- forum ezoteryczne z tarotem i darmowymi wróżbami -

Regulamin forum: DZIAŁ "PROŚBY O WRÓŻBĘ" koniecznie przeczytaj zanim założysz temat ze swoim pytaniem:
1. Cały REGULAMIN znajdziesz tutaj: viewtopic.php?f=193&t=15
2. Nowy Użytkowniku Forum, dział jest dla Ciebie otwarty, ale mimo wszystko byłoby nam bardzo miło, gdybyś najpierw PRZYWITAŁ się z nami oraz napisał kilka postów w innych działach na forum.
3. Dział PROŚBY O WRÓŻBĘ ma m.in., charakter ćwiczeniowy. To znaczy, iż wszystkie osoby, które zdecydują się na zostawienie swojego pytania mogą otrzymać nawet kilka różnych odpowiedzi. Pytanie, będzie potraktowane tak jak ćwiczenie.
4. W tym dziale, udzielić odpowiedzi, czyli wykonać dla Ciebie wróżbę może KAŻDY użytkownik forum, który ma karty lub posługuje się innymi technikami. Bez względu, czy jest on początkującą osobą, czy zaawansowaną w wykonywaniu wróżb.
5. Tworząc nowy temat można zamieścić maksymalnie trzy konkretne pytania, dotyczące spraw na 2018 rok (wcześniej na 2017). Jednak założenie tematu i zamieszczenie w nim prośby nie zawsze równa się z otrzymaniem odpowiedzi.
6. Dodanie weryfikacji jest obowiązkowe, można weryfikować na bieżąco odnosząc się do uzyskanych odpowiedzi. Za brak weryfikacji są ostrzeżenia i/lub zbanowanie konta.
7. Każdej osobie, która zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie należy podziękować.
8. Proszę nie ponawiać pytań, ani nie pytać o to samo (na tym forum oraz w innych miejscach...) w krótkim odstępie czasu.
9. Pamiętajcie o cierpliwości, życzliwości i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum.
10. Z racji, iż dział otwarty jest dla wszystkich użytkowników, ekipa forum dołoży wszelkich starań, aby panował w nim porządek, a zasady zawarte w Regulaminie były przestrzegane.
przez Anilu
Witam Was :*
Chciałabym zapytać jak minął mi Walentynki. Przez ostatnich wiele lat ich nie obchodziłam, ja chciałam, ale mój były tego nie lubił... Mój obecny partner powiedział kilka dni temu, że on chce spędzić ten dzień ze mną w jakiś sposób, bo dla niego jest to ważny dzień. Jak minie mi ten dzień, czy partner będzie mówił wreszcie o swoich uczuciach, może wykorzysta ten dzień i powie mi co tak naprawdę czuje? A może karty podpowiedzą mi, czy powinna kupić mu jakiś prezent... Jak wspominałam, nie obchodziłam tego święta do tej pory :( Czy on da mi jakiś prezent?

Pozdrawiam <buziak> <hejka>
Paulina 04.09.90
Arek 25.05.90
przez margo777
Witam

1. Czy wyzna Ci swoje uczucia? - tak, będzie próbował choć nie będzie to dla niego łatwe. Boi się uzewnętrznić. Boi się odrzucenia. To osoba, która uczucia pokazuje czynami a nie słowami.
2. Czy Arek kupi Ci prezent? - tak.
3. Czy ty powinnaś kupić prezent? - karty mówią, że decyzja należy do Ciebie. Sama będziesz czuła czy to właściwe czy nie. Dobrałam do tego pytania dwie karty i widzę albo tajemnice albo ,że to twój wybór i musisz kierować się intuicją.

Pozdrawiam i udanych walentynek :)
przez Anilu
Margo bardzo dziękuję za wrożbę. W czwartek wracam z weryfikacją <buziak> :)
przez Anilu
A więc... :)
Walentynki minęły miło, choć w sumie był to bardziej dzień jak co dzień.
Prezent dostałam, tzn była to bardziej niespodzianka.
Jeśli chodzi o uczucia, rzeczywiście on jest takim człowiekiem, który stara się okazywać uczucie czy zainteresowanie poprzez swoje czyny, zachowanie, myślałam, że wreszcie się przełamie... powiedziałam mu, że go kocham, jak bardzo mi zależy na nim, lecz niestety nie usłyszałam tego samego :( ucieszył się bardzo, gdy to usłyszał, przytulał, całował, jak zwykle zresztą, ale nic nie powiedział... nie wiem czy nie czuje tego co ja, czy nie jest jeszcze pewien swoich uczuć :( wiem, że mu bardzo zależy, że zrobi dla mnie wszystko, okazuje mi to, ale miło byłoby w końcu usłyszeć to najważniejsze słowo. Może muszę jeszcze poczekać :(
Tak czy inaczej wróżba prawie się spełniła ;) <buziak>
pomoc w interpretacji

Zadalam niedawno karta pytanie odnosie pracy w 201[…]

Witam Ponieważ nasza wiza niedługo sie kończy - […]

Prosba o pomoc w interpretacji

Kochane/ni, Mam maly problem. Podoba mi sie pewie[…]

Goraca prosba o wrozbe.

Przeczytaj zasady tego działu (niebieskie tło). To[…]

Skorzystaj z darmowych wróżb