Skocz do zawartości

LICZBY NIEZALEŻNOŚCI 7, 8, 9


Marika

Polecane posty

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 7

Mamy tu do czynienia z człowiekiem, który posiada liczne atuty, pozwalające mu wyrażać niezależność, bez zrywania więzów, które są mu niezbędne dla równowagi i które w żadnym wypadku nie kłócą się z jego wolnością wewnętrzną, lecz sprzyjają rozwojowi i ekspresji.

 

AUTONOMIA

W młodości Siódemka sprawia wrażenie osoby słabej i podatnej na wpływy, pozbawionej odwagi, autonomii, woli. Wygląda, jakby kierowała się wyłącznie oczekiwaniami innych pod swoim adresem, nigdy nie będąc sobą. Bez zakładania fałszywych masek, gdyż Siódemka nie ma w sobie nic z oszusta, hipokryty czy symulanta, potrafi otaczać się aurą tajemniczości, która chroni ją przed innymi, a może wręcz przed nią samą. Za tego rodzaju zachowaniem stoi głębokie niezdecydowanie. Jednak rozterki Siódemki nie są wynikiem wewnętrznej słabości, czy braku krytycyzmu ani niestałości charakteru, lecz skutkiem głębokiego perfekcjonizmu, potrzeby harmonii i piękna, która popycha ją do pogoni za ideałem. Nieustannie obawia się niewłaściwej decyzji, chybionego wyboru, złego kierunku, zainwestowania uczuć w kogoś, kto nie spełnia jej standardów, wreszcie - ulegania manipulacji w decyzjach. Tak więc Siódemka boi się wszelkiego działania i angażowania.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Siódemka posiada pewien atut. niewątpliwy dar bogów, który z wiekiem uczy się rozwijać i eksploatować. Mam tu na myśli dar obserwacji. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie jest on niczym wyjątkowym. Czy naprawdę? Proponuję pewien sprawdzian. Zaproście dziesięć osób i pokażcie im scenkę z życia codziennego, którą udało się wam sfilmować, a potem poproście, żeby opowiedziały, co zobaczyły' na ekranie. Przekonacie się, jak niewiele osób posiada dar obserwacji. Siódemki często są bardzo bezstronnymi obserwatorami. Rozumieją, co się wokół nich dzieje, potrafią przystosować się do okoliczności, przyjąć cudze poglądy, a z czasem wykształcają własny światopogląd, starając się postępować w sposób prawy i zrównoważony, utrzymywać harmonijne związki ze światem.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Tego rodzaju harmonia jest Siódemce bardzo potrzebna, jednak nie sprzyja jej wewnętrznej niezależności. Gdy jednak Siódemka zaczyna osądzać rzeczywistość, zajmować wobec niej zdecydowane stanowisko, wtedy odnajduje w sobie siłę czy wręcz moc, której nie podejrzewała. Niekiedy pada ofiarą niewyjaśnionej melancholii, która upośledza jej wolność. Siódemka powinna więc nauczyć się ją pokonywać - mocno i niezłomnie trzymać się swych decyzji. Melancholia Siódemki najczęściej bowiem wynika z niezdecydowania, które rodzi wewnętrzne niezadowolenie.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

 

 

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 8

W ten czy inny sposób Ósemka zawsze dopnie swej niezależności, a przynajmniej zadba o to, by wyróżnić się spośród tłumu. Ponieważ jednak wybija się poprzez zachowania prowokacyjne i nonkonformistyczne, często wiedzie życie burzliwe, rzadko zaś spokojne i harmonijne.

 

AUTONOMIA

Zachowanie takie, wynikające z natury buntowniczej i nieposkromionej, świadczy o braku prawdziwej autonomii cielesnej i umysłowej. Serią, nierzadko nieprzerwaną, buntowniczych postępków Ósemka dąży do zespolenia, niekiedy wręcz fizycznego, z innymi. Z daleka widać, że jest to bardzo niewygodny model nawiązywania relacji, gdyż trudno zmusić kogoś, by był nam bliski, pozorując jedynie zainteresowanie, czy nawet fascynację tą osobą. Zgodnie z naturą swej Liczby, Ósemka nie potrafi niczego robić bez pasji i zaangażowania. Musi czuć. że żyje. przeżywa ekstremalne uczucia i doświadcza niecodziennych doznań. Rodzi to jednak zależność od świata zewnętrznego większą, niż by się mogło na pozór wydawać.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Z pozoru okazuje wielką niezależność myślenia, jest krytyczna, ironiczna, przenikliwa, przejawia rzadką jasność myślenia. Lubi zaganiać przeciwników w „kozi róg", obnażać, wynajdywać ich słabe punkty z perwersyjną wręcz satysfakcją. W rzeczywistości jest to obrona, która ma zmusić drugą stronę do zerwania z Ósemką, odrzucenia jej. Nie znajdując w sobie energii, by to samemu zrobić, często zmusza rozmówcę lub partnera do rozstania, któremu zawdzięcza swoistą niezależność, ogniskującą się wokół reakcji i działań zaczepnych i obronnych.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Ósemce nie wystarczają autonomia fizyczna i umysłowa ani niezależność myślenia. Potrzebuje czegoś więcej. Pragnie iść dalej, a więc radykalnie odciąć się od wszelkich wpływów i nacisków. Ma w sobie coś z fanatyka, napędzanego nienasyconym głodem absolutu. Nie ufa nikomu, jak wspominałem. Ósemka żyje w nieustającym stresie, miotana między przyciąganiem a odrzucaniem. Wykorzystuje swój potężny zasób energii i zdolności paranormalne w sposób konstruktywny, Ósemka potrafi doprowadzić się do zgody wewnętrznej, której jej lak brakuje, a w efekcie, do niezależności, która nigdy nie da jej całkowitego spokoju, jednak uaktywni jej wielki potencjał twórczy.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

 

 

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 9

Osoba ta prezentuje pewną fasadową, jeśli tak można powiedzieć autonomię ponieważ ma dar przebijania się przez życie, do którego zresztą podchodzi optymistycznie, z naturalnością i prostodusznością, korzystając z szans podsuwanych przez otoczenie. Dąży stale do poszerzenia swych horyzontów i pola działania.

