Skocz do zawartości

Zgadnij jaki to przedmiot? ;)


Margita

Polecane posty

Również dziękuję i gratuluję Alicji <brawo> Teraz widzę ,że u mnie ten kijek głupca ładnie odzwierciedla kosę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Aniko za zagadkę i wam dziewczyny :)

 

Moja zagadka:

Przedmiot, który mam na myśli może być prawie w każdym pomieszczeniu i na pewno każdy z nas go ma. Można mieć jedną sztukę lub więcej, tak samo jak może mieć różne rozmiary. Najczęściej służy jako dodatek dekoracyjny. Są też specjalne wersje tego przedmiotu dla dzieci, które wykorzystują go do swoich zabaw.

 

Zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Aniko za zagadkę i wam dziewczyny :)

 

Moja zagadka:

Przedmiot, który mam na myśli może być prawie w każdym pomieszczeniu i na pewno każdy z nas go ma. Można mieć jedną sztukę lub więcej, tak samo jak może mieć różne rozmiary. Najczęściej służy jako dodatek dekoracyjny. Są też specjalne wersje tego przedmiotu dla dzieci, które wykorzystują go do swoich zabaw.

 

Zapraszam ;)

 

wyciągnęłam kartę 4 kielichy może chodzi o krzesło??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Może jeszcze ktoś weźmie udział?

Podpowiem, że jeszcze żadna z was nie zgadła, o jaki przedmiot chodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąd ostateczny - na pewnej karcie jest ogród z jaką figurką, na innej jest to księżyc z górami - może chodzi o lustro ? :) Nie mam innego pomysłu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem na forum, to od razu dodam weryfikację: przedmiot, który miałam na myśli, to... dywan! ;) Dziękuję ;)

Może kolejną zagadkę, niech doda ta osoba, która zajrzy tu jako pierwsza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem:D

 

 

Przedmiot, który mam na myśli służy do ubrań przede wszystkim. Może być w różnych formach - bardziej wyeksponowany lub mniej. Zapraszam do udziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

Przedmiot, który mam na myśli najczęściej znajduje się w kuchni . Korzystają z niego wszyscy (pomijam małe dzieci) i to nawet kilka/kilkanaście razy w ciągu dnia.

 

Zapraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intuicyjnie miałam inne skojarzenia, ale wylosowałam Asa pucharów i odpowiedź muszę powiązać z tą kartą.

Wydaje mi się że ten przedmiot związany będzie z wodą , może to kran lub zlew, na myśl przychodzi mi jeszcze kuchenka gazowa , bo można zagotować wodę lub poprostu czajnik <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatiano, Syreno dziękuję :)

Skoro padła już poprawna odpowiedź, to czas dodać weryfikację ;) Chodziło o czajnik, Gratuluje Tatiano! :)

Zadasz nową zagadkę? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , bardzo sie ciesze, że kolejny raz mi sie udało. :) To znaczy, że znalazłam nić porozumienia z moimi kartami. Teraz jestem na etapie wyciągania karty dnia i jestem zaskoczona trafnością .To dobre ćwiczenia dla początkujących. :)

Jeżeli chodzi o kolejne pytanie , to obawiam się trudności w dostepie do internetu w najbliższych dniach, więc jeśli ktoś byłby chętny zadać kolejne pytanie za mnie, to zapraszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu, pewien Pan zostawił u mnie w pracy parasol i tak sobie pomyślałam, że będzie on tematem mojej następnej zagadki o ile uda mi się jeszcze coś zgadnąć :) Kiedy dzisiaj przeczytałam Twoje pytanie, to pierwsza myśl '' o kurcze czyżby Syrena mnie wyprzedziła ?''

Dla pewności wyciągnęłam kartę - Umiarkowanie, którą można skojarzyć z cyrkulacją wody w przyrodzie a skrzydła anioła, toż to dwa parasole :)

Może sie mylę, ale ten przedmiot krąży mi po głowie od kilku dni , dlatego nie mogę dać innej odpowiedzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...