Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY - jak obliczyć?


Suhaila

Polecane posty

ROK OSOBISTY

 

Numerologia twierdzi, że życie każdego człowieka składa się z dziewięciu cykli, które następują jeden po drugim.

Gdy ostatni - dziewiąty cykl się kończy, zaczyna się ponownie pierwszy i tak cały czas. Za pomocą tych cykli, numerologia może pomóc nam dowiedzieć się więcej na temat najważniejszych punktów kluczowych w naszym życiu. Ten kluczowy punkt to, na przykład, ślub, narodziny dziecka lub wypadek, choroby. Problem może być naszym zadaniem, może dotyczyć na przykład choroby, miłości, pieniędzy lub innych spraw.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych cyklach numerologicznych, możemy rozpocząć obliczenia i zobaczyć, co nam wyjdzie.

 

Najpierw przykład: Spójrzmy na datę Marco, urodzony 14.05.1947. Suma liczb z jego daty urodzenia 14.05.1947 wynosi 31= 4.

 

To sprawia, że ​​Marco jest numerologiczną czwórką. Liczba 4 jest związane z jego sferą uczuciową, mówi o związkach, problemach i zobowiązaniach.

 

Marco ożenił, gdy miał 18 lat, a rozwiódł, gdy miał 36 lat. Tak, to są dwa cykle 9 lat.

Spotkał się z inną kobietą w tym samym roku, a zakończył związek, gdy miał 53. To są kolejne dwa cykle po 9 lat.

 

Z tego przykładu możemy się dowiedzieć, że za każdym razem, gdy Marco zbliża się do końca cyklu numerologii, jest w dziewiątym roku, ma wiele problemów w uczeniu się lekcji życia, która jest lekcją życia 4.

 

Aby dowiedzieć się, w którym jesteś cyklu, należy użyć następującej metody obliczeń.

Dodaj do siebie dzień i miesiąc urodzenia, a następnie do liczby, która wyszła dodaj bieżący rok kalendarzowy.

 

Przykład: Osoba urodzona 2.9.1976 w 2015 roku będzie w 1 Roku Osobistym, ponieważ:

2+9= 11 11+2015=2026 2+0+2+6=10 1+0=1

 

Możesz również dowiedzieć się, w jakim Roku Osobistym byłeś, na przykład 20 lat temu.

W tym celu należy wybrany przez siebie rok do dnia i miesiąca urodzenia. Na przykładzie powyższej daty, będzie to wyglądać tak: 2+9= 11 11+1995=2006 2+0+0+6 = 8.

 

 

Droga Życia, a Rok Osobisty:

Co dziewięć lat, następuje powrót do cyklu, który jest taki sam jak nasz numer lekcji życia (Drogi Życia). Te momenty, są szczególnie ważne, wtedy można korzystać z okazji, aby doświadczyć wzrostu w stosunku do lekcji w życiu.

 

Jeśli jesteś w tym samym cyklu, jak numer Drogi Życia, to będzie bardzo ważny rok dla Ciebie. Będziesz w stanie skuteczniej radzić sobie z tego specjalnego cyklu niż inni ludzie. Tak, aby uzyskać jak najwięcej z tego cyklu, trzeba skutecznie opisać swoją ścieżkę życia, plan na przyszłość, ciężko pracować i cierpliwie odpowiadać na wszelkie kwestie w tym cyklu. Jeśli zrobisz to poprawnie, będziesz czerpać korzyści w następnym cyklu.

 

Miłego liczenia :)

 

OPIS POSZCZEGÓLNYCH WIBRACJI TUTAJ:

1 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2186

2 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2187

3 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2188

4 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2189

5 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2190

6 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2191

7 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2192

8 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2193

9 ROK OSOBISTY - viewtopic.php?f=98&t=2194

  • Dziękuję! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

z obliczeń wynika, żem w cyklu 7 jestem ? Tak mam to rozumieć? Czy cykl i wibracja to jest to samo ? czy chodzi o to, że jestem w 7 cyklu o wibracji 6?

<bezradny> <bezradny>

Data urodzenia 23.12.1987, ktoś naświetli ? <szok>

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracja, to w tym przypadku liczba :)

 

A w tym temacie jest mowa o cyklu na określony rok, więc licząc tak jak podano u góry, Ty obecnie jesteś w 6 Roku Osobistym

23+12+2014 = 2049 2+0+4+9=6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Cholera, ten 9 rok jest okropny ; (

Wszystko jak opisali, z niecierpliwością czekam na grudzień...

