Skocz do zawartości

Kwadrat numerologiczny czyli Strzały siły i słabości


goshaa

Polecane posty

Strzały siły lub strzały słabości to kombinacje trzech liczb. Strzały siły to, gdy w pionie, poziomie lub po przekątnej pojawiają się trzy cyfry tworzące kombinacje. Graficzne przedstawienie kwadratu to:

 

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

W kwadrat należy wpisać swoja datę urodzenia np 13.5.1985 będzie wygladało tak:

3 -- 9

-- 55 8

11 -- --

 

Rządek 1-4-7 to plan materialny

Rządek 2-5-8 to plan emocjonalny

Rządek 3-6-9 to plan mentalny

Kolumna 1-2-3 to plan myśli

Kolumna 4-5-6 to plan woli

Kolumna 7-8-9 to plan akcji

 

Jeżeli w danym rzędzie lub kolumnie sa wpisane 3 liczby jak na przykładzie 7-8-9 wówczas posiadamy strzałę siły.

 

Strzały Siły

 

Strzała Determinacji

To kombinacja 1-5-9, zapewniająca jej posiadaczowi ogromną siłę przebicia, upartość, a także cierpliwość i wytrwałość przy dążeniu do osiągania własnych celów. Posiadacze tej Strzały muszą najczęściej pracować właśnie nad cierpliwością, gdyż to jej najbardziej potrzeba przy wytrwałej realizacji własnych planów życiowych.

 

Strzała Współczucia

Kombinacja 3-5-7, obdarzająca jej posiadacza ogromną wrażliwością, współczuciem, zrozumieniem dla problemów innych osób, stoickim spokojem a także chęcią do poszukiwania głębszej filozofii własnego życia. Stąd też jej zamienna nazwa: Strzała Mistycyzmu. Często niesie ze sobą umiłowanie do talentów muzycznych. W XX wieku silnie skorelowana występowaniem ze Strzałą Determinacji.

 

Strzała Intelektu

Kombinacja 3-6-9, może być także nazywana Strzałą Dobrej Pamięci, gdyż daje człowiekowi dużą sprawność intelektualną oraz pamięć. Takie osoby zwykle cechuje polot w sferze umysłu, a także przywiązanie do wartości rodzinnych, umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.

 

Strzała Równowagi Emocjonalnej

Kombinacja 2-5-8. Jak sama nazwa wskazuje, takie osoby cechuje stoicki spokój i harmonijne emocje, empatia i troska o bliźniego w potrzebie. Takie osoby (głównie dzięki obecności piątki) doprowadzają sprawy do końca.

 

Strzała Praktyczności

Kombinacja 1-4-7. Osoby obdarzone tą wyjątkową strzałą są niezwykle praktyczne, potrafią zawsze zrobić „coś” z „niczego”, rąk do pracy mają za dziesięciu. Nie ma sytuacji w której nie potrafiłyby się odnaleźć jeżeli chodzi o dbanie o własny interes. Ogromne talenty w sferze fizycznej i manualnej (np. majsterkowanie), a także radzenie sobie z problemami intelektualnymi, o ile są one konkretne.

 

Strzała Planowania

Kombinacja 1-2-3. Osoby które ją posiadają są nadzwyczaj zorganizowane, niczym numerologiczne jedenastki generują tysiąc pomysłów na minutę, są doskonale poukładane i zawsze znajdą rozwiązanie z sytuacji. Uwielbiają studiować tylko to, co je interesuje, jak również i dyskutować w kwestiach które są ich mocną stroną. Przy braku dodatkowej wibracji 4 oraz 5, mogą być słabe w szczegółach i niezorganizowane w realizacji swoich planów, gdyż zbytnia ich ilość uniemożliwia rozpoczęcie jednego, konkretnego. P

 

Strzała Siły Woli

Kombinacja cyfr 4-5-6. Taka kombinacja występujących razem czwórki, piątki i szóstki, daje dużą wytrwałość, dynamiczność ale i egocentryzm. W pozytywnym aspekcie, posiadacz takiej strzały to świetny przyjaciel i osoba niespotykanie skutecznie osiągająca stawiane sobie cele.

 

Strzała Działania

Kombinacja 7-8-9 zapewnia indywidualizm oraz wieczną potrzebę zajęcia – fizycznego bądź umysłowego. Taka osoba musi być wolna, nieograniczona, uwielbia świeże powietrze i ruch, najlepiej czuje się tam, gdzie zawsze coś się dzieje. Nerwowe i niestereotypowe, często łamią konwenanse, albo wcielają w życie tę „akcję” zanim... pomyślą.

 

Puste pola,z których powstaja linie sa to strzały słabości:w przykładzie brak 4-5-6 czyli strzała słabości Frustracji

 

1-5-9 Niezdecydowania

3-5-7 Sceptycyzmu (osoba o idealistycznym nastawieniu do świata,obdarzona intuicją,z której podpowiedzi często korzysta)

3-6-9 Słabej pamięci

2-5-8 Wrażliwości

1-4-7 Niepraktyczności

1-2-3 Niezorganizowania

4-5-6 Frustracji (idealista, chcący byc lepszym oraz naprawiający świat,możliwe trudności z samoakceptacją)

7-8-9 Wahania

 

Dwie 1 - racjonalne podejście do świata.Osoba, która potrafi chłodno spojrzeć na siebie i otoczenie;

Trzy 1 - gadulstwo,łatwa mowa.

Dwie 2 - sprawny i lotny umysł;

Dwie 7 - precyzja myslenia,zainteresowanie ezoterykąi mistycyzmem;

Dwie 9 - sprawny umysł

 

BRAK:

2 - niecierpliwość,

3 - trudności z docenieniem własnych sukcesów,skrywanie uczuć,brak samoakceptacji;

4 - niezdecydowanie, chwilowe braki motywacji do wysiłku;

5 - problemy z motywacja siebie,z ustaleniem dokąd zmierzaszi dążysz w zyciu;

6 - nieśmiałośc i niepewnośc,trudności w wyrażaniu uczuć;

7 - brak dyscypliny, bałaganiarstwo

8 - problemy finansowe,trudności w doprowadzaniu spraw do końca i częste pozostawianie ich bez wyniku.

  • Lubię! 1
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Twój kwadrat magiczny:

33-6-9

_-_-_8

11-_-_

 

moj taki jest, a o co dalej w tym chodzi? :D

 

Potrafisz skończyć to, co zacząłeś, jeśli czegoś naprawdę chcesz.

Masz zdolność chłodnej oceny każdej sytuacji.

łatwo jest Ci zapomnieć o przeszłych urazach.

 

dalej jest platne niestety xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna, masz strzałę intelektu:

Strzała Intelektu

Kombinacja 3-6-9, może być także nazywana Strzałą Dobrej Pamięci, gdyż daje człowiekowi dużą sprawność intelektualną oraz pamięć. Takie osoby zwykle cechuje polot w sferze umysłu, a także przywiązanie do wartości rodzinnych, umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Bardzo ładnie opisane 3 numerologiczna :) Jedyne co sie nie zgadza to nie jestem ekstrawertyczna ani otwarta.

 

Droga życia 3 - inspiracja, kreatywność, spontaniczność

Charakter i predyspozycje

 

Twoja numerologiczna ścieżka życia oznacza przyjazne i spontaniczne nastawienie do życia. Jesteś ekstrawertykiem, masz żywą wyobraźnię, jesteś wrażliwy i kierujesz się emocjami. Masz też silną potrzebę oryginalnego wyrażania siebie, w spełnieniu czego pomaga Ci fakt, że jesteś utalentowany w kierunku artystycznym. Chcesz nadawać wyraz i upiększać każdy aspekt swojego życia.

 

Droga Życia 3 oznacza ciepło i otwartość. Trójka w numerologii chińskiej to istota społeczna w pełni znaczenia tego słowa, co oznacza najczęściej, że aby być szczęśliwym, potrzebujesz otoczenia podobnych ludzi, co daje Ci energię i impuls do działań. Potrzebujesz też intensywności, polotu. Nadajesz swojemu życiu szybkie tempo, dlatego niekiedy upadasz. Generalnie dobrze jednak radzisz sobie z przeciwnościami losu i ostatecznie wracasz do formy po mniejszych lub większych dołkach i smutkach.

a to mój kwadrat magiczny

 

Twój kwadrat magiczny:

3 6 9

 

1 4 7

 

łatwo jest Ci zapomnieć o przeszłych urazach.

