Skocz do zawartości

Ćwiczenia - OKREŚL MIEJSCE


Laila

Polecane posty

z lerorek: 19 WIEŻA i 20 OGRÓD

Może chodzi o jakiś zamek położony w otaczającej go zieleni, koło jakiś ogrodów. Skojarzyło mi się z weselem, więc miejsce musi być wyjątkowo piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismeno, Gemono dziekuje za wzięcie udziału. Ktos jeszcze jest chetny zapraszamy wszystkich, ktorzy posiadają karty klasyczne. jesli do jutrzejszego wieczora nikt inny nie dołaczy do nas podam odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje odpowiedz, czeka mnie wyjazd do szpitala, ale tak myślę i w tym okresie też mam zamiar ufać się z dziećmi do miejsca zwanego " magiczne ogrody" może Wasze karty pokazały właśnie to miejsce, obie miałyście trochę racji. Kolejne pytanie niech zada pierwsza z was którą tu zajrzy. Buziaki i dziękuję za wzięcie udziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nikt do tej pory nie udzielił innej odpowiedzi postanowiłam jeszcze raz wyciągnąć kartę i tak

As karo- nie wiem może koleżanka zaproponowała Ci jaki sposób wyjazd na szkolenie, jakiś kurs, moze jezykowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tefigi dziękuję jeszcze raz ;) Już w pierwszej odpowiedzi zgadłaś, tak można powiedzieć, że wieś. Ale naszym celem był domek blisko lasu, z miejscem na rozpalenie ogniska. Brawo :) Dodasz nowe pytanie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Trefl, 9 Kier

Wydaje mi się, ze na wsi? Jej domek może być na uboczu, ale nie narzeka z tego powodu, wręcz przeciwnie. Miejsce blisko lasu, łąk? Bardzo urokliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ismeno

Trafione w 10. <brawo><brawo><brawo>

Na granicy miasta z wsią. Obok jest las i łąki, jest nawet mały staw. Na ulicy jest 8 domów.

Czekam na Twoją zagadkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tefigi dziękuję ;) wątpię, że jeszcze ktoś weźmie udział, więc weryfikuje: umówiłam się obok fontanny, niedaleko jest most. Niestety w pobliżu nie ma wymienionych przez Ciebie miejsc :/ ale oczywiście jeśli chcesz dodaj nam nowe pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie znam się na klasykach, ledwo je liznęłam parę lat temu, ale chciałabym zdobyć choć trochę wiedzy na ich temat, więc spróbuję poćwiczyć.

Wyszła mi 10 pik, zatem kojarzy mi się to z miejscem, do którego trzeba dość sporo dojść lub dojechać, może jest to miejsce swoistego odosobnienia... <myśli> Ewentualnie takie, które dotyczy zdrowia: przychodnia, miejsce rehabilitacji, szpital.

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również 10 pik! Miejsce związane z wysiłkiem fizycznym. Kojarzy mi się z czymś dużym, może to boisko do gry w piłkę nożną? albo po prostu sala gimnastyczna lub basen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o prowadzanie syna do przedszkola. Regularnie dwa razy dziennie bywam w przedszkolu ;)

Zapraszam do zadawania pytań.

 

Chciałabym prosić o doprecyzowanie... Do przedszkola jest blisko czy daleko?

Nie szukaj miłości, ale barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś. Rumi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o prowadzanie syna do przedszkola. Regularnie dwa razy dziennie bywam w przedszkolu ;)

Zapraszam do zadawania pytań.

 

Chciałabym prosić o doprecyzowanie... Do przedszkola jest blisko czy daleko?

 

Intiano blisko, do pierwszego sklepu mam dalej, bliżej to tylko w tym samym bloku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...