- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2018 rok (wcześniej na 2017). Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
Awatar użytkownika
przez MalinowyDeszcz
#62276
Witam serdecznie :-) Mam ostatnio dość sporo problemów i kłopotów na głowie. I zacElam się ostatnio zastanawiać czy może jest sens aby poprosić o pomoc mojego biologicznego ojca. I moje pytanie brzmi czy to w ogóle ma sens? Czy wyciągnie do mnie pomocną dłoń? Skoro nigdy nie utrzymywał ze mną kontaktu? Moje dane Natalia 05.10.1986. pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
przez Marika
#62549
Wydaje mi się, że sam pomysł jest dobry, ale z efektami może być gorzej. Przy Twoim ojcu pokazuje się jakaś kobieta - być może jego partnerka i od niej może wiele zależeć, tzn., czy Twój ojciec w ogóle odpowie na Twoją wiadomość. W sumie on w kartach pokazuje się jako osoba, która jest skupiona na tym co ma teraz. Jest otoczony kartami czarnego koloru i ja to odczytuje jako jego niechęć powrotu do tego co było oraz na to co ewentualnie mogłoby być w kontakcie z Tobą/Twoją rodziną.
Oczywiście spróbować zawsze możesz i zobaczysz co z tego wyniknie :)
Przyjaciółka

Witam Was :) Chciałabym poprosić o radę, jak zac[…]

Bardzo dziękuję za przesłanie. Pozdrawiam Aneta

Witaj Ismeno, poprosiłabym jeszcze przeslanie na[…]

Karty przewodnictwa bogiń

Witaj, poproszę również o przesłanie <kwiatek&[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb