunki podczas namiętnych nocy? Czemu nie?

Ogniści kochankowie

Marzy ci się prawdziwy Macho, jeśli masz Marsa w Baranie. Pragniesz być podbita bezpardonowo. Jeśli tak się nie dzieje, to ty go zdobywasz, a potem niszczysz, bo on okazuje się zbyt słaby. W mężczyźnie potrzebujesz podziwiać instynkt myśliwego.

❤ Bukiet czerwonych róż? Tak, o ile nie zdążysz włożyć ich do wazonu w drodze do sypialni. Nie preferujesz wstępnych gierek, wolisz, żeby on, nie pytając o zdanie, przeszedł do konkretów. Błyskawicznie i mocno.

Pasuje do ciebie Gwiazdor, jeśli masz Marsa w Lwie. Wymagasz, żeby traktował cię jak Kleopatrę. Obsypywał kosztowną biżuterią i bielizną. Sknerę skreślisz na wstępie. Oczarują cię klimaty z „Dynastii". Marzysz o mężczyźnie dumnym i rozpoznawalnym w tłumie. Dobrze, by gromko się śmiał, a uczuciowo był niezwykle wylewny.

❤ Tylko najwyższa punktacja w kategorii libido otworzy bramę do twojego serca. Masz wygórowane wymagania. Kto im nie sprosta, niech szuka swojej królowej gdzie indziej.

Dobrze poczujesz się z Barbarzyńcą, jeśli masz Marsa w Strzelcu. W miłości pragniesz niespodzianek, ale też wyrazistości. Twoje serce podbije nietuzinkowy mężczyzna, który ma nienasycony apetyt na życie, dawkę dzikości i surowości. I mięśnie himalaisty. Ideał ma być nie tylko silny jak dąb, lecz także podróżować, i to daleko.

❤ Kochasz uprawiać seks niezbyt czasochłonny i nieskomplikowany. Bywasz rozwiązła, a na pewno swobodna. Zadowoli cię jedynie kochanek otwarty na wyzwania. Po pierwsze seks. Po drugie i trzecie też. Następnie akcja, zdobywanie,
rywalizacja.

Mądrale i gaduły
Najistotniejsza jest wolność w związku. Emocjonalny dystans, podniety intelektualne.


Za sprawą Marsa w Bliźniętach, jeśli się zakochujesz, to w Wesołym Zapaleńcu. Masz słabość do wesołych nadaktywnych lekkoduchów. Urzeknie cię facet, który będzie dyskutować z tobą do upadłego, uprawiać słowne potyczki. Docenisz ironię. Zapaleniec ma z tobą działać, ciągnąć kilka srok za ogon. I nie analizować za bardzo. Ty zawsze wybierzesz egzemplarz powierzchowny, noszący w sobie pewne napięcie i nerwowość.

❤ W sypialni cenisz nowe zabawki, nowe pozycje, a nie głęboką namiętność. I pocałunki, i słowa szeptane ci do uszka. I śmiech.

Z wdziękiem ulegniesz Dżentelmenowi, bo masz Marsa w Wadze. Szarmanckiemu, z klasą. Jesteś uroczą dyplomatką, dlatego podoba ci się takt. Na liście twoich wymagań wysoko plasuje się nienaganna prezencja. Zakochasz się w zachwycająco ładnym chłopcu. Jeśli podjedzie limuzyną i będzie wręczał bukiety bez okazji, będziesz zadowolona. Wybaczysz mu próżność.

❤ W seksie jesteś wybredna, pragniesz, by w łóżku traktowano cię jak damę. Twoje żądze obudzą się, jeśli otaczać was będzie zapach drogich kosmetyków. W tle może się sączyć łagodna muzyka. Bielizna? Wyrafinowana.

Zainteresujesz się Buntownikiem, jeśli twój Mars jest w Wodniku. Uciekniesz z krzykiem, gdy delikwent podaruje ci czekoladki, zaprosi do kina albo cmoknie w rękę, brr! Nie znosisz banalności oraz wyjadania sobie z dzióbków. Jak tlenu potrzebujesz chadzania własnymi ścieżkami. Z tego powodu przyciągasz kontrolerów, ale pasuje do ciebie byt osobny. Żadna przytulanka, raczej kumpel, liberalny myśliciel. Ktoś awangardowy, którego egoizm cię nie przerazi.

❤ Libido masz w umyśle. Może cię zainteresować nawet seks na odległość. Na towarzysza do sypialni szukaj zuchwałego odmieńca.

Solidni materialiści
Życiowa stabilizacja, etos wspólnej pracy. Ważna jest liczba zer na koncie oraz prestiż.


Pragniesz Ziemskiego Posiadacza, ponieważ masz Marsa w Byku. Twoim priorytetem jest życie wygodne i przyjemne. Chętnie oddasz się w opiekę temu, kto ci je zapewni. W twoich fantazjach bujacie się w hamaku w waszym rozległym ogrodzie, kosztujecie wyszukanego jedzenia oraz trunków. Twój Mars jest w kobiecym znaku, więc potrzebujesz wsparcia. Zdecydujesz się na długodystansowy związek, jeśli poza materią on podaruje ci swoją łagodność, będzie estetą, a także wykaże się silną wolą.

