Skocz do zawartości

Z kim do związku?


Marika

Polecane posty

Najlepsze połączenia znaków zodiaku.

 

Za najlepsze uznano takie słoneczne połączenia zodiakalne (w nawiasie podano inne dobre połączenia):

Pani Baran - z panem Lew, Strzelec, Wodnik

Pan Baran - z panią Lew, Strzelec, (Bliźnięta, Waga i Wodnik)

 

Pani Byk - z panem (Panna i Koziorożec), Ryby, (Byk i Rak)

Pan Byk - z panią Koziorożec, (Panna i Ryby), (Byk i Rak)

 

Pani Bliźnięta - z panem Waga, Wodnik, (Baran, Lew i Strzelec)

Pan Bliźnięta - z panią Waga, Wodnik, (Lew i Strzelec)

 

Pani Rak - z panem Ryby, (Panna i Skorpion), (Byk i Rak)

Pan Rak - z panią Ryby, (Panna i Skorpion), (Byk i Rak)

 

Pani Lew - z panem Baran, (Waga i Strzelec), Bliźnięta

Pan Lew - z panią Baran, (Waga i Strzelec), Bliźnięta

 

Pani Panna - z panem Koziorożec, (Byk, Rak i Skorpion)

Pan Panna - z panią (Byk i Koziorożec), Rak

 

Pani Waga - z panem (Bliźnięta i Wodnik), (Lew i Strzelec), (Baran i Waga)

Pan Waga - z panią Bliźnięta, (Lew, Strzelec i Wodnik), Waga

 

Pani Skorpion - z panem Ryby, (Rak i Koziorożec)

Pan Skorpion - z panią Ryby, (Rak, Panna i Koziorożec)

 

Pani Strzelec - z panem (Baran, Lew, Waga i Wodnik), Strzelec, Bliźnięta

Pan Strzelec - z panią (Baran, Lew, Waga i Wodnik), Strzelec, Bliźnięta

 

Pani Koziorożec - z panem (Byk i Panna), Skorpion, Ryby

Pan Koziorożec - z panią (Byk i Panna), Skorpion, Ryby

 

Pani Wodnik - z panem (Bliźnięta, Waga i Strzelec), Wodnik, Baran

Pan Wodnik - z panią Waga, (Bliźnięta i Strzelec), (Baran i Wodnik)

 

Pani Ryby - z panem (Rak i Skorpion), Byk, Koziorożec

Pan Ryby - z panią (Rak i Skorpion), Byk, Koziorożec

 

źródło: oniona.pl/static/elementy_zodiak.shtml

 

Teraz proszę o Wasze opinie na ten temat :) Oczywiście połączenia należy traktować nieco z przymrużeniem oka, ale może u kogoś własnie taki zestaw sprawdza się idealnie?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki arwil za wpis :) Również nie jestem przekonana do dużej sprawdzalności, ale dodając wpis miałam głównie na myśli wpisy użytkowników i wytworzenie się dyskusji.

Mam znajomą spod znaku skorpiona - w żadnej relacji nie była długo i żadna nie zakończyła się szczęśliwie. Najwięcej łączyło i nadal łączy ją z panem spod znaku byka, ale to także nie jest łatwa relacja. Na pewno dużą rolę ogrywa kwestia środowiska w jakim się wychowywała, ale patrząc pod kątem astrologii, to skorpiony mają średnie szczęście do tworzenia stabilnych relacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to by było zbyt proste gdyby tak łatwo się znaki dobierały :) Też zależy, różnie to wychodzi jeśli chodzi o moich znajomych, większość jest w stałych związkach już długo ale ja akurat nie mam szczęścia do facetów :) Do facetów- przyjaciół mam :)Zastanawiam się jak lwy i ich sprawy związkowe, bo mam dwóch dobrych kolegów spod tego znaku i szczęścia do kobiet nie mają :) Tylko, ze przyjazn między kobietą a mężczyzną jednak nie jest możliwa, więc już druga taka się niedawno zakończyła ;) Tym razem, ja musiałam to zerwać :) Ja bardziej wierzę w numerologię, to co widać w kosmogramie też sprawdza się u mnie niesamowicie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W astrologicznym doborze partnerskim zwracanie uwagi na Słońca partnerów to dużo za mało. Trzeba brać też pod uwagę Ascendent i Descendent (oraz ogólnie osie), usadowienie Księżyców, aspekty planet (szczególnie osobistych) do siebie, a także wzajemne położenie planet w domach. Czasem osoby, które słonecznie do siebie nie pasują, mają ogromne dopasowanie w innych aspektach. To tak w skrócie... :)

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze połączenia znaków zodiaku.

