Skocz do zawartości

Horoskop numerologiczny na 2016 r.


maleficent

Polecane posty

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do lektury ;)

 

Aby sprawdzić w jakim roku numerologicznym znajdujemy się obecnie, musimy najpierw obliczyć swoją Drogę Życia, czyli to jakim numerem jesteśmy, oto przykład:

 

Data urodzenia p. Kowalskiego 14.05.1972: 1+1+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

(są różne metody obliczania naszej Drogi Życia, ja przytoczyłam tą najprostszą)

 

Następnie, do otrzymanego numeru dodajemy wibrację określonego roku:

 

Rok 2016= 2+1+6= 9 - wibracja roku

 

9+2= 11= 1+1= 2 - rok numerologiczny, czyli p. Kowalski znajduje się w 2 roku numerologicznym, który trwa mniej więcej od października 2015 r. do października 2016 r. (oczywiście to są daty umowne, wszystko zależy od pełni księżyca).

 

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

 

Rok Numerologiczny 1:

 

Jest to czas rozpoczynania wszystkiego od nowa, Będziesz tworzył plany na przyszłość odnośnie spraw biznesowych i uczuciowych. W tym Roku musisz być otwarty na wszelkie nowe propozycje , które będą się pojawiały. Doskonały czas na otworzenie działalności gospodarczej ,zmianę pracy. Jeśli masz problemy finansowe, Los podsunie Ci propozycje wyjścia z kłopotów. Ważne jest , abyś wykorzystał maksymalnie szanse jakie będą się pojawiały. Zdobądź się na częstsze wychodzenie z domu w celu poznawania nowych osób, nawiązuj nowe kontakty . Żyj pełną piersią . Będzie bardzo dużo się działo co należy wykorzystać.

 

Rok Numerologiczny 2 :

będzie znacznie spokojniejszy niż poprzedni aczkolwiek zaczniesz się więcej zastanawiać nad sobą samą. Twoja wrażliwość bardzo mocno się uwypukli . Zapragniesz spokoju i wyciszenia oraz ogromu miłości. Rok dość spokojny a czasami nawet nudny. W tym czasie powinnaś skoncentrować się na życiu rodzinnym i swoim otoczeniu. Zaplanuj wszystko co dotyczy Twojej przyszłości. Kieruj się intuicją i swoim sercem. Nie podejmuj pochopnych decyzji odnośnie spraw finansowych aczkolwiek możesz inwestować na giełdzie i w nieruchomości. Uczucia ustabilizują się przez co, poczujesz przypływ miłości do swojego partnera.

 

Rok Numerologiczny 3 :

 

Bardzo energiczny Rok pod każdym względem i bardzo imprezowy. Otrzymasz wiele propozycji wyjazdów, spotkań a także propozycji miłosnych. Twoje życie będzie płynęło w zawrotnym tempie. Czasami będziesz miał wrażenie, że żyjesz od imprezy do imprezy. Jest to Rok najbardziej sprzyjający ze wszystkich lat numerologicznych. Poznawanie nowych osób stanie się dla Ciebie wręcz rutyną . Niektóre znajomości przerodzą się w wieloletnie przyjaźnie. Osoby samotne w końcu znajdą swoją upragnioną miłość z którą będą rozumiały się bez słów.

 

Rok Numerologiczny 4 :

 

No niestety po czasie zabaw i wspaniałości pora oprzytomnieć i zacząć traktować wszystkie sprawy bardziej poważnie. Jest to Rok skupienia i koncentracji na pracy i zarabianiu pieniędzy. Nie będziesz mógł bujać w obłokach , ponieważ okoliczności na to nie pozwolą. Zdyscyplinowanie, porządek zdecydowanie przewyższą Twoją chęć do marzycielstwa. Jeśli w poprzednich latach nie wyprostowałeś pewnych spraw , to teraz będziesz nimi przyciśnięty. Więcej pracy w sferze zawodowej co okaże się sukcesem finansowym i więcej pracy w sferze uczuciowej. Warto popracować nad relacjami z bliskimi ,ponieważ budowanie w tym Roku domu, jest bardzo istotne. Nie podejmuj żadnych decyzji odnośnie zmian pracy .

