- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2018 rok (wcześniej na 2017). Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
Awatar użytkownika
przez Lady-Blue
Witajcie, mam pytanie jak potoczy się znajomość z Piotr 26.4.1991 rok ? Czy i kiedy będziemy parą ? jakim on jest człowiekiem, dopiero go poznałam. Jaką przyszłość będziemy mieć ?

Druga sprawa, będę starać się o staż i pytanie czy dojdzie on do skutku i czy będę mieć po nim pracę ?

Dorota 27.7.1990 rok
z góry dziękuję
Awatar użytkownika
przez lirith
Piotr to mężczyzna po przejściach, kiedyś ktoś go mocno zranił,więc teraz jest nieco ostrożny w relacjach damsko- męskich, jest nieco konfliktowy, umie też walczyć o swoje. Jest bystry i inteligentny.Niestety karty pokazują, że na poważny związek teraz są małe szanse.(być może jest za wcześnie- jeszcze nie jesteście gotowi na to).
Jeśli chodzi o staż to dojdzie on do skutku, ale pracy po nim nie widzę. Być może stanie się tak, że sama nie będziesz chciała z jakiś względów tam pracować, raczej po stażu będziesz szukać czegoś innego.
Powodzenia:)
Awatar użytkownika
przez lirith
Gdzie znajdziesz pracę - Diabeł
Z czym Twoja praca będzie związana - Król Kielichów
Jakie będziesz mieć obowiązki - Kapłan
Wydaje mi się, ze będziesz mieć szalenie ciekawą pracę , polegającą na szkoleniu, uczeniu, lub nadzorowaniu kogoś. To praca która wymaga specjalnych umiejętności, nie dla każdego. COś związanego z artystycznym światem artystycznym.
Nier jestem pewna czasu kiedy to ma być,ale wiele wskazuje na to, że to okolice tegorocznego lata.
Awatar użytkownika
przez Lady-Blue
z tym stażem masz racje, nawet się go nie podejmuję bo wiem, że tam miejsca nie zagrzeje. Będę szukać czegoś innego, dziękuję
Prosba na bylego partnera

Witam. Mam problem. Moj byly partner mimo ze ze mn[…]

Chętnie dodam :) W nadchodzącym tygodniu swoją wi[…]

Zwierzęce ćwiczenia

Serce - może to była papuga albo papugi ;)

1. Statek 2. ryby 3. Słońce Odpowiedź nr trzy ;)

Skorzystaj z darmowych wróżb