Skocz do zawartości

Obliczę Twoje lata pustki


Marika

Polecane posty

Według numerologii każdy człowiek, co 12 lat, ma dwa lata pustki. Lata pustki, czyli najogólniej, jest to niesprzyjający okres. Czas, w którym podjęte, nowe przedsięwzięcia nie realizują się. Na naszej drodze pojawia się bardzo dużo trudności i przeciwności, które wpływają na nas niekorzystanie, zniechęcają nas do wszystkiego. Ogólnie w ciągu tych dwóch lat, nie powinno się niczego nowego zaczynać, bo po prostu nie będziemy w stanie tego doprowadzić do końca. Całkiem inaczej jest, z tymi sprawami, które zostały rozpoczęte przed latami pustki - one się utrzymają, przetrwają ten ciężki czas. Będziemy mogli, w trakcie trwania lat pustki je kontynuować, ulepszać i spokojnie się nimi zajmować, z mniejszym lub większym powodzeniem.

Spokój i harmonia, a także świadomość, że teraz będzie łatwiej, pojawia się wraz z zakończeniem lat pustki.

 

Jeśli są osoby, które chcą, abym wykonała dla nich obliczenia i napisała, kiedy u nich będą lub już były lata pustki - Zapraszam. Proszę o podanie daty urodzenia. Od razu zaznaczę obliczam lata pustki, tylko dla osób zarejestrowanych na forum, nie ma możliwości, abym obliczyła komuś lata pustki dla siostry, mamy, wujka, partnera itp.

W przypadku, gdy lata pustki już miały miejsce, wymagam weryfikacji i odniesienie się do tego, jak one przebiegły, czy rzeczywiście, było tak strasznie?

 

Proszę się nie obawiać, gdy lata pustki aktualnie trwają lub dopiero mają nadejść - pamiętajcie, że tak naprawdę jeśli sami sobie nie zaszkodzicie, to nic/nikt Wam nie zaszkodzi. Myśli, przyciągają podobne wydarzenia, dlatego proszę o spokój, opanowanie i choćby nawet, to przyjęcie lat pustki, z uśmiechem i hasłem przewodnim w stylu "Nie poddam się!" Pozytywne nastawienie, to już połowa sukcesu. <ok>

 

[edycja 18.03.2016] -Obliczenia wykonuję tylko dla osób aktywnych na forum, z minimalną ilością 21 napisanych postów (posty z działu EZOCAFFE nie są brane pod uwagę).

[edycja 01.01.2020] -Obliczenia wykonuję tylko dla osób aktywnych na forum, z minimalną ilością 7 napisanych postów (posty z działu EZOCAFFE nie są brane pod uwagę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat, ja również poproszę. 6.02.1985

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko to ja jako pierwsza poproszę :) W pewnej sferze to u mnie pustka trwa i trwa i trwa; ) dane na priv przeslalam; )

Twoje lata pustki:

2012/2013

2024/2025

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat, ja również poproszę.

Twoje lata pustki:

2016/2017

 

O kurczaki to kiepsko bo ten rok miał być rokiem zmian :D Dziękuję Mariko!

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę <kwiatek>

Twoje lata pustki:

2010/2011

2022/2023

Bardzo dziękuję <kwiatek> rzeczywiście były to dla mnie 2 ciężkie lata nic mi nie wychodziło.... czyli coś w tym jest <myśli> Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Również poproszę :)

 

Z góry dziękuję :)

Twoje lata pustki:

2016/2017

 

Dziękuję bardzo za obliczenie :) Na to wychodzi, że to teraz..no pięknie, napisze jak wrażenia, gdy się skończą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bardzo ciekawy temat, ja również poproszę.

Twoje lata pustki:

2016/2017

 

O kurczaki to kiepsko bo ten rok miał być rokiem zmian :D Dziękuję Mariko!

Skoro miał być, to mam nadzieję, że nadal będzie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę <kwiatek>

Twoje lata pustki:

2010/2011

2022/2023

Bardzo dziękuję <kwiatek> rzeczywiście były to dla mnie 2 ciężkie lata nic mi nie wychodziło.... czyli coś w tym jest <myśli> Pozdrawiam :)

Dzięki za weryfikację. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...