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie ma co się bać, w końcu już nie jeden taki rok przeżyłaś, wtedy pewnie nieświadomie, a jednak się udało :) Bojaźń i lęk, mogą zadziałać na twoją niekorzyść i spotęgować cięższy czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 9 roku osobistym, który patronuje wewnętrznym przezyciom i odczuciom, czyli jego główną sfera są nasze myśli i uczucia. Natomiast rok numerologiczny ten główny odnosi się do przeżyć zewnętrznych, czyli wszystko to co jest obok nas, a jesteśmy z tym powiązani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie. Najlepiej, gdyby zarówno w jednym jak i w drugim Roku były takie same wibracje, ale niestety tak się dzieje bardzo rzadko. Mimo wszystko, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, każdą wibrację da się poskromić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Ja mam takie pytanie - skoro rok osobisty liczy się od urodzin do urodzin :D

A ja mam urodziny w grudniu, to rozumiem, że dodając 23+12+2016=8, w 8 rok osobisty wchodzę w grudniu 2016, czy już w 9 ? Ooo Trochę to zagmatwane :P

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja mam takie pytanie - skoro rok osobisty liczy się od urodzin do urodzin :D

A ja mam urodziny w grudniu, to rozumiem, że dodając 23+12+2016=8, w 8 rok osobisty wchodzę w grudniu 2016, czy już w 9 ? Ooo Trochę to zagmatwane :P

Na razie jeszcze jesteś w 7 Roku Osobistym, a od 23.12.2016 wejdziesz w swój 8 Rok Osobisty.

Rok Osobisty można bardzo łatwo policzyć, wystarczy najpierw dodać dzień + miesiąc urodzenia, a następnie do tej liczby dodać aktualny rok. Tą metodą można obliczyć zarówno, Rok Osobisty w przeszłości jak i w przyszłości.

Rozpiska:

23.12.2009 do 22.12.2010 = 1

23.12.2010 do 22.12.2011 = 2

23.12.2011 do 22.12.2012 = 3

23.12.2012 do 22.12.2013 = 4

23.12.2013 do 22.12.2014 = 5

23.12.2014 do 22.12.2015 = 6

23.12.2015 do 22.12.2016 = 7

23.12.2016 do 22.12.2017 = 8

23.12.2017 do 22.12.2018 = 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26608_stokrotnie%20dziekuje.JPG

Ja mam takie pytanie - skoro rok osobisty liczy się od urodzin do urodzin :D

A ja mam urodziny w grudniu, to rozumiem, że dodając 23+12+2016=8, w 8 rok osobisty wchodzę w grudniu 2016, czy już w 9 ? Ooo Trochę to zagmatwane :P

Na razie jeszcze jesteś w 7 Roku Osobistym, a od 23.12.2016 wejdziesz w swój 8 Rok Osobisty.

Rok Osobisty można bardzo łatwo policzyć, wystarczy najpierw dodać dzień + miesiąc urodzenia, a następnie do tej liczby dodać aktualny rok. Tą metodą można obliczyć zarówno, Rok Osobisty w przeszłości jak i w przyszłości.

Rozpiska:

23.12.2009 do 22.12.2010 = 1

23.12.2010 do 22.12.2011 = 2

23.12.2011 do 22.12.2012 = 3

23.12.2012 do 22.12.2013 = 4

23.12.2013 do 22.12.2014 = 5

23.12.2014 do 22.12.2015 = 6

23.12.2015 do 22.12.2016 = 7

23.12.2016 do 22.12.2017 = 8

23.12.2017 do 22.12.2018 = 9

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witajcie :) a ja mam takie pytanie bo już się pogubilam <bezradny> kiedyś znajoma stawiając mi pierwszy raz karty powiedziała że rok osobisty zaczyna się we wrześniu i trwa aż do września następnego roku, natomiast na innych stronach, blogach tarotowych itp, wyczytałam że rok osobisty trwa od urodzin do następnych urodzin? Więc jak to jest? Wiem że obecny rok 2017 to 1, a ja jestem numerologiczna 8, więc jestem w 9 roku osobistym... Czy od września wchodzę w 1 rok, czy dopiero od dnia urodzin... Może ktoś wytłumaczyć. Bardzo ładnie proszę <kwiatek>.

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) a ja mam takie pytanie bo już się pogubilam <bezradny> kiedyś znajoma stawiając mi pierwszy raz karty powiedziała że rok osobisty zaczyna się we wrześniu i trwa aż do września następnego roku, natomiast na innych stronach, blogach tarotowych itp, wyczytałam że rok osobisty trwa od urodzin do następnych urodzin? Więc jak to jest? Wiem że obecny rok 2017 to 1, a ja jestem numerologiczna 8, więc jestem w 9 roku osobistym... Czy od września wchodzę w 1 rok, czy dopiero od dnia urodzin... Może ktoś wytłumaczyć. Bardzo ładnie proszę <kwiatek>.

Można się pogubić, bo oprócz roku osobistego jest także rok numerologiczny. Niektórzy używają tych nazw zamiennie, a nie powinno tak być, bo to dwa zupełnie inne pojęcia. Rok osobisty trwa od urodzin do urodzin, a numerologiczny zaczyna się we wrześniu. O roku numerologicznym więcej informacji znajdziesz tutaj viewtopic.php?f=97&t=1702

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam

Wiem ze jest tubwszystko ładnie opisane ale Poprostu chciała bym mieć pewność czy dobrze obliczyłam

Data urodzenia 1.10.

Tak wiec

Od 1.10.2017- do 30.09.2018 - jestem w 3 roku osobistym ?

 

A jesli chodzi o rok numerologiczny to do końca września mamy 2018- czyli 11 czyli 2. Tak wiec jesli jestem 2 to jestem w 4 roku numerologicznym ?

