- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Z okazji WALENTYNEK, 10 lutego będzie można skorzystać z darmowych wróżb i zabaw! W tym dniu dostęp do tego działu mają WSZYSCY, nawet osoby niezarejestrowane na forum. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy! :)
Awatar użytkownika
przez Ismena
malenka pisze:Proszę o ogólną wróżbę - numer 123.

"[...]– Ja tobie też – odpowiedział i pocałował ją w czoło. – Nawet nie wiesz, jak wiele mi dziś podarowałaś. – Znów spojrzał jej w oczy, które mieniły się czystym szczęściem.
Julia poczuła, że nie będą w stanie rozstać się tak szybko, jak to sobie obiecywali. Chciała mu ofiarować jeszcze więcej. Jemu i zarazem sobie. Pewnie chwyciła jego dłoń, po czym, wciąż się w niego wpatrując, powoli ruszyła po schodach na górę.
Gdy weszli do mieszkania, nagle obecność Jakuba zaczęła ją onieśmielać. Zaproponowała wino, drżącymi dłońmi podała mu kieliszek, po czym usiadła obok niego na sofie w salonie. Rosnące między nimi napięcie niemal się zmaterializowało. Jakub za to wydawał się spokojny, pewny siebie, świadomy tego, co najprawdopodobniej za chwilę się wydarzy. Julia miała nadzieję, że nie widać po niej za bardzo, jak jest przejęta. [...]"

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
lula2o pisze:poprosze o wrózbe ogolna, 17

"[...] Budzę się. Wiem, że coś jest nie tak, ale co? Promyki słońca wpadają do środka, wino stoi na stole, ja jestem w jakimś pięciogwiazdkowym apartamencie… Wiem już, co jest nie tak. To nie apartament, tylko moje posprzątane mieszkanie. A to wino przyniósł wczoraj Mario, ale nie zdążyliśmy wypić. No, bo już się przestraszyłam, że w jakimś hotelu jestem. A tu wszystko OK, tylko ten kac gigant. Trzeba mimo wszystko iść po Melę, bo o trzynastej urodziny Jasia. To idę. Moja była-niedoszła teściowa patrzy na mnie podejrzliwie.
– Myślałam, że jak Mela jest u nas, to ty wypoczywasz, ale widzę, że jesteś bardziej zmęczona niż wczoraj.
– Przepracowana jestem – wymyślam naprędce wyjaśnienie swojego stanu.
– Ty się, dziecko, wykończysz – składa mi wyrazy współczucia. [...]"

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
Exilium pisze:Poproszę o ogólną wróżbe :) dla mnie nr 317

"[...] Wszystko się między nimi zmieniło. Nela była zdystansowana, ale nie obrażona. Nie podejmowała tematu i to było najstraszniejsze, ponieważ wątek ten pozostawiony sam sobie mógł poróżnić je już na zawsze. Chciała to zmienić jak najszybciej, ale nie było jej łatwo. Odkąd tamtego feralnego wieczoru zostawiła Łukasza nieopodal szpitala, było jej ciężko. Bardzo niewygodnie w życiu. Niczego nie potrafiła w nim kontrolować. Straciła poczucie czasu. Teraz wróciła do życia i obowiązków, ale wszystko udawała. Musiała odzyskać poczucie czasu, tylko zupełnie nie wiedziała, jak to zrobić. Max podpowiadał jej wiele rzeczy, ale tego akurat nie chciał. Nie wiedziała, dlaczego tak robił. Ale skoro tak, to z pewnością widział w tym jakiś głębszy sens. To chyba tylko dla niego co rano się mobilizowała. [...]"
Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
Zuzanna30 pisze:poproszę liczba 7

"[...] – Muszę już iść… – Agata niechętnie wypowiedziała te słowa, przeciągając się i wyplątując z objęć Piotrka.
Na zewnątrz powoli zapadał zmierzch, skradając się do okien mieszkania niczym kot. Było późne październikowe popołudnie, przeszywające chłodem na wskroś przez niezbyt jeszcze liczne warstwy ubrań.
– Tak szybko? – Piotr wyraźnie posmutniał. – Kiedy w końcu zostaniesz na noc? – Jeszcze raz przyciągnął Agę mocno do siebie i złożył na jej ustach gorący pocałunek, uniemożliwiając jej tym samym odpowiedź.
– Nie mogę, zrozum! – Poirytowała się lekko i wstała z łóżka, aby poszukać swoich ubrań. – Co miałabym wymyślić, aby mieć wystarczająco dobrą wymówkę?
– Nie wiem. – Piotrek wzruszył ramionami. – Wyjazd do przyjaciółki? To bardzo dobry pretekst.
– Ech… – westchnęła Aga, siadając na skraju łóżka, aby nałożyć czarną, koronkową bieliznę. – Nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym obudzić się u twego boku. [...]"

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
Balon83 pisze:Czy kobieta, którą kocham do mnie wróci? 124 :)

"[...] Nie zatrzymywał jej. Swoim zwyczajem poprosił tylko, by pozdrowiła od niego parkowe anioły. Odprowadził ją tylko kawałek, ale zanim sobie poszedł, upewnił się, że już czuje się lepiej.
Nie musiała udawać. Rozmowa nie uwolniła jej od toksyny, która wciąż zatruwała jej duszę, ale pomogła na chwilę zapomnieć. Poczuła kojący spokój. Dlatego uśmiech nie zniknął z jej twarzy nawet wówczas, gdy już sama szła korytarzem wiodącym do głównego holu i wyjścia. [...]"

Obrazek
Awatar użytkownika
przez Ismena
Anastazja205 pisze:Poproszę 125

"[...] uświadomiła sobie, że spotkanie, na które tak czekała, nie ma najmniejszego sensu. Przecież to randka w ciemno. Ona go nie zna. Ani on jej. I może nie zapragnie. I do niczego nie dojdzie. Między nimi. Człowiek to nie maszyna. Tu potrzebne są fluidy Feromony. Język zapachów, hormonów, tajemniczej aury. Biochemia. Całe to gadanie, pisanie i zdjęć oglądanie nie ma sensu, jeśli nie ma chemii. A chemii z całą pewnością nie ma w Internecie, w słowach jej nie ma. W mailach nie ma jej tym bardziej. Nawet w rozmowach przez telefon. Bo chemia to jest ciało, jego zapach i smak, i wygląd niestety też. [...]"
Obrazek
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]