 

AUTONOMIA

Fizycznie i intelektualnie osiąga szybko samodzielność, w dodatku w sposób zdrowy i zrównoważony, gdyż nigdy nie zrywa więzów z rodziną i środowiskiem, w których się wychowała. Nie próbuje się odróżniać, ani czemukolwiek sprzeciwiać. Paradoksalnie autonomii brakuje jej w kwestiach moralnych, gdyż z natury ma skłonność do podporządkowywania się regułom, zasadom, prawom funkcjonującym w jej środowisku i kulturze, z którymi się utożsamia i którym chce zapewnić ciągłość.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

W epoce, w której tak często mówi się o integracji, osoba z Dziewiątką jako Liczbą Niezależności ma bez względu na zawód, największą łatwość zespalania się ze światem materii i społeczeństwem. również w kwestii działań. Jednak motorem działań Dziewiątki nie jest jej duża zdolność adaptacji, lecz żądza przygody, głód nieznanego, doświadczeń. chęć poznania świata, odmiennych obyczajów i sposobów życia, ale pod warunkiem zachowania osobistych poglądów i przekonań. Dziewiątki wykazują się też dużym poczuciem humoru; nigdy nie wiadomo, czy są poważne, czy nie. Niekiedy objawiają altruizm, jednak brak im realizmu i trzeźwego osądu.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Pozostałe liczby horoskopu numerologicznego potwierdzą nam lub nie, czy dana osoba będzie umiała przekroczyć ograniczenia świata materialnego i nakierować się na cele bardziej szlachetne, altruistyczne. czy wręcz humanitarne, co zapewniłoby Dziewiątce maksimum wewnętrznej wolności. W przeciwnym przypadku jej niepohamowana skłonność do zabawy, rywalizacji, przygody wciągnie ją i zniewoli, zmuszając do nieustannego demonstrowania sobie i innym, do czego jest zdolna, gdyż nigdy nie jest z siebie wystarczająco zadowolona. Zdarza się Dziewiątkom padać ofiarą nadmiernego zaufania, wręcz łatwowierności wobec bliźnich, czy nawet pewnej naiwności. Cechy te pielęgnują w sobie, bojąc się dostrzec, rozpoznać, zrozumieć i rozwiązać problemy, czy niedoskonałości, które zakłócają ich idealistyczny, lecz, niestety, nierealistyczny obraz otaczającego świata i życia.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Aga to 9 wiele się zgadza ale popatrzyłem na Agnieszke 39/12/3 i tu też widzę siebie z dzieciństwa. Patrzę na liczby i one współgrają że sobą i moja drogą życia ot robię sobie analizę samej siebie. Dziękuję Mariko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Aga to 9 wiele się zgadza ale popatrzyłem na Agnieszke 39/12/3 i tu też widzę siebie z dzieciństwa. Patrzę na liczby i one współgrają że sobą i moja drogą życia ot robię sobie analizę samej siebie. Dziękuję Mariko

Super! Taka analiza jest bardzo pomocna, mając rozpisane poszczególne obliczenia można pomału interpretować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariko czy masz może danie na temat robienia nowego podpisu osoby. Zapomniałam jak to się profesjonalnie nazywa. Wiem że zmiana w imieniu przez numerologia jest wykonywana co o tym sądzisz. Pozdrawiam serdecznie Batyam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Mariko czy masz może danie na temat robienia nowego podpisu osoby. Zapomniałam jak to się profesjonalnie nazywa. Wiem że zmiana w imieniu przez numerologia jest wykonywana co o tym sądzisz. Pozdrawiam serdecznie Batyam

Czyżby wibracja podpisu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mariko czy masz może danie na temat robienia nowego podpisu osoby. Zapomniałam jak to się profesjonalnie nazywa. Wiem że zmiana w imieniu przez numerologia jest wykonywana co o tym sądzisz. Pozdrawiam serdecznie Batyam

Czyżby wibracja podpisu?

 

Tak dokładnie chodzi mi o wibracje podpisu.

Jakich liczb powinnam się trzymać, lub usniezac

Mam liczbę przeznaczenia 27/9

Liczbe duszy 23/5

I jeszcze czy mam brać pod uwagę wszystkie moje imiona nazwiska

Czy stworzyć podpis nowy

Jeśli popatrzę na sumę l. D +l. P to mi wychodzi 50/5 a ta 50 kłóci się z 27 i z 2 z liczba 5

 

Jest jakiś sposób

Od 2010r jakoś się zaczęłam miotac tak wewnętrznie.

Ostatnio usłyszałam o sobie ze jestem jak ptak który chce posunąć a nie może.

I powiedziała mi to osoba która kompletnie nie jest wtajemniczona w wibracje liczb.

I ja naprawdę się tak czuję coś blokuje

Mariko gdybyś mogła zobaczyć co o tym myślisz.

A może ktoś jeszcze by popatrzył.

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...