Skocz do zawartości

Czy dobrze interpretuje?


Wedaa

Polecane posty

Poprosilam inna wróżkę o wyciagniecie dla mnie kart na relacje z Panem S, sama jak to robie wychodza cuda.

Spotkalismy sie na przyjeciu urodzinowym znajomego bylo troche alkoholu, zabawy, intymnosci. W jego zyciu prawdopodobnie jest kobieta. Ciagnelo nas do siebie bardzo.Od tamtego czasu obydwoje milczymy, ale zaproszeni jestesmy ponownie na wspolne przyjacielskie spotkanie i nie wiem jakie On ma odczucia w stosunku do mnie. Bede wdzieczna za pomoc w interpretacji.

 

Tarot Marsylski

z przełożenia;

9 monet, 7 monet, Cesarz,

Karty te czytam jako ogilna energie. Bylo sympatycznie, zadowolenie ze spotkania. Po czym nastapil czas ciszy i wycofania. On sie czuje panem sytuacji.

 

1. Jego uczucia do mnie

Kochankowie

Moze wpadlam mu troche w oko, ale mysle ze On czuje ze jest troche w kropce. Moze pokazuje sie tutaj jego kobieta.

 

2. Co myśli o mnie

rycerz monet

Zyski ze spotaknia ze mna? Chce cos ugrac dla siebie? ON doskonale wie ze moglabym mu pomoc zawodowo, moze chce to wykorzystac.

A moze ma.mnie za zaradna kobiete

 

3. Jaki ma plan wobec mnie

królowa kijow

Chcilabym miec mnie za kochane.

 

4. Co nas łączy

7 pucharów

Obydwoje wspominamy ten czas, myslimy o tym, generalnie rozmarzenie.

 

5. Kim dla niego jestem

Sąd ostateczny

Moje pojawienie sie zapoczatkowalo jakies zmiany u niego. Moze przyznal sie swojej kobiecie do chwil ze mna i teraz za czyny trzeba zaplacic.

 

6. Najblizsza przysłość

król mieczy

Odciecie sie, trzezwe spojrzenie na sprawe.

 

7. Rada od kart dotycząca relacji

8 kijów

Dzialac, wykonac jakis krok? Ale jak to sie ma do jego wycofania w krolu mieczy ?

Generalnie wydaje mu sie, ze On triche poplynal ze mna ale ma wyrzuty sumienia poniewaz przy nim jest kobieta i nic z tego nie bedzie.

Bede wdzieczna za wskazowki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

1. Jego uczucia do mnie - Kochankowie- jest zauroczony, zafascynowany, ale zastanawia się. Musi dokonać wyboru, może ma już kogoś? albo kalkuluje co może zyskać/stracić na kontakcie z tobą.

2. Co myśli o mnie - rycerz monet - postrzega cię jako kobietę zmysłową, w jego typie.

3. Jaki ma plan wobec mnie - królowa kijów - widzi w tobie pozytywne cechy, kogoś mu przypominasz? Może oprócz fizyczności, chciałby mieć w tobie kogoś bliskiego, dobrą przyjaciółkę?

4. Co nas łączy - 7 pucharów - fantazja, marzenia. Bardziej w tym kierunku to idzie. Rozmyślacie o sobie, obraz cały czas jest żywy, jest "chemia".

5. Kim dla niego jestem - Sąd ostateczny - może być wspomnienie z poprzedniego życia, relacja jest kontynuowana, karmiczność. Zdaje sobie sprawę z wyjątkowości tej relacji, pewnie będzie chciał ją kontynuować.

6. Najbliższa przyszłość - król mieczy - może bardziej spontaniczność niż analiza albo rozdrabnianie tego co może być. Mężczyzna silny, który może zacząć dominować, kierować relację pod własne potrzeby. On nadaje tempo tej relacji (przynajmniej tego by chciał).

7. Rada od kart dotycząca relacji - 8 kijów - otwartość na to co się dzieje, poddanie się temu. Relacja bardzo dynamiczna, w której dużo się dzieje, wiele zbiegów okoliczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...