Skocz do zawartości

Obliczę Twoje lata pustki


Marika

Polecane posty

  • 4 weeks later...

Poproszę o obliczenie Kochana :) Również ciekawa jestem wyniku. Moja data urodzenia to 22.11.1989 pozdrawiam ciepło! :)

Ok nie potrafię tego posta usunąć,  wiec informuję, iż widzę za małą ilość postów u siebie i rozumiem zasady, przepraszam za wpis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, justynam napisał:

Poproszę o obliczenie Kochana :) Również ciekawa jestem wyniku. Moja data urodzenia to 22.11.1989 pozdrawiam ciepło! :)

edycja 18.03.2016] -Obliczenia wykonuję tylko dla osób aktywnych na forum, z minimalną ilością 21 napisanych postów (posty z działu EZOCAFFE nie są brane pod uwagę).

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2018 o 12:04, Imbryk napisał:

Poprosze o obliczenie lat pustki

19.06.1987

Mysle, ze wlasnie z nich wyszlam

Lata pustki:

1988-1989

2000-2001

2012-2013

2024-2025

2036-2037

2048-2049

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Mam pytanie o te lata pustki.

 

Sprawdziłam je sobie pogramem Numerologia (by Adam "szod").

Wyszły mi lata: 2006-2007 oraz 2018-2019.

Czy to są pełne 2 lata? Np. od lutego 2018 do lutego 2020?

 

W 2007 roku miałam ogromną zmiane zyciową - zmienilam prace i miejsce zamieszkania. Do tej pory wszystko z pracą jest ok (moze oprócz sytuacji, ze chcialybym ją juz zmienić, bo czuje powołanie do czegos innego), ale nie ma zadnych powaznych problemów, choc był trudny okres docierania się do zmian ok 2010 roku. Takze z mieszkaniem wszystko jest ok.

 

Za to teraz (w 2018 roku) czuję ten okres pustki - bywają bardzo trudne sytuacje z ludźmi. Ale dzieją sie tez bardzo dobre rzeczy, które sie sprawdziły, dobrze wpłyneły na mnie; no i bardzo mocno się rozwijam w pewnych dziedzinach.

 

To ja wlasciwie to działa? Na co zwracac uwagę? Po co są te okresy?

Czy moze one dotyczą tylko okreslonych dziedzin zycia - tych zwiazanych z karmą? Nie ma ucieczki od tego, co mamy przerobić, a z resztą jest ok?

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 18.09.2018 o 01:34, niskuk napisał:

Mam pytanie o te lata pustki.

 

Sprawdziłam je sobie pogramem Numerologia (by Adam "szod").

Wyszły mi lata: 2006-2007 oraz 2018-2019.

Czy to są pełne 2 lata? Np. od lutego 2018 do lutego 2020?

 

W 2007 roku miałam ogromną zmiane zyciową - zmienilam prace i miejsce zamieszkania. Do tej pory wszystko z pracą jest ok (moze oprócz sytuacji, ze chcialybym ją juz zmienić, bo czuje powołanie do czegos innego), ale nie ma zadnych powaznych problemów, choc był trudny okres docierania się do zmian ok 2010 roku. Takze z mieszkaniem wszystko jest ok.

 

Za to teraz (w 2018 roku) czuję ten okres pustki - bywają bardzo trudne sytuacje z ludźmi. Ale dzieją sie tez bardzo dobre rzeczy, które sie sprawdziły, dobrze wpłyneły na mnie; no i bardzo mocno się rozwijam w pewnych dziedzinach.

 

To ja wlasciwie to działa? Na co zwracac uwagę? Po co są te okresy?

Czy moze one dotyczą tylko okreslonych dziedzin zycia - tych zwiazanych z karmą? Nie ma ucieczki od tego, co mamy przerobić, a z resztą jest ok?

Nie wiem, czy Tobie wyszły te same, które wyszłyby mnie, bo nie podałaś daty. Patrząc na daty, zaczynają się pierwszego stycznia np. 2006, a kończą ostatniego grudnia 2007. Według wierzeń jest to niesprzyjający okres. Czas, w którym podjęte, nowe przedsięwzięcia nie realizują się. Na naszej drodze pojawia się bardzo dużo trudności i przeciwności, które wpływają na nas niekorzystanie, zniechęcają nas do wszystkiego. Ogólnie w ciągu tych dwóch lat, nie powinno się niczego nowego zaczynać, bo po prostu nie będziemy w stanie tego doprowadzić do końca. Całkiem inaczej jest, z tymi sprawami, które zostały rozpoczęte przed latami pustki - one się utrzymają, przetrwają ten ciężki czas. Będziemy mogli, w trakcie trwania lat pustki je kontynuować, ulepszać i spokojnie się nimi zajmować, z mniejszym lub większym powodzeniem. Mogą dotyczyć wszystkiego i każdej dziedziny. Mogą, ale wcale nie muszą... Jedni w to wierzą, drudzy traktują z przymrużeniem oka 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
5 godzin temu, szirina napisał:

Pani Mariko dzień dobry. również bym poprosiła o podanie lat pustki  mam nadzieję że są już one za mną :) bo ostatni rok był koszmarem

Droga szirina, na razie nie mogę wykonać dla Ciebie tych obliczeń, gdyż nie masz wymaganych 21 postów. Może zapoznaj się z tematami na forum i napisz coś, Pozdrawiam

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witaj Marika czy moglabys obliczyc moje lata pustki? 20.11.1961

pozdrawiam

 

@Onalaska przeglądnij forum, może coś Cię zainteresuje i zechcesz napisać kilka dodatkowych postów? Gdyż tak jak zaznaczyła Marika na pierwszej stronie tego tematu, obliczenia wykonuje dla użytkowników z minimalną liczbą 21 postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...