 

Rok Numerologiczny 5 :

 

będzie bardzo energiczny i bałaganiarski. Bardzo dużo spraw do załatwienia od których będziesz czasami bardzo przemęczony. Myśląc , że coś już załatwiłeś, będziesz w błędzie , ponieważ 5 nie pozwoli Ci się nudzić. Rok pracy, natłoku spraw urzędowych , ale i śmiechu z radością. Powinieneś rozwinąć swoje talenty artystyczne ,pasje . Jeśli podejmiesz się tego wyzwania będziesz bardzo zadowolony już w następnym Roku. Jest to najlepszy moment na zmiany . Będą one procentowały z podwójną siłą. Szybkość zdarzeń wprawiać Cię będzie w zakłopotanie a niekiedy w szampański nastrój. Oczywiście nie jest wykluczone nagłe zakochanie, w kimś kto znajduje się blisko Ciebie.

 

Rok Numerologiczny 6 :

 

jest skoncentrowaniem się na domu ,zapragniesz stabilizacji uczuciowej . Daj z siebie wszystko aby otoczenie odbierało Twoje poczynania jako wzniosłe i szlachetne. Spędzisz wiele czasu na rozmowach z ukochanym i rodziną bo teraz oni staną się najważniejsi. Zapragniesz dokonać remontów w mieszkaniu, zajmiesz się wymianą sprzętów codziennego użytku i mebli. W tym Roku warto dokonać zamiany mieszkania , zainwestować w budowę domu lub kupno działki.Sprzyjający okres na zajmowanie się dziećmi lub zajście w ciążę. Generalnie zajmiesz się sprawami rodzinnymi.

 

Rok Numerologiczny 7 :

 

skłoni Cię do ogólnych przemyśleń. Będziesz szukał samotności i spokoju aby przeanalizować swoje dotychczasowe przeżycia. Ucieczka w głąb siebie pozwoli Ci na podjęcie nowych decyzji odnośnie miłości a także życia zawodowego. Nie spiesz się. Wszystko będzie działo się swoim rytmem . Twoje finanse mają szansę wzrosnąć pod warunkiem, że podejdziesz do nich na spokojnie. Zanim coś zrobisz , przeanalizuj wszystko dokładnie ,rozważ wszelkie za i przeciw a Los okaże się korzystny. Rozwój duchowy będzie kluczowym aspektem tego Roku.

 

Rok Numerologiczny 8 :

 

da Ci siłę do zarabiania pieniędzy. Masz okazję pomnożyć swój majątek , otrzymać kuszącą propozycję pracy czy awans. Skoncentrujesz się na biznesach i inwestycjach . Korzystna ósemka będzie gnała do przodu w grach liczbowych i loteriach. Twoja kariera mocno się rozwinie przez co zapewnisz sobie i swoim najbliższym dostatek. Warto zainwestować w obligacje , grunty rolne czy lokale użytkowe. Poczujesz się zabezpieczony finansowo. Zapragniesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Możliwe zapisanie się do szkoły , kursy językowe czy sportowe.

Rok Numerologiczny 9:

 

Ostatni Rok z palety Cyklu. Jest czasem kończenia wszystkiego co nie jest dla Ciebie tak naprawdę dobre. Jeśli sam nie będziesz miał odwagi zmienić pracy, okoliczności zrobią to za Ciebie. Toksyczne i trudne związki rozpadną się . Jest to czas robienia porządków i zmian. Nie obawiaj się tego i przyjmij je z pokorą oraz ufnością.Nie podejmuj w tym Roku żadnych nieprzemyślanych decyzji. Na zimno przeanalizuj co tak naprawdę jest dla Ciebie dobre a co Cię ogranicza. Cykl 9 zamyka, kończy dziewięcioletni proces abyś wszystko mógł zacząć od nowa. Nie rozpaczaj nad stratami, które poniesiesz, one są konieczne abyś mógł z czystą kartą wejść w kolejny Cykl Numerologiczny bogatszy o nowe doświadczenia.