Masz zdolność przekonywania.

Potrafisz skończyć to, co zacząłeś, jeśli czegoś naprawdę chcesz.

zobacz więcej ...( już płatne)

 

Poniżej znajduje się opis działania najważniejszych elementów Twojego kwadratu magicznego.

 

Strzała intelektu

3 6 9

 

1 4 7

 

czy ktoś wie jak to się tłumaczy :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witajcie Kochani!

Pomóżcie mi proszę rozwikłać dwa kwadraty - mój i Lubego:

3 6 99

2 8

1

 

 

33 6 99

 

1

 

Przeczytałam Wasze opisy i wstępne wyjaśnienia, ale może na sali znajduje się ktoś, kto chciałby jeszcze rzucić mi nieco światła na kwadraty... :) Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...


Twój kwadrat magiczny:

3   9
  5 8
11   7

 

  • Musisz pamiętać, aby zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.
  • Jesteś dobrym mówcą.
  • Powinieneś nauczyć się myśleć przed a nie po działaniu.

Poniżej znajduje się opis działania najważniejszych elementów Twojego kwadratu magicznego.

Strzała działania

3   9
  5 8
11   7

 



Droga życia 7 - poszukiwanie, dociekliwość, samotnik

Charakter i predyspozycje

Jesteś raczej spokojną duszą. Nie znosisz tłumu i hałasu. Chociaż nie masz nic przeciwko temu, aby spotkać się czasami z wąskim gronem starych przyjaciół, o wiele bardziej wolisz przebywać sam na sam ze swoimi myślami i marzeniami. Umiesz powściągać swoje emocje i raczej jesteś umiarkowany w swoich ocenach i zapałach. Przez to, że wszystko musisz dokładnie przeanalizować czasem trudno Ci podjąć szybką i odważną decyzję, co Cię trochę irytuje.

Zastanawiam się czy po przekątnej to ja nie mam również strzały determinacji 9-5-1. Ogólnie nie ze wszystkim się zgodzę jeśli chodzi o opis 7ki, idealnie pasuje - myśl potem działaj 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 24.04.2018 o 16:32, runoutofbreath napisał:

Czy ktos z Was moglby mi pomoc z moim kwadratem? Bo nie za bardzo rozumiem jak to sprawdzic..

10.08.1995

 

    99
  5 8
11    

Wpisałam Twoje liczby w kwadrat ..... po przekątnej masz widoczną twoją mocną stronę 11/5/9

braki są w polach pustych .....każdy je ma .... 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak mi przyszło do głowy na temat kwadratu.

 

Moim zdaniem patrząc na kwadrat tak jak w pierwszym poście mamy zaznaczone to jak działamy - to przykład....

vide pierwszy post.

Droga życia moim zdaniem jest czym innym ..... choć można się spierać.....  kwadrat to cechy naszej osobowości; mocne i słabe strony

Droga życia to wyzwania...jakie nam niosą liczby / dla mnie liczby to energia.

poznajemy wyzwania każdego dnia moim zdaniem analizując swoje analizy które robiłam dostrzegam że w kwadracie nie wykonamy analizy liczb .... kwadrat mamy stały ..... nie możemy określić w nim jakie liczby w liniach są silniejsze a które słabsze....

Możemy jedynie zobaczyć  czy linie mamy .....jakie one są co ew je determinuje ale ja sama nie czuję sie silna by dokonywać interpretacji bo nie układają one nam się w ciąg liczb...... nie wiem czy jasno to opisałam. 

Moim zdaniem w numerologii jest ważny ciąg liczb

inna energia ma liczba 32 a inną 23 wartość ta sama niby tak ale droga tych liczb jest inna ....

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Batyam napisał:

 

    99
  5 8
11    

Wpisałam Twoje liczby w kwadrat ..... po przekątnej masz widoczną twoją mocną stronę 11/5/9

braki są w polach pustych .....każdy je ma .... 

 

 

Ogromnie dziekuje! :* jak bede miec wiecej czasu to sobie to przeanalizuje, dziekuje <3 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...