❤ W sypialni pierwsze skrzypce gra u ciebie dotyk. Stawiasz na wyszukane pieszczoty, dlatego wymagasz mistrza w grze wstępnej. Poza tym seksu ma być dużo, w atłasowej bądź jedwabnej pościeli.

Zgodzisz się być z Pracusiem, jeśli masz Marsa w Pannie. Życie dla ciebie to w dużej mierze praca, więc cenisz praktyczne podejście do życia. Z pewnością nie stracisz swojej mądrej główki dla lenia. Mężczyzna bardziej zaimponuje ci tym, że zgromadzi opał na zimę do kominka niż tym, że przywiąże się do drzewa w jego obronie. Nie przepadasz za emocjonalnością.

❤ Twój kochanek nie może być zbyt ognisty, bo się przestraszysz i zaczniesz jeszcze bardziej kontrolować zmysłowość. Ale delikatnemu, czystemu mężczyźnie oddasz się z rozkoszą.

Pociąga cię Prezes, a odpowiada za to Mars w Koziorożcu. Wymarzony on? Twardy jak kamień i wytrwały niczym maratończyk – mężczyzna opoka. Nie będzie ci przeszkadzać, że jest pracoholikiem. Masz w sobie coś z ascetki, potrafisz rezygnować z chwilowych przyjemności, żeby w dłuższej perspektywie wygrać. Oczy ci się zaświecą, gdy zauważysz w nim obsesję na punkcie ambicji, bogactwa i władzy.

❤ Masz spore potrzeby seksualne, chociaż nie zawsze się do nich przyznajesz. Będziesz dobrze się czuła z kochankiem wytrwałym, który zaserwuje ci mieszankę zachowań perwersyjnych i staromodnych.

źródło: Gwiazdy mówią, nr 29/2016
astromagia
Awatar użytkownika
przez Essa
#55347
Marsa mam w Lwie. Uwielbiam połączenie charyzmy z inteligencją. Sposób opisu do mnie nie przemawia, poza zdaniem o wygórowanych wymaganiach ;)
"Dynastia" - nie, kosztowne prezenty - niekoniecznie. Gwiazdor? Hmm jeśli urok osobisty to gwiazdorstwo?;)
przez Exilium
#61282
specjalnie przed chwilą sprawdziłam pozycje planet w moje urodziny i wychodzi na to, że Mars był w znaku Koziorożca. Zresztą większość planet ustawiła mi się w tym znaku, chociaż jestem wodnikiem. :P
a co do wróżby: mężczyźni w garniturze zawsze mi się podobali :) i jeśli wykazują choć trochę ambicji to daję im ogromy plus... więc mogę uznać, że się zgadza
przez aila
#64330
Mój natalny mars jest w wodniku i idealnie pasowało. Całowanie w rączki, obściskiwanie czy za rączki mnie krępowało, uciekałam. Ale się zmieniło... Chcę prezentów, których nie było, czułości nie danych, komplementów, uwagi, rozmów, spacerów...i szukałam dlaczego? Mam marsa w Baranie w 5 domu (natalny baran jest w 7domu) i chce być zdobywana, uwagi, podziwiana, komplementów, zazdrości,podziwu w oczach... Matko co sie ze mną dzieje.... <szok>
przez Ercil
#64346
aila pisze:Mój natalny mars jest w wodniku i idealnie pasowało. Całowanie w rączki, obściskiwanie czy za rączki mnie krępowało, uciekałam. Ale się zmieniło... Chcę prezentów, których nie było, czułości nie danych, komplementów, uwagi, rozmów, spacerów...i szukałam dlaczego? Mam marsa w Baranie w 5 domu (natalny baran jest w 7domu) i chce być zdobywana, uwagi, podziwiana, komplementów, zazdrości,podziwu w oczach... Matko co sie ze mną dzieje.... <szok>


O kurde, zaraz, skołowałaś mnie.
Gdzie masz tego Marsa, w Wodniku czy w Baranie?

no i traktuj te opisy z przymrużeniem oka, generalnie jest to zabawa a nie wskaźnik astrologiczny ;)
przez Ercil
#64357
Imbryk pisze:Gdzie moge sprawdzic ustawienie planet w dniu moich narodzin?
19.06.1987


Jest kilka stron wykreślających horoskop natalny za darmo, np. astrodienst.
Na polskich stronach też jest kilka możliwości, ale nie pamiętam które to, bo nie używam ich.
Ile kart?

Dziękuję za odpowiedź. Pytanie brzmiało czy Pan X[…]

Prośba o pomoc w interpretacji

Przyszło mi do głowy z ta 5 bulaw ze może też uważ[…]

Ciekawe spojrzenie ;) mi się wydaje że sprawiedliw[…]

Proszę o przesłanie na miłość. ZWIĄZEK Z INNEG[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb