Skocz do zawartości

Interpretacja - czas


Intiana

Polecane posty

Po latach spędzonych tylko z Tarotem, zamierzam wrócić do innych systemów mantycznych, m.in. do kart Lenormand.

Na "dzień dobry" położyłam znajomej 3 karty. Zapytała: kiedy poznam mężczyznę, z którym stworzę stabilny związek?

Oto co wyszło:

36. Krzyż, 16. Gwiazdy, 25. Pierścionek = 5. Drzewo

Można śmiało założyć, że Kasia stworzy stały, stabilny związek, tylko zastanawiam się nad kwestią czasową...

Mam wrażenie, że nastąpi to za rok lub w ciągu roku. Karta Pierścionka wybija mi się na pierwszy plan i kojarzę ją jako rok, ale nie jestem pewna. <myśli>

Co Wy na to?

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie książki R.George "Podręcznik kart Lenormand" Pierścionek a czas, to coś cyklicznego lub ciągłego, dwudziesty piąty dzień miesiąca (kolejna karta może oznaczać miesiąc), w tym wypadku kolejna karta to Drzewo, a tu wskazuje na maj.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy komuś sprawdziło się kiedykolwiek tak dokładne celowanie w datę...

Dziękuję Margito! <kwiatek>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś znajoma wywróżyła że znajdę w ciążę w 2013 roku w czerwcu. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona bo był marzec 2013 a ja bez partnera, był ktos ale to był flirt, szybko przerodził się w coś powazniejszego. 26 czerwca test ciążowy pokazał ciążę a z badania wynikało że dniem poczęcia był 8 czerwca. Taka ciekawostka. <haha2>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, miesiąc zdarzenia łatwiej zobaczyć, ale celowanie w dzień i miesiąc to byłoby dopiero coś <mag>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, czy bierzemy podsume pod uwagę? ;) Nie biorąc, a patrząc tylko na kartę Krzyż wydaje mi się, że to będzie "prędzej niż później" ;), a tak konkretniej to jest nieuniknione i musi nastąpić. Mam nawet taką myśl, że potencjalny partner już gdzieś się obok kręci, a może nie jest dostrzegany albo na razie nie znajduje się w odpowiedniej kategorii, tzn., tych nadających się do związku ;) Ja stawiałabym, na dużo spontaniczności i szybkość co do pojawiających się i następujących po sobie wydarzeń.

Ale biorąc pod uwagę podsumę, to raczej ten związek będzie albo długo budowany i dużo czasu minie zanim oni naprawdę będą mogli powiedzieć, że są w związku. Zanim dojrzeją do tego, aby taki związek stworzyć. Drzewo, owszem to coś stałego, długowiecznego, ale pomału rośnie.

Ciekawe czy komuś sprawdziło się kiedykolwiek tak dokładne celowanie w datę...

Dokładne celowanie w datę zawsze jest możliwe i zawsze też jakąś datę określimy. Pewnie po wielu próbach, dużej ilości ćwiczeń, jakichś innych warsztatów itd., można byłoby mniejsze wydarzenia określać. Ale pod warunkiem, że nic w naszym życiu nie ulegałoby zmianie. Absolutnie nic. A to jest bardzo trudne, bo w ciągu jednego dnia podejmujemy setki różnych decyzji, mamy kontakt z innymi ludźmi, pojawiają się emocje, uczucia, inne plany, cele itd. Wszystko to składa się na zmiany. Co dzisiaj wydaje się pewne jutro może odejść w zapomnienie <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pod warunkiem, że nic w naszym życiu nie ulegałoby zmianie. Absolutnie nic. A to jest bardzo trudne, bo w ciągu jednego dnia podejmujemy setki różnych decyzji, mamy kontakt z innymi ludźmi, pojawiają się emocje, uczucia, inne plany, cele itd. Wszystko to składa się na zmiany. Co dzisiaj wydaje się pewne jutro może odejść w zapomnienie <bezradny>

Dlatego też zastanowiłam się czy to w ogóle możliwe...

 

Co do Kasi... Nikt się koło niej nie kręci, od lat jest sama. Po trudnych damsko-męskich przejściach nie miała ochoty na związek. Podniosła się jednak, otrzepała w końcu i czuje się gotowa na nowy związek. O tym mówią Krzyż i Gwiazdy.

