Skocz do zawartości

Styl ubioru znaków zodiaku


Mada

Polecane posty

Różne upodobania w tej dziedzinie ma też każda z 3 jakości- kardynalna, stała i zmienna. Kardynalne znaki Barana, Wagi, Raka i Koziorożca zawsze są na czasie z modą.

Stałe znaki Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika przez całe życie pozostają wierni jednemu stylowi ubioru, nie lubią eksperymentować.

Zmienne znaki Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb są bardzo wybredne w kwestiach ubioru a szczególności obuwia.

 

Każdy znak słoneczny ma też typowe dla siebie podejście do koloru i stylu. Większość jednak z nas ma w swoim horoskopie coś w wielu znaków.

 

BARAN- Różowy

BYK – szmaragdowy, różowy

BLIŹNIĘTA – Żółty

RAK – srebrny, biały

LEW – złoty, pomarańczowy

PANNA- Kolory jesieni

WAGA – różowy lub zielony

SKORPION – wiśniowy, śliwkowy

STRZELEC – błękit, fiolet

KOZIOROŻEC- czarny, szary, brązowy

WODNIK szare

RYBY-zieleń i niebieski

 

BARAN

Barany uwielbiają kupować ciuchy Ich szafy są zawsze pełne ciuszków. Najbardziej jednak kochają buty i mogą mieć dziesiątki par. Kobiety wybierają między dwoma stylami- wytworne ubrania z wcięciami w talii wieloma ciekawymi detalami oraz bardzo kobiecym stylu, gdzie zawsze znajdą miejsce na piękne suknie. Mężczyźni za to kochają się w atrakcyjnych zestawach modnych spodni, marynarek. Barany lubują się w pastelach ciepłych pomarańczach, czerwieniach.

 

BYK

Większość Byków lubi ubrania konwencjonalne- eleganckie kostiumy, garnitury, dobrze dopasowane ubrania, ale nie za bardzo obcisłe. Byki mają oko do kolorów i dopasowania wielkościowego ubrań. Nigdy nie ubierają ani za dużych ani za małych ciuchów. W młodości lubią modne fasony, ale nigdy nie ubiorą czegoś ekstrawaganckiego. Starsze Byki rezygnują ze stylu na rzecz wygody. Kobiety kochają blade róże, błękity, ale gdy mają gdzieś wyjść na ważne spotkanie wracają do granatu.

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta bywają wybredne, jeśli chodzi o ich ubiór. Wybierają rzeczy o najlepszej jakości i bardzo rzadko ekstrawaganckie. Młode kobiety noszą to co inni, ale lubią tez dopasowane spodnie i bardzo wysokie obcasy. Starsze kobiety noszą kostiumy, urozmaicając je apaszkami, koralami, wisiorkami.

Mężczyźni ubierają się tak jak chcą. Nie przywiązują zbytnio uwagi do ubioru. Kolory jakie wybierają ostrożnie, wykazując upodobanie do żółci, szarości, zieleni, jasnoniebieskich kolorów.

 

RAK

Młode panie lubią eksperymentować, ale w późniejszych latach znajdują swój styl i trwają przy nim przez całe życie. Raki lubią schludne stroje, bardzo formalne. Raki wolą rzeczy dobrej jakości. Mężczyźni zbytnio się nie wysilają jeśli chodzi o ubiór. Wyjątkiem są poważne spotkania na które wdziewają jeden z ich nielicznych garniturów.

Raki lubią srebro, zieleń i błękit.

 

LEW

Lwy lubią ekstrawagancje i drogie fatałaszki. Gdy Lwy nie dysponują wielkimi pieniędzmi rzucają się na przeceny. Lubią proste stroje z ciekawymi dodatkami. Mężczyźni bywają zwykle bardziej konwencjonalni niż kobiety. Trzymają się dobrych marek.

Lwy lubią ostre zestawienia, jak czerwony z czarnym, żółty z granatem itp. Nawet kolory najzwyklejszych codziennych ubrań, dobierają bardzo starannie.

 

PANNA

Wiele Panien kupuje rzecz a potem w niej nie chodzi, Zakupy pod wpływem impulsu to domena Panien. W młodości Panny lubią dżinsy. Kobiety uwielbiają spódnice z elegancką bluzką. Mała czarna jak najbardziej Pasuje do Panny ale tej smuklejszej. Mężczyźni kochają za to czarne lub szare luźne spodnie, swetry też luźniejsze. Ich ulubionym kolorem jest czerń, zieleń i brąz.

 

WAGA

Wagi kochają ciuchy. Fasony, kolory, które nie są już modne idą na dno szafy. Zazwyczaj chomikują ciuchy nawet gdy ich nie noszą. Wagi mają wyczucie stylu i koloru. Mają umiejętność łączenia dziwnych rzeczy w całość. W młodości potrafią stworzyć kolekcje ciuchów którą będą trzymać do końca życia w szafach czy pudłach. Wagi zwracają uwagę na jakość materiału. Wagi lubią pastele, ale lubią tez barwy natury takie jak zielenie czy brązy.

 

SKORPION

Skorpiony lubią wyrafinowane i eleganckie stroje. Skorpion wspaniale wygląda w czerni ,fioletach czerwieniach. W młodości lubią czarny kolor, z wiekiem wprowadzają inne mocne kolory. Lubią wszystkie tkaniny. Skorpiony kochają się w butach, Stroje o banalnych kolorach ożywiają paskami, i innymi dziwnymi dodatkami. Kobieta skorpion może mieć całą szafę wypełnioną tylko butami, szczególnie szpilkami. Mężczyźni lubią buty kowbojskie, które da się włożyć do dżinsów.

 

STRZELEC

Strzelce mają dość odważne stroje. Kierują się zazwyczaj najnowsza modą. Na starość jednak zaczynają być niechlujni i nie zważają uwagi na to co na siebie włożą.

Panie uwielbiają długie suknie i przeźroczyste rzeczy. Mężczyźni lubią stroje sportowe. Kobiety lubują się w rdzach, brązach i fioletach.

KOZIOROŻEC

W młodości Koziorożce ubierają się na czarno, na szaro. Z czasem zmienia gusty trochę gusty i ubiera się bardziej ekstrawagancko. Do pracy Koziorożce ubierają się urzędowo, tradycyjnie bez dziwnych udziwnień. Lubią dyskretne odcienie błękitów szarości.

Gust Koziorożca jest raczej niekonwencjonalny. Kobiety chodzą w sukienkach i żakietach.

 

WODNIK

Wodniki nie znoszą oficjalnych strojów i jeśli muszą je nosić w pracy, to nie mogą się doczekać aż je zaciągną. Na specjalne okazje wolą dżinsy, stroje sportowe i eleganckie, ale swobodne. Po domu chodzą jak chcą i nie zwracają wagina ubiór. Niektóre Wodniki potrafią się dziwacznie ubrać. Często ubierają coś krzykliwego a dobory kolorów są bardzo kontrastowe. Wodniki bardziej konwencjonalne uwielbiają granat z bielą lub kamienną szarością

 

RYBY

Ryby lubią wolność w ubiorze. Nie słuchają rad innych tylko ubierają się tak jak im pasuje, Dobierają swój charakter do ubioru. Pasują do Ryb dżinsy z kolorową koszulą. Na oficjalne okazje kobiety ubierają dużo na siebie a mężczyźni wkładają garnitur. Najczęściej noszą szarości, brązy, bardzo rzadko czernie. Kobiety sięgają po róże, pastele i błękity.

 

źródło: horoskopmiesieczny.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

U mnie się zgadza ale nie do końca - faktem jest, że lubię czerń ale więcej mam w szafie kolorowych sukienek.

Gdy byłam młodsza zazwyczaj ubierałam sie na czarno, dziś to się zmieniło ;)

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

U mnie w 100% się zgadza.