 

A teraz tak dla sprawdzenia

Od 1.10.2004 do 30.09.2005 byłam w 8 roku osobistym wiec w styczniu 2005 był mój 8 rok osobisty

Ale 9 numerologiczny ?

Czy dobrze policzyłam ? Dziękuje za odpowiedz

Miłego tygodnia życzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem ze jest tubwszystko ładnie opisane ale Poprostu chciała bym mieć pewność czy dobrze obliczyłam

Data urodzenia 1.10.

Tak wiec

Od 1.10.2017- do 30.09.2018 - jestem w 3 roku osobistym ?

 

Tak od 1 października - bo rozumiem, że wtedy masz urodziny weszłaś w 3 rok osobisty i będzie on trwał do 1. 10

2018 roku

 

A jesli chodzi o rok numerologiczny to do końca września mamy 2018- czyli 11 czyli 2. Tak wiec jesli jestem 2 to jestem w 4 roku numerologicznym ?

Jak najbardziej ;)

 

A teraz tak dla sprawdzenia

Od 1.10.2004 do 30.09.2005 byłam w 8 roku osobistym wiec w styczniu 2005 był mój 8 rok osobisty

Na to wychodzi ;)

 

Ale 9 numerologiczny ?

Czy dobrze policzyłam ? Dziękuje za odpowiedz

A tutaj wystarczy dodać drogę życia roku 2005

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie :)

Mam jeszcze jedno pytanie - który z tych rokow jest ważniejszy - ma wiekszy wpływ na nasza przyszłość i życie i czy np pozytywna wibracja roku numerologicznego i osobistego partnera moze zniwelować negatywna wibracje roku numerologicznego drugiego z partnerów

Przykład

Ja w momencie zawierania małżeństwa byłam w 8 roku osobistym (znalazłam ze to dobry rok na zawieranie małżeństwa ) niestety znajdowałam sie także w 9 roku numerologicznym :(

Partner był w 2 roku osobistym i 8 numerologicznym .

Czy ta moja 9 przekreśla wszystko ?

Dziękuje za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie :)

Mam jeszcze jedno pytanie - który z tych rokow jest ważniejszy - ma wiekszy wpływ na nasza przyszłość i życie i czy np pozytywna wibracja roku numerologicznego i osobistego partnera moze zniwelować negatywna wibracje roku numerologicznego drugiego z partnerów

Przykład

Ja w momencie zawierania małżeństwa byłam w 8 roku osobistym (znalazłam ze to dobry rok na zawieranie małżeństwa ) niestety znajdowałam sie także w 9 roku numerologicznym :(

Partner był w 2 roku osobistym i 8 numerologicznym .

Czy ta moja 9 przekreśla wszystko ?

Dziękuje za odpowiedz

 

Wejdę Monia w słowo

Rok osobisty dotyczy Ciebie więc jest ważny dla Ciebie policz z jakich liczb wyszła Ci liczba osiem. To też ważne.

Rok numerologiczny to rok numerologiczny daje nam informacje jak energetycznie wiruje rok np dla mnie ważniejsze są podliczby.

 

Kiedy wyszłaś za mąż to była to data my jej nie znamy ty ja znasz.

Masz też swoją drogę życia i piramida numerologiczna to okresy wibracji liczb.

 

Nie wiem czy wchodzilas na ćwiczenia i analizy w dziale numerologia

Ale chyba wchodzilas i lub czuliśmy wszystko.

Pokazały Ci się też liczby ukryte.

Pisze o tym specjalnie bo w tym ćwiczeniu odkryłam przed wami dziewczyny to że

Wcale nie mamy jednej drogi zycia

Tylko dwie

Mamy też dwie piramidy

Mamy też lekcje do przepracowania pokazane nam w czarnych szczytach.

Intencje naszej drogi zycia to liczba drogi zycia

Rok osobisty to rok do wypełniania celów.

Monia250

 

Każdy dzień ma swoją datę

Data ślubu to data dlaczego ważna

Po pierwsze np zmieniamy nazwisko.

Jeśli zmieniamy to za jakiś czas będziemy wiórowa innymi liczbami.....

 

Dwa ja wychodziłem za mąż w trzecim roku osobistym i co z tego. I też w pierwszym.

Nie zrobisz Monia 250 wyliczeń nie oddając wszystkich dat a ty podajesz tylko te wyrywkowe.

 

Wchodząc z tematem podawaj pełne daty z rokiem urodzenia.

Będzie łatwiej.

Np

Data moja urodzenia

Daria partnera

Rok poznania

Data slubu

Tu z datą ślubu jest np zmiana nazwiska.

I wszystkie imiona jakie mamy jeśli ktoś miał bierzmowanie to też to imię bierze pod uwage

I dobrze też popatrzeć na lata osobiste w których coś się zaczynało lub konczylo

 

Jeśli ktoś chce robić wyliczenia dla siebie np w biznesie to

Data ur wszystkich np wspolnikow

Obliczenie nazwy

Daty rejestracji

I piramida dla działalności

 

Pozdrawiam Batyam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...