Skocz do zawartości

Jakich partnerów szukamy?


Anika

Polecane posty

Spróbujmy zwrócić się o pomoc do numerologii, która nam pomoże naświetlić, jakich partnerów szukamy podświadomie i dlaczego. Jakich możemy zaliczyć do karmicznych, a jacy są nam dani po prostu, do pomocy stworzenia sytuacji z przeszłości.

 

Przykład wyliczenia w celu uzyskania liczby, odpowiadającej za karmiczne programy:

 

Data 20.01.1955

1) Sumujemy liczbę miesiąca i roku urodzenia: 1 + 20 (czy li 1 + 9 + 5 + 5) = 21 = 2 + 1 = 3

2) Od liczby drogi życiowej (w tym wypadku 5 -> 2+1+1+9+5+5=23 2+3=5) odejmiemy otrzymaną liczbę w pierwszym działaniu 53 = 2 (lub odwrotnie, wychodząc z założenia „ od większej liczby odejmujemy mniejszą)

3) Do otrzymanej liczby dodajemy liczbę dnia urodzenia: 2 + 20 = 22 (2+2) = 4 ( jeśli przy odejmowaniu wyjdzie ( w tym przypadku zamiast 22) liczba równa 10, 11, 12, 13, 14, to nie redukujemy jej do jednostek, a jeśli wyjdzie 28 wówczas redukujemy (2 + 8 = 10 , 1 + 0 = 1)

 

I to jest nasza poszukiwana liczba karmicznego programu partnerstwa.

I jeszcze jeden przykład: Data 04.05.1963

1)5 + (1 + 9 + 6 + 3)= 24 =2 + 4 = 6

2) 6- 1 = 5

3) 5 + 4 = 9

 

Uwaga: liczba drogi życiowej to dodanie wszystkich liczb daty urodzenia i zredukowanie jej do jednostek, np. (20 1 1955 : 2 + 0 + 1 + 1 + 9 + 5 + 5 = 23 2 + 3 = 5 – jest to liczba drogi życiowej)

 

Jeśli wasz rezultat jest równy :

Jedynce – w podświadomości wpisany jest program miłosnego dramatu. Romanse zaczynały się i kończyły szybko i szumnie. Będziecie szukać w związkach silnych przeżyć. I ten, kto te przeżycia wam dostarczy, tego można nazwać karmicznym, kto będzie z wami w tych przygodach uczestniczyć. Macie także programy dobra, szczodrości, wierności, lecz wszystko to jest dla kogoś godnego tych wartości. Często człowiek, z którym jesteście, związany jest z wami karmą poprzez dzieci.

 

Dwójki – głęboki romantyzm w połączeniu z samotnością. W poprzednim życiu wasza dusza miała mnóstwo rozczarowań i teraz przepełniona jest programami lęków i samotności. Wszyscy, którzy będą zmuszać was do cierpień, albo ci, których wy będziecie zmuszać, będą związani z wami „rozczarowaniem”. Dlatego nie należy szukać związku romantycznego, gdyż możecie wpaść w karmiczną pułapkę, tylko szukajcie równości w słabym wyrażaniu uczuć. Ten człowiek, który zdolny jest podnieść was ponad karmę, będzie obdarowywał was miłością zmieszaną z szacunkiem, a nie po prostu zwykłymi impulsami, pełnymi uznania.

 

Trójki – w poprzednim życiu duszy tej przyszło przeżyć kilka związków, dlatego szczególnego przywiązania do nikogo nie czuje. Natomiast istnieje teraz program emocjonalnych dążeń. Jeśli spotkacie człowieka z takimi samymi zainteresowaniami, z taką samą pasją, to wybierajcie jego, on nie spowoduje waszego cierpienia i rozstania, tylko razem będziecie mogli stworzyć nową życiową drogę. Wśród ludzi z taką liczbą spotyka się wielu takich, których uczucia są powierzchowne i oni powinni teraz uczyć się kochać.

 

Czwórki – charakter waszego zachowania w poprzednim życiu to przysłowiowe „ze skrajności w skrajność”. Oprócz tego, w podświadomości będzie znajdować się program zbytniej krytyki w stosunku do siebie jak również innych. Wielu przedstawicieli będzie miało zapisane w podświadomości „ brak wyrazistości w związkach”, a niektórzy „głęboka wierność z wpleceniem zazdrości”. Tak że przejaw karmiczny będzie zależał od waszej drogi, albo będzie to droga oddania i wierności, albo przechodzenia przez „ciężar”… Jest wam pisane spotykać tych, z którymi widzieliście się w przeszłości, tylko że oni szczęścia wam nie przyniosą, jak i wy nie będziecie mogli uczynić ich szczęśliwymi. Szukajcie partnera podobnego do waszej mamy, weźcie ją za ideał, wtedy może i coś z tego wyniknąć.