 

Źródło: http://www.aggasoyala.pl/rok-numerologiczny-2016/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu rok osobisty a rok numerologiczny to dwie różne sprawy - osobisty odpowiada Twoim wewnętrznym uczuciom, emocjom oraz przeżyciom, natomiast numerologiczny mówi o tym co dzieje się na zewnątrz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o numerologiczny to jestem w 4, niby stałość, praca, brak zmian, a mi nowa praca się trafiła i mam myślenice, czy dobrą podjęłam decyzję. Osobisty to 9 i czułam/czuje w środku, że tak musiałam postąpić, zmienić środowisko, otoczenie. Jakoś dziwnie to u mnie przebiega, albo ja się doszukuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, kiedy los podsyła nam szansę trzeba ją umieć dostrzec i dobrze wykorzystać, nie martw się na zapas, ani nie doszukuj, każdy rok ma swoje wady i zalety. 4 to też praca, praca i praca, dlatego uważaj na wszelkie przytłoczenia nadmiarem pracy, ale pracuj też nad sobą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga życia = 6

Wibracja roku = 9

 

6+9=15=6 czyli wchodzę w 6 rok numerologiczny, i akurat planuje wiele remontów ;)

Także w dobrym czasie się dzieje :)

 

Dzięki, pozdrawiam ;*

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz obliczenie roku numerologicznego jest bardzo proste, gdyż będzie on dla każdej drogi życia taki sam.

Np osoba z drogi życia 1, będzie w roku numerologicznym 1

osoba z drogi życia 2, będzie w roku numerologicznym 2

i tak dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Numerologiczny czy osobisty ? Ja jestem w 9 osobistym i zamykam stare sprawy wreszcie i nareszcie.

Osobisty 5, numerologiczny 9... bo droga życia 9 (cykl obecnie 7).

Ja startuję z kilkoma projektami, ale dużo też emocji, które mogą zaburzyć realizację planu... ciekawe jak ta 9-tka mi się przejawi...bo póki co chciałabym zaczynać/kontynuować... pewnie po prostu skupię się na pracy, nauce i tym podobnych... choć gna mnie bardziej w towarzystwo i odwiedzanie różnych miejsc... no zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, kiedy los podsyła nam szansę trzeba ją umieć dostrzec i dobrze wykorzystać, nie martw się na zapas, ani nie doszukuj, każdy rok ma swoje wady i zalety. 4 to też praca, praca i praca, dlatego uważaj na wszelkie przytłoczenia nadmiarem pracy, ale pracuj też nad sobą :)

 

Dziękuję mam zamiar popracować nad sobą, dzięki również Twoim wskazówkom :)

 

Pozdrawiam

Joanna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa 9 to głównie transformacja, zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Ludzie boją się zmian, bo przecież wychodzą ze swojej sfery komfortu i muszą zmagać się z czymś czego nie znają.

Mi 9 rok numerologiczny zrealizował się złamanym sercem... okropny to był czas.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 

Teraz jestem w 9 osobistym i zamykam stare rzeczy, wreszcie i nareszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

9 to też nagle pojawiające się wydarzenia, które mają za zadanie własnie zmobilizować do porządków w życiu, a dokładniej w każdej jego sferze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja jestem w roku numerologicznym 3 aczkolwiek żadnych imprez bo nie chadzam na imprezy i mnie nie pociąga takie imprezowe życie - natomiast bardzo mnie zajmuje życie zawodowe i finanse. A znam Pana który jest 9 numerologiczną - jeśli do tego dodać wibrację roku czyli 9 to i tak wychodzi 9 - do tego jest w roku osobistym 9 - same 9 - czy to znaczy że ciągle coś mu się kończy ? Dodam że jak ja byłam w 9 roku to straciłam pracę i zakończyłam kilka ważnych spraw które się ciągnęły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę mieszasz. Inaczej działa wibracja z Drogi Życia, a inaczej z cyklu, czy roku numerologicznego/osobistego. Chyba za bardzo chcesz, żeby życie tego pana się zmieniło, skoro wszędzie doszukujesz się tych 9 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie faktycznie dużo zmian, parcie do przodu zawodowo, przeprowadzka, zakończony związek...

Ale nie powiem - na takie zmiany zawodowo-mieszkaniowe czekałam długo, więc nie narzekam.

Zobaczymy co dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...