Skocz do zawartości

Dwie takie same Drogi Życia


Mala_Mi

Polecane posty

Czy to ma znaczenie? Chodzi mi głownie o relację partnerską jeżeli obydwoje mają taką samą drogę życia. Wiem że nie numerologia decyduje o związkach ale jednak wpływ jakiś na ludzi ma, także jestem ciekawa co powiecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc takie osoby, może się wydawać, że miały podobne doświadczenia na przestrzeni życia, podobne przeszkody i trudności, z którymi tak a nie inaczej sobie poradziły, na swój unikalny sposób. Czy to znaczy, że te osoby wejdą od razu w związek? Nie. Mogą czuć wobec siebie jakąś ciekawość czy nawet sympatię, ale musi zagrać o wiele więcej czynników, by można mówić o relacji partnerskiej. Poza tym dwie silne wibracje mogą z sobą za długo nie wytrzymać, słabe i kompromisowe wibracje mogą nigdy nie podjąć decyzji o byciu razem, bo obie będą się wahać. Ale Droga Życia to nie wszystko. Mamy też wibracje poszczególnych członów daty ur oraz imiona i nazwisko.

 

Z moich doświadczeń wynika, że przyciągają się osoby których: Droga Życia osoby A i Wibracja Dnia Urodzenia osoby B są takie same lub komplementarne, lub zachodzi zgodność między Drogą Życia osoby A i Kluczem Wcielenia osoby B.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką Drogę Życia, zacznijmy od tego.

Bo w przypadku związków, nie tylko patrzy się na samą Drogę Życia, ale także na to jaką liczbę związku wspólnie tworzą i od tego zaczyna się interpretację.

 

Esso, w taki sam sposób można określać czy związek jest karmiczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się.

Dobrze, to na przykład niech będą dwie numerologiczne czwórki. Jak przypuszczając te osoby mogłyby realizować się w takim związku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka, to wibracja pracy. Tak więc te osoby będą głownie nastawione na pracę, ale też zależy, bo mogą mieć trudności z jej znalezieniem. Wspólnie mogą się motywować, wspierać, zachęcać do działania. Obydwoje mogą angażować się w zadania, które są im powierzone, czy te dotyczące domu, czy związku.

Takie osoby mogą być bardzo dokładne i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...