 

Piątki – w poprzednim życiu zbyt wiele wymagaliście od partnerów. Wokół was znajdowały się silne seksualne namiętności. Także podświadomość zachowuje taki program, jak nadmierną dumę. Każdy romans, owiany chłodem – jest karmiczny, jak i romanse przepełnione zdradą i manipulacją. Dla swojej duszy należy wybrać swoją drogę duchową i jeśli człowiek zgodzi się przejść ją z wami, to właśnie on będzie posłańcem Anioła- Stróża.

 

Szóstki – w poprzednim życiu człowiek albo był konserwatystą, który był tylko za instytucją ślubu lub wybierał drogę wierności rycerskiej, albo bez ślubu i bronił tego, co jest bliskie jego sercu. Podświadomie poszukujecie człowieka, który by w pełni z wami się zgadzał i troszczył się o was. I jesteście w stanie jego znaleźć. Jeśli taki człowiek znajduje się w waszej podświadomości, to na pewno spotkacie go.

 

Siódemki – w przeszłym życiu mogliście albo stale ofiarowywać siebie innym, albo przejawiać skrajną niestałość i egoizm. W waszej podświadomości nie ma programu „udanego związku”, jednakże można go wypracować, na przykład za pomocą modlitw, odpowiednim zachowaniem. Każdy wasz negatywny czyn lub negatywna myśl może przyczynić się do zakończenia i zerwania związku, nawet jeśli wy źle będziecie zachowywać się w stosunku do innych ludzi. Związek partnerski jest waszym słabym punktem duszy. Stańcie się bardziej szczodrzy, lepsi, cierpliwsi, to szczęście zawsze będzie z wami.

 

Ósemki – karmicznie będziecie związani z partnerem, który będzie o wiele starszy od was, albo z takim, który będzie podkreślał swoje starszeństwo, albo z takim, który w hierarchii zawodowej stoi od was wyżej. Ci partnerzy gotowi są zrobić dla was wiele, ale czy będą w stanie uczynić was szczęśliwymi, jeśli w przeszłym życiu wy wybraliście karierę i swoje ambicje? Szczęście znajdziecie z człowiekiem, który podzieli wasze aspiracje w nauce, twórczości, sztuce.

 

Dziewiątki – w przeszłym życiu uważano was za niezwykłego człowieka i to jest prawda, lecz większość związków była nudna, nietrwała, krótkotrwała. Czasami macie ochotę znaleźć partnera i ofiarować się dla niego, a czasami na odwrót, jednak w każdym przypadku, wam, we dwoje powinno być ciekawie. Szczęście znajdziecie z tym człowiekiem, który zechce dać wam „miłość na całe życie” i będzie pomagać w poruszaniu się naprzód oraz wspierać wszystkie wasze plany i idee.

 

Dziesiątka – człowiek agresywnie prześladował swego partnera i teraz może albo w ogóle przejawiać obojętność, albo kontynuować karmiczny program. Wyjście jest tylko jedno, kierować swą energię na zainteresowania i pasje.

 

Jedenastki – człowiek z taką liczbą może być bardzo surowy albo współczujący. Tutaj bardzo dużą rolę będzie odgrywać wsparcie i pomoc partnera. I oprócz tego, partner powinien być bardzo zdolny albo utalentowany.

 

Dwunastki – podświadomie będziecie dążyć do tego, by stać się ofiarą. Nie powinniście wybierać partnera, który żyje życiem wszystkich. Spokojny, cichy dom – to najlepsza przystań w waszym życiu.

 

Trzynastki – w przeszłości nie ceniliście tego, co posiadaliście, miłość, która żyła obok i gotowa była ponosić ofiarę dla was. Teraz przyjdzie pomęczyć się, powalczyć o nią.

 

Czternastki– sami cierpieliście z powodu tego, kogo kochaliście, jednakże nie uznawaliście tego człowieka, teraz od nowa będziecie się uczyć relacji l udzkich.

 

Źródło: tajemnice-numerologii.pl

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

U mnie chyba wychodzi 2?

 

10.08.1995

numerologiczna 33

 

*

8+6 (6 bo 1995, 1+9+9+5) =14, 1+4=

 

**

6-5=1

 

***

1+1=2

 

Czy dobrze to obliczylam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, runoutofbreath napisał:

U mnie chyba wychodzi 2?

 

10.08.1995

numerologiczna 33

 

*

8+6 (6 bo 1995, 1+9+9+5) =14, 1+4=

 

**

6-5=1

 

***

1+1=2

 

Czy dobrze to obliczylam?

 

runoutofbreath,  uważam, że dobrze policzyłaś :) 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

runoutofbreath , u mnie takze 2, zatem trzeba unika dramatow sercowych bo w przyszlym wcieleniu znowu sie będziemy z nimi szamotać.

Nie ukrywam ze ktoś analityczny bardziej by do mnie pasował niz ktos kto stale zabiega o ekstremalna intensywność uczuć, nawet organizm nie jest

w stanie wytrzymac milosnej chemii latami

  • Smutek 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MIMESIS napisał:

runoutofbreath , u mnie takze 2, zatem trzeba unika dramatow sercowych bo w przyszlym wcieleniu znowu sie będziemy z nimi szamotać.

Nie ukrywam ze ktoś analityczny bardziej by do mnie pasował niz ktos kto stale zabiega o ekstremalna intensywność uczuć, nawet organizm nie jest

w stanie wytrzymac milosnej chemii latami

 

Co masz na mysli piszac "unikac dramatow sercowych"? niestety pewnie to co mamy do przerobienia przerobic musimy, wazne zeby nie tylko brac ale i dawac od siebie, przy czym nie dac sie wykorzystywac na maksa! Wszedzie musi byc rownowaga...ja wiem, ze np mam sklonnosci do dawania wszystkiego na maksa, kiedy sie angazuje..jak to 33..ale na szczescie ucze sie najpierw myslec o sobie i coraz lepiej mi to idzie. Nie mowie zeby byc egoista, absolutnie nie! Chodzi jednak o to, zeby trafnie oceniac ludzi (co ja akuart potrafie doskonale, bo mam silna intuicje) i nie dac sie wykorzystywac pod zadnym wzgledem, czy to energetycznym czy finansowyn..byc dobrym, dawac i tego samego oczekiwac w zamian, otaczajmy sie ludzmi, ktorzy zasluguja na nasza milosc, dobroc i oddanie i tego samego wymagajmy, bo zasluzylismy na to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzilo mi o to, żeby rozstawa sie z klasa albo nie przeciagac relacji, ktore nie rokuja na przyszlosc a sa przeladowane emocjami zamiast dzialanen.

W sumie kazdy ma inne doswiadczenia wiec sie nie bede wymadrzac.<stop>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2018 o 21:36, MIMESIS napisał:

Bardziej chodzilo mi o to, żeby rozstawa sie z klasa albo nie przeciagac relacji, ktore nie rokuja na przyszlosc a sa przeladowane emocjami zamiast dzialanen.

W sumie kazdy ma inne doswiadczenia wiec sie nie bede wymadrzac.<stop>

 

 

Masz racje, ja tego nie neguje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mi wychodzi 1. :D

23.12.1987

12 + 25(1+ 9+8+7)=37=10=1

A mojemu partnerowi 9. HMMM zastanawiające :D

25.06.1983

6 + 21 = 27 = 9.

Ciekawe, ciekawe.

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czasami macie ochotę znaleźć partnera i ofiarować się dla niego, a czasami na odwrót, jednak w każdym przypadku, wam, we dwoje powinno być ciekawie. Szczęście znajdziecie z tym człowiekiem, który zechce dać wam „miłość na całe życie” i będzie pomagać w poruszaniu się naprzód oraz wspierać wszystkie wasze plany i idee. "

 

To się bardzo zgadza :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 18.07.2018 o 10:53, Essa napisał:

"Czasami macie ochotę znaleźć partnera i ofiarować się dla niego, a czasami na odwrót, jednak w każdym przypadku, wam, we dwoje powinno być ciekawie. Szczęście znajdziecie z tym człowiekiem, który zechce dać wam „miłość na całe życie” i będzie pomagać w poruszaniu się naprzód oraz wspierać wszystkie wasze plany i idee. "

 

To się bardzo zgadza :)

U mnie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiątka – człowiek agresywnie prześladował swego partnera i teraz może albo w ogóle przejawiać obojętność, albo kontynuować karmiczny program. Wyjście jest tylko jedno, kierować swą energię na zainteresowania i pasje.

 

Kocham to ............ Anika  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Batyam napisał:

Dziesiątka – człowiek agresywnie prześladował swego partnera i teraz może albo w ogóle przejawiać obojętność, albo kontynuować karmiczny program. Wyjście jest tylko jedno, kierować swą energię na zainteresowania i pasje.

 

Kocham to ............ Anika  

 Coś jeszcze dodam. na rozwinięcie :

Popatrzcie sobie dziewczyny na daty partnerów, ja tak zrobiłam,  u mnie te karmy wychodzą a opisy są nawet baaardzo pokrywające.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...