Skocz do zawartości

Rok osobisty a numerologiczny?


Monia250

Polecane posty

Witam wszystkich. mam pytanie jaka jest różnica miedzy rokiem osobistym a numerologicznym.

Wiem ze osobisty jest od urodzin do urodzin - a numerologiczny od pierwszego nowiu po 4 września - wiec zaczol sie w środę (jesli mam dobre informacje ;) )

 

Znalazłam tez informacje jak sie je oblicza ale znalazłam tez rozbieżności - jesli chodzi o rok numerologiczny to sumujemy wszystkie cyfry z daty urodzenia (droga życia) plus obecny rok (teraz zaczol sie 2017)

- w przypadku roku osobistego dodajemy tylko dzień i miesiąc i obecny rok

Czy posiadam poprawne informacje?

Czy można być w rożnym roku numerologicznym i osobistym ? Albo czy rok osobisty i numerologiczny moze być ta sama liczba ? Który z tych rokow ma większe znaczenie w numerologi i ustaleniu tego co nas moze spotkać . Dziękuje za informacje życzę miłego piątku i weekendu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja ;) jeszcze jedno pytanko - teraz dodajemy rok 2017 czy już 2018 ?

 

Np czy dobrze policzyłam.

Rok numerologiczny

0+1+1+0+1+9+8+0 = 20=2

2+0+1+8= 11=2

Wiec 2+2=4 jestem w 4 roku numerologicznym

* rok osobisty

0+1+1+0 =2 ( klucz wcielenia - chyba tak to sie nazywa)

2+0+1+7 = 10= 1

2+1= 3 - czyli jestem w 3 roku osobistym?

Czy dobrze dokonałam obliczeń?

Dziękuje za pomoc i wszelkie informacje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. mam pytanie jaka jest różnica miedzy rokiem osobistym a numerologicznym.

Wiem ze osobisty jest od urodzin do urodzin - a numerologiczny od pierwszego nowiu po 4 września - wiec zaczol sie w środę (jesli mam dobre informacje ;) )

 

Znalazłam tez informacje jak sie je oblicza ale znalazłam tez rozbieżności - jesli chodzi o rok numerologiczny to sumujemy wszystkie cyfry z daty urodzenia (droga życia) plus obecny rok (teraz zaczol sie 2017)

- w przypadku roku osobistego dodajemy tylko dzień i miesiąc i obecny rok

Czy posiadam poprawne informacje?

Czy można być w rożnym roku numerologicznym i osobistym ? Albo czy rok osobisty i numerologiczny moze być ta sama liczba ? Który z tych rokow ma większe znaczenie w numerologi i ustaleniu tego co nas moze spotkać . Dziękuje za informacje życzę miłego piątku i weekendu. :)

Monia250 zobacz tutaj - Rok Numerologiczny viewtopic.php?f=97&t=1702 i Rok Osobisty -

Rok Osobistyhttps://kartylosu.pl/viewtopic.php?f=97&t=1007 na pewno znajdziesz tutaj wiele informacji ;)

Rok Osobisty dotyczy wydarzeń wewnętrznych, czyli teoretycznie jest ważniejszy. Rok Numerologiczny to z kolei wszystko co ma wpływ z zewnątrz.

Rzadko się zdarza, aby wibracje Roku Numerologicznego i Osobistego były takie same, ale taka możliwość jak najbardziej istnieje. Najczęściej są różne, to znaczy np. ktoś jest w Roku Numerologicznym 5, a w Roku Osobistym 1.

 

To jeszcze ja ;) jeszcze jedno pytanko - teraz dodajemy rok 2017 czy już 2018 ?

 

Np czy dobrze policzyłam.

Rok numerologiczny

0+1+1+0+1+9+8+0 = 20=2

2+0+1+8= 11=2

Wiec 2+2=4 jestem w 4 roku numerologicznym

* rok osobisty

0+1+1+0 =2 ( klucz wcielenia - chyba tak to sie nazywa)

2+0+1+7 = 10= 1

2+1= 3 - czyli jestem w 3 roku osobistym?

Czy dobrze dokonałam obliczeń?

Dziękuje za pomoc i wszelkie informacje ;)

Tak

Rok Osobisty to dzień i miesiąc urodzenia + aktualny rok = 1+10+2017= 2028 2+2+0+8=12 1+2=3

Rok Numerologiczny to droga życia + nadchodzący rok = 2+2018= 2020 2+2=4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...