Pierścionek odebrałam jako wyznacznik czasu, ponieważ skojarzył mi się z cyklem, ruchem, pójściem do przodu. Poza tym jest kartą położoną po prawej stronie. Podsumowanie traktuję jako tło, coś co dodatkowo potwierdza lub zaprzecza odpowiedzi z 3 podstawowych kart. Drzewo w tym przypadku odbieram jako informację, że związek zaistnieje na pewno i będzie stabilny oraz trwały, a Kasia rzeczywiście wykaraskała się już z emocjonalnych traum dotyczących związków.

 

Dziękuję Mariko! <kwiatek>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :)

Ja nadal mam odczucie, że wszystko może mieć miejsce jeszcze w tym roku <myśli> aż jestem ciekawa weryfikacji ;) Ale jedno jest pewne, mężczyzna do związku się pojawi. A duży plus jest taki, iż Twoja koleżanka otworzyła się na nowe możliwości i jest gotowa wejść w nowy związek. To tylko sprzyja tej prognozie i w znaczny sposób wpłynie na czas zaistnienia tego spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biorąc pod uwagę podsumę, to raczej ten związek będzie albo długo budowany i dużo czasu minie zanim oni naprawdę będą mogli powiedzieć, że są w związku. Zanim dojrzeją do tego, aby taki związek stworzyć. Drzewo, owszem to coś stałego, długowiecznego, ale pomału rośnie.

Rozmawiałam wczoraj z Kasią i powiedziała, że Twoje słowa Mariko idealnie odzwierciedlają jej nastawienie do wejścia w związek. Chciałaby spotkać kogoś, komu nie będzie się spieszyło i będzie otwarty na to, by poznawać się powoli bez natychmiastowego określania się co do kształtu relacji.

<kwiatek>

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż ćwiczę temat czasu w Lenormandach, więc może zamieszczę w tym samym temacie rozkłady. Takie, które zweryfikował czas oraz takie, których wyjaśnienie dopiero nastąpi. Może komuś przydadzą się takie wglądy.

 

Na początku września spotkałam przypadkiem koleżankę ze szkoły średniej. Ostatnio widziałyśmy się parę lat temu, mimo, że mieszkamy niedaleko siebie. Umówiłyśmy się na spotkanie, ale wciąż coś nam wypadało i przekładałyśmy termin. W końcu sięgnęłam po karty, żeby sprawdzić czy w ogóle spotkam się z Anią.

Kiedy spotkam się z Anią?

4. Dom, 33.Klucz, 6.Chmury = 7. Żmija

Karty stawiałam 23.09 rano, a wieczorem zadzwoniła Ania i umówiłyśmy się na czwartek 28.09. Nie spotkałyśmy się jednak tego dnia. Do spotkania doszło w piątek 29.09, czyli po sześciu dniach. :)

Znając tryb życia Ani, jej ciągłe rozlatanie i mnóstwo zajęć zadałam dziś kartom pytanie:

czy spotkam się z Anią jeszcze w tym roku?

1. Jeździec, 2. Koniczyna, 34. Ryby = 1. Jeździec

Biorąc pod uwagę Ryby wydaje mi się, że nasze spotkanie jest odległe w czasie, ale możliwe jeszcze w tym roku, ponieważ podwójny Jeździec i Koniczyna niejako skracają/przyspieszają czas. Pierwsze skojarzenie jakie miałam to czas grudniowych świąt (ryby skojarzyłam jako karpie ;) )

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Znając tryb życia Ani, jej ciągłe rozlatanie i mnóstwo zajęć zadałam dziś kartom pytanie:

czy spotkam się z Anią jeszcze w tym roku?

1. Jeździec, 2. Koniczyna, 34. Ryby = 1. Jeździec

Biorąc pod uwagę Ryby wydaje mi się, że nasze spotkanie jest odległe w czasie, ale możliwe jeszcze w tym roku, ponieważ podwójny Jeździec i Koniczyna niejako skracają/przyspieszają czas. Pierwsze skojarzenie jakie miałam to czas grudniowych świąt (ryby skojarzyłam jako karpie ;) )

 

Częściowo mogę już zweryfikować. Spotkałyśmy się z Anią "przelotem" w mieście równo tydzień po zadaniu pytania. Zatem podwójny Jeździec wskazywał tydzień, a w dodatku określał, że spotkanie nie będzie stacjonarne. Ryby podpowiadały, że tłem będą zakupy (wychodziłam ze sklepu, Ania do niego wchodziła), zaś Koniczyna o króciutkim czasie tego spotkania. Umówiłyśmy się na dłuższe spotkanie w drugi dzień świąt, wcześniej Ania nie da rady.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena changed the title to Interpretacja - czas

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...