 

Zazwyczaj chomikują ciuchy nawet gdy ich nie noszą. Mają umiejętność łączenia dziwnych rzeczy w całość.

 

I zazwyczaj łączenie ładnie wychodzi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

U mnie też się raczej zgadza :D

Do pracy oczywiście w standardzie - marynarka i koszula :)

Najwięcej mam właśnie czarnych i szarych :D

 

Ale uwielbiam kolorowe szaleństwo :) - czasem się pojawia, prywatnie :D

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
BARAN

Barany uwielbiają kupować ciuchy Ich szafy są zawsze pełne ciuszków. Najbardziej jednak kochają buty i mogą mieć dziesiątki par. Kobiety wybierają między dwoma stylami- wytworne ubrania z wcięciami w talii wieloma ciekawymi detalami oraz bardzo kobiecym stylu, gdzie zawsze znajdą miejsce na piękne suknie. Mężczyźni za to kochają się w atrakcyjnych zestawach modnych spodni, marynarek. Barany lubują się w pastelach ciepłych pomarańczach, czerwieniach.

Nie zgadza się ani trochę <dobani> ... Sukienki co prawda lubię i mam ich pół szafy, ale w zupełnie innym stylu niż te opisane, a często też ubieram się na sportowo, w bluzy z kapturami i buty trekkingowe, które są jedną z raptem trzech par butów u mnie. Zakupów nienawidzę, kupowania spodni zwłaszcza, dlatego przestałam je kupować na rzecz sukienek i wszelkich wdzianek, co by sobie nerwy oszczędzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BLIŹNIĘTA – Żółty

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta bywają wybredne, jeśli chodzi o ich ubiór. Wybierają rzeczy o najlepszej jakości i bardzo rzadko ekstrawaganckie. Młode kobiety noszą to co inni, ale lubią tez dopasowane spodnie i bardzo wysokie obcasy. Starsze kobiety noszą kostiumy, urozmaicając je apaszkami, koralami, wisiorkami.

Mężczyźni ubierają się tak jak chcą. Nie przywiązują zbytnio uwagi do ubioru. Kolory jakie wybierają ostrożnie, wykazując upodobanie do żółci, szarości, zieleni, jasnoniebieskich kolorów.

 

źródło: horoskopmiesieczny.pl

 

Fakt jestem wybredną osobą, ponieważ uwielbiam drogie, piękne i nieprzeciętne rzeczy (chyba w każdym aspekcie). Akurat ja nie nosze to co inne osoby, uwielbiam się wyróżniać, mieszam style i wyciągam z nich to co najlepsze.

Nie lubię wysokich obcasów - max 10 cm :D w innych się zabijam <haha2> a najbardziej kocham sportowe buty :D

 

Z kolorem mega nietrafione Ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Nie lubię wysokich obcasów - max 10 cm :D

To nie są wysokie obcasy? Ooo Ja już przy 2cm mam problem z chodzeniem, u mnie to tylko płaskie muszą być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana to są takie w sam raz, dla mnie najstabilniej się w takich słupku chodzi, ale są też 15 cm i zawsze zastanawiam się jak niektóre kobiety potrafią chodzić w takich zabijakach <krzyk>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040
Kochana to są takie w sam raz, dla mnie najstabilniej się w takich słupku chodzi, ale są też 15 cm i zawsze zastanawiam się jak niektóre kobiety potrafią chodzić w takich zabijakach <krzyk>

Oj, ja to spadłabym z nich nawet stojąc :D Ale z drugiej strony, ja nie mam prawa jazdy i dużo się ruszam na piechotę, nie wypominając podróżowania z torbą i śpiworem na ramieniu, więc gdzie tu obcasy <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zaodiakalna Ryba.Czerni faktycznie nie nosze, brazu jednak rowniez-oba postarzaja <dobani> Szarosci owszem.Bardzo nie lubie wyzywajacego stylu.I tak ponoc rzucam sie w oczy bo mam dobry gust jesli chodzi o ubior.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...