Skocz do zawartości

Kto pojawi się w Twoim życiu?


Ismena

Polecane posty

 

Karta na maj:

Tym razem jest Walet Kier - młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

 

Weryfikuje, no to tak młody blondyn się pojawił w mojej pracy <haha2> tylko raczej opis nie pasuje do niego ;) wkącu to tylko mini wróżba, oj w tej mojej pracy to poznaje wielu facetów <haha2> jednak przeważają bruneci. Dziękuję za mini wróżbe. Kolejne raczej sobie odpuszczę , :) a niech los mnie zaskoczy. <ok>

"Wczoraj to przeszłość,jutro to tajemnica a dziś to dar losu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zrobiłam sobie wróżbę na 2 najbliższe miesiące i wyszło: LIPIEC - KRÓL PIK i SIERPIEŃ WALET PIK

Wyszło że to oszuści żeby im nie ufać :( no cóż, zobaczymy. ;/

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Zrobiłam sobie wróżbę na 2 najbliższe miesiące i wyszło: LIPIEC - KRÓL PIK i SIERPIEŃ WALET PIK

Wyszło że to oszuści żeby im nie ufać :( no cóż, zobaczymy. ;/

Sprawdziło się? ;)

 

Również zrobiłam tę wróżbę, wyszedł Walet Pik - zobaczymy <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Zrobiłam sobie wróżbę na 2 najbliższe miesiące i wyszło: LIPIEC - KRÓL PIK i SIERPIEŃ WALET PIK

Wyszło że to oszuści żeby im nie ufać :( no cóż, zobaczymy. ;/

Sprawdziło się? ;)

 

Również zrobiłam tę wróżbę, wyszedł Walet Pik - zobaczymy <myśli>

 

Ismeno sprawdziło się w 100% a nawet w 200% :D<nerwy><myśli> dobrze, że zrobiłam wcześniej tą wróżbę, bo wiedziałam, żeby nie dać się znowu nabrać tym dwóm Panom :D:D

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie wróżbę na 2 najbliższe miesiące i wyszło: LIPIEC - KRÓL PIK i SIERPIEŃ WALET PIK

Wyszło że to oszuści żeby im nie ufać :( no cóż, zobaczymy. ;/

Sprawdziło się? ;)

 

Również zrobiłam tę wróżbę, wyszedł Walet Pik - zobaczymy <myśli>

 

Ismeno sprawdziło się w 100% a nawet w 200% :D<nerwy><myśli> dobrze, że zrobiłam wcześniej tą wróżbę, bo wiedziałam, żeby nie dać się znowu nabrać tym dwóm Panom :D:D

O, czyli jednak nawet w tego typu wróżbach coś jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zechce wyciągnąć dla mnie kartę na październik ;)

Dla Ciebie jest Dama Karo: młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na październik? <kwiatek>

Wyciągnęłam dla Ciebie Dama kier

Pozdrawiam

 

Dziękuję :) To to samo, co we wrześniu i wciąż nie wiem, o kogo może chodzić <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na październik? <kwiatek>

Wyciągnęłam dla Ciebie Dama kier

Pozdrawiam

 

Dziękuję :) To to samo, co we wrześniu i wciąż nie wiem, o kogo może chodzić <bezradny>

Może tu chodzi o Ciebie, dla mnie zawsze dama kier to ja albo osoba której stawiam karty.

Może to Ty sama masz na siebie największy wpływ, w tych miesiącach to Ty odgrywasz największą rolę, powinnaś słuchać swojej intuicji, polegać na swojej ocenie na swych odczuciach.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na październik? <kwiatek>

Wyciągnęłam dla Ciebie Dama kier

Pozdrawiam

 

Dziękuję :) To to samo, co we wrześniu i wciąż nie wiem, o kogo może chodzić <bezradny>

Może tu chodzi o Ciebie, dla mnie zawsze dama kier to ja albo osoba której stawiam karty.

Może to Ty sama masz na siebie największy wpływ, w tych miesiącach to Ty odgrywasz największą rolę, powinnaś słuchać swojej intuicji, polegać na swojej ocenie na swych odczuciach.....

 

Dziękuję :) Faktycznie może o to chodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Czy mógłby ktoś wyciągnąć dla mnie kartę na październik:)

Karta: Walet Pik

Walet Pik – młody brunet, wydaje się być miły i godny zaufania, ale to tylko pozory. Jego plotki mogą nam sprawić przykrość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...