 

Pani Koziorożec - z panem (Byk i Panna), Skorpion, Ryby

 

Nie mam takich doświadczeń, jestem z panem Wodnikiem i dogadujemy się :)

 

Dziękuję, fajne zestawienie.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Arwil ja też jestem pani Skorpion - z panem Rakiem to porażka myślę, że z Rybą to samo by było ;) dla mnie przesadnie romantyczni ;) z panem Koziorożcem nie wiem ,nie miałam styczności. Ale np, dobrze dogadać mi idzie się z lwem ;) miałam też chwilową relację z wodnikiem jako kolega super dobrze się dogadywaliśmy, ale jako partnerzy nie wypaliło :)

 

Mam znajomą spod znaku skorpiona - w żadnej relacji nie była długo i żadna nie zakończyła się szczęśliwie
Mariko mam tak samo, może ten skorpion zobowiązuje. Chyba jesteśmy bardziej wybredne :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Arwil ja też jestem pani Skorpion - z panem Rakiem to porażka myślę, że z Rybą to samo by było ;) dla mnie przesadnie romantyczni ;) z panem Koziorożcem nie wiem ,nie miałam styczności. Ale np, dobrze dogadać mi idzie się z lwem ;) miałam też chwilową relację z wodnikiem jako kolega super dobrze się dogadywaliśmy, ale jako partnerzy nie wypaliło :)

 

Mam znajomą spod znaku skorpiona - w żadnej relacji nie była długo i żadna nie zakończyła się szczęśliwie
Mariko mam tak samo, może ten skorpion zobowiązuje. Chyba jesteśmy bardziej wybredne :D

 

Też z lwami się dobrze dogaduję ;) Ja jestem wybredna po takim względem " jeśli nie zwala mnie z nóg to znaczy, że to nie to" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jestem Koziorozec z Panem Rybką mega idealne połączenie <ok><brawo>

 

Z Panem Bliźniakiem chemia jest co prawda ale ..jedno mówi, drugie robi itp. Zbyt powierzchowny aczkolwiek urok swój ma <haha2>

 

Z Panem Wodnikiem tragedia <stres><szok>

Zero porozumienia ,zrozumienia , inne podejście do życia w związku <dobani>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jestem koziorożcem, i powiem tak z panem rakiem szału wielkiego nie ma, takie wiecie wooooow, co to, to nie. 

Z Panem wodnikiem lata temu, to była totalna porażka.

Pana rybkę mam za przyjaciela i jest fest :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Ryby - z panem  (Rak i Skorpion), Byk, Koziorożec

 

Hmmm ........Może trzeba popatrzeć na to jakimi jesteśmy znakami zodiaku z cechami jakich charakterów 

Mój znak zodiaku to taka dziwna ryba / ascendent Lew /.i jeszcze troszkę skorpiona ....  W moim przypadku moja Ryba jest ryba mordercą ,,,,,, ha ha ha 

 

Rak którego ja poznałam  kompletnie nienadający się na partnera dla mnie zjadłabym go nawet nie wiedział by kiedy .....

Ale Raki jako koledzy, wykonawcy pracownicy itp, itd  baaardzo OK.

Skorpion w moim przypadku to tylko mógł być romans płomienny romans .....albo partner w biznesie pod warunkiem że nie będzie obciążony cechami strzelca bo wystarczy że ja je mam .

Byk mnie zawiódł, bo to nie był Byk  .....mój ex mąż .............. 

Ale co do cech Byka są  good może czasami przypominają mi Pannę dobry partner na męża.

Koziorożec kurcze ..... fajny znak, ale zero inwencji ., decyzje cóż długo podejmuje decyzje ......................więc jest to dla mnie związek na kolejne życie.

 

Co do Ryb czyli mnie ............ z moimi astrologicznymi powiązaniami to moją Rybę po astrologicznym wypatroszeniu jej ukrytych cech nie nazwę Rybą 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...