Skocz do zawartości

Śmierć + Słońce


DeliquiumLunae

Polecane posty

Spotkaliście kiedyś takie połączenie, jak Śmierć + Słońce? Wróże bez kart odwróconych, więc dla mnie Słońce ma wydźwięk pozytywny. Śmierć to u mnie w prostych sprawach/krótkich pytaniach oznacza jednoznaczne "nie", a gdy niesie za sobą głębsze przesłanie, to trudne i bolesne przemiany, często długotrwałe, takie co wydaje się, że to się już nigdy nie skończy ;) albo trzeba swoje przecierpieć, aby potem było lepiej. Czyli tak bym to interpretowała, że właśnie takie trudne i bolesne zmiany i jak się przez nie przebrnie to promyczek szczęścia.

Chyba, że już jest jakaś ustalona interpretacja, ale nie znalazłam takiej. :/

Wykonuję jedną wróżbę tygodniowo. Odpowiadam na pierwsze pytanie zadane w każdy poniedziałek :) Reszta zasad na pierwszej stronie. Zapraszam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym pomyślała, że coś się zakończy, będzie boleśnie ale w dłuższej perspektywie wyjdzie na plus.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bez sformułowanego pytania to można mnożyć możliwości :)

- zamknięcie się na relacje, transformacja pod wpływem relacji, praca nad wewnętrznym dzieckiem

- blokada, w której pokonaniu pomoże przyjaciel

- osoba w trakcie przemian, które wyjdą na lepsze - np. nowa relacja, zmiana nastawienia do świata itd.

- coś się na razie nie zadzieje, ale potem przyjdzie ulga, radość itd. Obecne trudności są tymczasowe i niezbędne dla dalszego rozwoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
śmierć + słońce skojarzyło mi się ze zmianami na lepsze, coś nowego zawita dla osoby pytającej

 

Mnie też, na zasadzie- coś umarło, by narodzić się mogło coś :)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...