Skocz do zawartości

Różne ćwiczenia za pomocą kart Lenormand


Ismena

Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ismeno, Syreno dziękuję :)

Poprawna odpowiedź: zaproszenie dotyczyło urodzin. Syreno brawo :) i rzeczywiście chodził o zaproszenie od mojej niedalekiej sąsiadki. Syreno dodasz nowe pytanie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyż - wydaje mi się, że weekendu nie spędziłaś zbyt przyjemnie. Jakieś troski, zmartwienia. Może ktoś wyprowadził Ciebie z równowagi, przez kogoś musiałaś cierpieć?

Czas przeznaczyłaś na rozwiązanie jakichś trudnych, skomplikowanych problemów, naprawę relacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąż - mam podobne odczucia jak Marika, odnośnie tego jak spędziłaś weekend. Może ktoś chciał Ciebie oszukać lub to zrobił? były jakieś nieprzyjemne sytuacje, podstępne sztuczki. Czas mogłaś przeznaczyć na jakąś analizę, szukanie słabych punktów u jakiejś osoby lub odkrycie jakiegoś podstępu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję Wam za udział. Pamiętam, że wtedy cały weekend spędziłam na sprzątaniu i gotowaniu, więc jak najbardziej poniekąd byłam poirytowana :)

 

Mariko, w jakimś sensie miała ciut racji, więc zadaj nam proszę zagadkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis - człowiek przebiegły i cwany, niekoniecznie kierujący się moralnością. Walczy o coś za wszelką cenę. Może jakiś złodziejaszek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

20 OGRÓD - jakiś artysta, dusza towarzystwa, ktoś kto lubi imprezować

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udział :)

Bohaterka filmu, to kobieta. Wiedzie spokojne życie, jest towarzyska, szczera, bardzo pomocna i tolerancyjna. Dba o swoich najbliższych, jej pasją jest gotowanie. Morono brawo :) Dodasz nowe pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udział :)

Bohaterka filmu, to kobieta. Wiedzie spokojne życie, jest towarzyska, szczera, bardzo pomocna i tolerancyjna. Dba o swoich najbliższych, jej pasją jest gotowanie. Morono brawo :) Dodasz nowe pytanie?

 

Dziękuję Mariko :)

 

Moja zagadka to:

 

Jutro gdzieś jadę, co to za miejsce?? <haha2><myśli>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koniczyna - do tego miejsca nie jeździsz często, nawet może być dla Ciebie nowe. Czy to jest gospodarstwo agroturystyczne? chodzi o miejsce z dużą ilością zieleni, w ładnej lokalizacji, z daleka od hałasu miasta. Jest tam cisza, spokój, można swobodnie odpoczywać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Moja zagadka to:

 

Jutro gdzieś jadę, co to za miejsce?? <haha2><myśli>

Morono dodasz weryfikację?

 

Pojechałam do Włoch, blisko morza :)

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za weryfikację :) Czyli nie padła poprawna odpowiedź. Nie wytypowałaś również osoby, która ma dodać nowe pytanie, więc zrobię to ja ;)

 

Jakie miejsce dzisiaj odwiedziłam?

 

Zapraszam do wzięcia udziału w ćwiczeniach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...