Skocz do zawartości

Początek w numerologii


potahontas1980

Polecane posty

Witam,mam na imię Kasia i dopiero od kilku dni próbuję odkrywać numerologię. Z tego co widzę w internecie jest dużo różnych alfabetów numerologii np.gematria,wedyjska itd. Książek na temat numerologii też jest wiele. Interpretacji liczb i obliczeń jeszcze więcej jak taki laik jak ja może to ogarnąć <szok> .Od czego zaczynaliście na początku swej drogi? Za każdą radę lub podpowiedż dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) systemów numerologicznych jest kilka i tak naprawdę od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz. Możesz porównać kilka i wybrać ten "najlepszy". Na forum przeważają interpretacje z książki Nataszy Czarmińskiej, ale można znaleźć także inne. Nie rezygnuj, informacji jest wiele, ale dla chcącego nic trudnego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ja korzystam z wyszukiwarki a teraz jestem tu więc mam nadzieję że wiele osób pomoże mi zgłębić numerologie i jej różne interpretacje. Pozdrawiam. <psotnik>

Jeżeli z Twojej strony pojawią się pytania, tematy, to na pewno będą również odpowiedzi <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...