- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2018 rok (wcześniej na 2017). Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
Awatar użytkownika
przez cooco
#62270
Witam Was bardzo serdecznie.
Przychodzę z nietypową raczej prośbą. Przedstawię w jak najłatwiejszy sposób moją sytuację, gdyż może to jakoś ułatwi Wam ~
Moja mama miała siostrę, która mieszkała w Niemczech wraz ze swoim mężem Niemcem i dwójką synów. Ciocia zmarła i cóż... Po tym wszystkim kontakt się urwał. Jeśli z wujem Olafem nie byłam jakoś zżyta specjalnie i z kuzynem Danielem, tak z kuzynem Sebastianem byłam. Całkiem możliwe, że jest pod wpływem wuja, albo wstydzą się po tym wszystkim z Nami skontaktować, ale chciałam spróbować i jakoś z Nimi się skontaktować - co jest trudne, bo nie mieszkają już tam gdzie mieszkali, nie mam żadnego numeru kontaktu i nie mają żadnych profili na takim Facebooku.
Moje pytanie, czy jest szansa, że skontaktuje się z Nimi w jakiś sposób? Naprawdę myślę nad szukaniem różnych sposobów by ich znaleźć, ale jest trudno, bo nie mam już całkowicie pomysłów.

Anna, 10 kwietnia 1993 rok.
Awatar użytkownika
przez Marika
#62551
Patrzę jak to będzie wyglądać ogólnie w 2018 roku i moim zdaniem, kontakt z tamtą rodzina nawiążesz. Ogólnie pojawiają się tutaj dwie kobiety, które mogą w tym pomóc. Może oprócz Ciebie ktoś jeszcze szuka z nimi kontaktu? Albo oni również "przypomną" sobie o Waszym istnieniu.
Przyjaciółka

Witam Was :) Chciałabym poprosić o radę, jak zac[…]

Bardzo dziękuję za przesłanie. Pozdrawiam Aneta

Witaj Ismeno, poprosiłabym jeszcze przeslanie na[…]

Karty przewodnictwa bogiń

Witaj, poproszę również o przesłanie <kwiatek&[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb