Skocz do zawartości

Dlaczego się różni...


wkropce

Polecane posty

Witajcie

 

Dlaczego opis mojego ( i nie tylko) znaku zodiaku nie pokrywa się z moją osobowością? Czy ktoś może nakreślić czemu znajduje siebie raczej w innych opisach niż moim ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Dlaczego opis mojego ( i nie tylko) znaku zodiaku nie pokrywa się z moją osobowością? Czy ktoś może nakreślić czemu znajduje siebie raczej w innych opisach niż moim ?

 

Zapraszam do działu numerologia

W nim jest dział portrety i interpretacje.

Nie jest to nic nadzwyczajnego z tym że znak zodiaku który daje nam ogólna charakterystykę nie w pełni pokrywa się z naszym charakterem.

Oprócz znaku zodiaku jest ascendent.

Ja jestem ryba cechy charakteru mam wagi.

Nie trzymaj się kurczowo opisem astrologicznym.

Człowiek rodzi się w dacie i ta data jest początkiem..... A jak ja każdy wykorzysta.....

Oby jak najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witajcie

Dlaczego opis mojego ( i nie tylko) znaku zodiaku nie pokrywa się z moją osobowością? Czy ktoś może nakreślić czemu znajduje siebie raczej w innych opisach niż moim ?

 

Dlatego, że znak Słońca jest informacją ogólną o cechach i związanych z nimi predyspozycjach, więc gdyby wziąć pod uwagę tylko Słońce, to na świecie byłoby jedynie 12 typów ludzkich i wszyscy jednakowi ;)

A cechy każdego człowieka określa horoskop, składający się z mieszanki wpływów planet w znakach, żywiołów i jakości. Najważniejsze cechy określa Słońce, Księżyc i ascendent oraz planety wyraźnie zaznaczone i mocno aspektowane w danym horoskopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...